KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ARD

Regisztráció dátuma: 2016. május 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence 2in1 Kétvégű Tusfilc

Essence 2in1 Kétvégű Tusfilc
2016. május 18.

Szerettem ezt a tust, könnyű volt vele dolgoni, főleg a ferde végével, nem kopott hamar, jó színe volt. Aztán ahogy telt az idő és fogyott a tus a színe átment szürkésbe a vége kibolyhosodott, és a végére beszáradt az egész. Szóval amíg tartott én elégedett voltam vele, aztán ment a kukába. Hát, 1000 ft-ért kissé gáz, de ha valami akcióba veszi az ember lánya 5-600 pénzért megbocsájtja talán a rövid élettatrtamát.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2016. május 17.

Anyukám illata már vagy tíz éve. És bár én már felnőtt voltam amikor elkezdte anyu használni, mégs ha most megérzem egy korombeli nőn, akkor is anyuillat :). Ezért is nem próbáltam magamon soha. Meghagytam neki az elmémben (és az orromban is)

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2016. május 17.

A kedvenc spirálom. Pedig volt már olcsóbb drágább gagyi és luxus spirálom is (lévén hogy a mindennapokban csak szempillaspirált és max szájfényt használok). De túlzások nélkül mondhatom hogy ez a cucc mindközül a legjobb. Nem kenődik el, egy rétegben is tuti, nem csomósodik dúsabbak és hosszabbak lesznek a pilláim, a hatása tényleg látványos. És az ára is elfogadható, főleg ha akciós. Nálam csillagos ötös.