KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ascyra

Regisztráció dátuma: 2014. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bione Cosmetics Exclusive Q10 Ránctalanító Szérum Hialuronsavval

Bione Cosmetics Exclusive Q10 Ránctalanító Szérum Hialuronsavval
2018. október 24.

Erre a krémre véletlenül bukkantam rá az egyik nagyon közkedvelt parfüméria webáruházában. Gondoltam, már a név miatt (mivel mostanában a BIO dolgok beépültek az életembe) is megnézem közelebbről. Annyira potom áron volt, hogy gondoltam, a márkából akkor már kezdek valami igazán hatásossal - legalábbis annak ígérkezett a leírása alapján - és meg is rendeltem, úgy próbaképpen. Én nagyon ritkán vagyok szerencsés alkat, de most annyira beletenyereltem a jóba, hogy azt amúgy nehezen is tudom megfogalmazni.
Ez a krém egy csoda. Én esténként használom, illetve smink alá, pont úgy, ahogy a leírásában meg van adva. Mindkettőnek tökéletes! Amikor felkenem, szinte azonnal beszívódik, és mintha a bőröm konkrétan megköszönné a használatát: enyhíti a szemeim alatt, a kialvatlanság hatására előbukkanó fekete karikákat, üdébb az arcom, és egyszerűen jó ránézni, megsimogatni a bőrt. Igazából, én mindent kidobtam, ami kemikáliákat tartalmaz, s bár ebben is van szintetikus anyag, mégis úgy döntöttem, a hatásai miatt, hogy ezt nem fogom száműzni az életemből. Ellenkezőleg, állandó darabja a szépítkezőpolcomnak, a shea-vaj mellett. Mivel annyira nem hidratál, mint a víz+shea vaj kombó, inkább akkor használom, ha a bőröm fáradt és feltöltődésre van szüksége. Nekem igazi mentsvár. Mindent betart amit ígér, illetve, a használati útmutatója alapján keveset kell felvinni belőle - nos, ezt alátámasztanám, mert egyszer elkövettem azt a hibát, hogy egy mogyorónyi darabot próbáltam eloszlatni, az már annyira nem szép a bőrön, s bár beszívódik, teljesen felesleges pazarolni. Icipici mennyiségben is csodaszer! <3

Update: csak én írogatok itt hozzá, de muszáj! Most rendeltem meg a másikat (csaknem egy év alatt sikerült majdnem elfogyasztani a tubuskát - bármilyen apró is. Még mindig csodaszer! Még mindig nem kell másik termék!

L`Artisan Parfumeur Caligna EDP

L`Artisan Parfumeur Caligna EDP
2018. október 8.

Megtaláltam a tavaszi illatom! Ez egy kedves, nőies, szolíd de mégis csacska illat. Benne van minden tavasz és nyárelő. A kedvem is azonnal jobbá lesz, ha magamra fújom. Üde, tartós, vidám és mégis nagyon természetesen szolíd, finom illat. Természetes nőkön tudom elképzelni, akikről nem a megfelelési kényszer süt, hanem a boldogság, az elégedettség a kiegyensúlyozottság és egyfajta belső nyugalom és tudatosság. Remek illat; az egyik legjobb, amit eddig hordtam. Igazából nem parfüm, hanem életérzés :)

Update: Nem tudok betelni vele. Ahogy jön az egyre melegebb (mint ma is) csak erre vágytam. Fanyar fenyő - tejbe áztatott füge illata van. Le sem veszem az orrom az alkaromról. Hihetetlenül csodálatos ez a parfüm, annyi csavar van benne, hogy kapkodom a fejem. Biztosan beruházok egy 100 ml-re, azt hiszem, megvan a nyári illatom. Ha van Caligna, nem is kell más! :)

Update2: Hogy gondolhattam - erről is - hogy csak tavasszal és nyáron fogom hordani? Ősz!! És csodálatosan virágzik és gyümölcsözik - harmonizál a levegővel és a bőrömmel és ... jajj, hát én sem tudok betelni vele! Úgy tűnik, nem véletlenül járunk vissza folyton updatelni, mert minden alkalommal el kell mondani, amikor csak használom, hogy SZERETEM! Annyira nagyon, hogy nekem kivívta az "örökké tiéd" elismerést. Mindig lesz egy. Ha laza, vállvonós napom van, sosem mulasztom el, de akkor is ezt használom, ha éppen lenge délutáni fröccsözésre ülünk össze a barátokkal. Kompatibilis az irodai környezettel, de... inkább azt kéne írnom, hogy mivel nem? Nincs is ilyen! Ez egy csoda :) Egy ismerősöm megjegyezte, hogy van egy fura kesernyés illat benne, ami először taszító, majd borzasztóan vonzó. Én nem érzek benne ekkora átmentet sehol, de van aki tényleg fanyar-kesernyésnek találja. Ezért olyan kacsintós ez az illat :). A tartóssága kapcsán, én inkább újrafújom délután, szerintem bőven elég belőle három fújás egyszerre, mert ez is már határeset, annyira erős tud lenni. Nagy hatótávot viszont nem kell várni tőle - ez csak a sajátunk :)

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2018. október 6.

Amúgy, leírták, amit akartam. De meg akarom ismételni. Ez az illat tökéletes... lenne. Kb. fél óráig érezni, utána eloszlik, füstté-köddé válik, s én csak merengve szaglászok bele a levegőbe köröttem, keresve azt a fűszeres teát, azt a kirobbanóan zöldet, ami annyira megfogott benne. Nyugodtan egész nap fújkálhatnám, akkor sem alkotna maradandót a tartósságát nézve. Én sosem értettem ezeket, és dühös is vagyok emiatt: megkreálnak egy csodát - de egyszerűen nem nevezhető, még talán testpermetnek sem (még az AVON egyik gagyi szilvása is jobban teljesít, komolyan!). Ha dobnának rá még egy ötezrest és vállanák cserébe, hogy eltart legalább 4-5 órát (és ez nem is olyan nagy elvárás), biztosan kifizetném érte. Tökéletes illat, 0, azaz NULLA tartás. Nagyon nagy kár érte... :( - csak füstölgök ha eszembe jut. Inkább hagyom is...