KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT
2017. szeptember 17.

Annyira kellemes, nyugtató, szelíd, elegáns illat. Ez is egy igazi gyönyörű kreációjuk. Rajtam erősen kamillásan bontakozik ki. Tavasszal szeretem a legjobban hordani. Érdekes, hogy rajtam a parfümök mindig a friss oldalukat szokták mutatni, sokszor sajnálom is, hogy nem válnak olyan puhává, mint ahogy máson érzek egy illatot (pl. Tendre Jasmin az Yves Rocher-tól, vagy Trésor Mindnight Rose), itt viszont épp az ellenkezője, citrusok sehol, csak az édes kamilla. Ezt sajnálom is, mivel az üveget megszagolva sokkal frissebb élményt kapok, mint bőrre fújva. Ezért sem szeretem nyáron, melegben hordani, mert nem adja azt a könnyedséget, amit várnék tőle. A tartóssága bravúros, 6-7 órát simán bír, hatósugara is elég nagy, nem válik bőrközelivé.

Rasasi Abyan for Her EDP

Rasasi Abyan for Her EDP
2017. szeptember 13.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Amennyire élesen-fanyaran málnás rajtam a Trésor Midnight Rose, ez annyira édesen málnás. Kicsit hiányoltam is ezt az édességet az előbbiből. Rajtam a nyitány sajnos erősen rózsás is, amitől menthetetlenül jött a nagymamás asszociáció :( nem szeretem ezt a bolgár rózsavíz vonalat, sorry... de jó hír, hogy ez perceken belül lecsendesedik, és marad egy kedves-édes-kerek málna. Hátránya még, hogy rajtam nagyon bőr közeli. Az összecsapást a Midnight Rose nyerte.

Britney Spears Midnight Fantasy

Britney Spears Midnight Fantasy
2017. szeptember 13.

Érdekes ez a parfüm. Kifújás után az első gondolatom az volt, hogy azta!, ilyen műanyag illatot még nem éreztem! Továbbra is kérdéses számomra, hogy tulajdonképpen mit is érzek egyáltalán:) Ez volna a szilva? De mégis van benne valami, ami izgatja a fantáziámat :) Drogériás illat kategóriához képest szerintem elismerésre méltó. A háromszor ennyire beárazott sorokban is gond nélkül megállná a helyét. Rajtam egyáltalán nem túl édes, vagy tolakodó. Elég jó a tartóssága és egyetértek azzal az állítással is, hogy négy évszakos illat. De kitalálni, hogy mi is ez? Na, ahhoz kell a fantasy :D