KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Guerlain My Insolence

Guerlain My Insolence
2017. november 21.

Óriási csalódás! Az Insolence EDP-t imádom, kedves, édes, ibolyás illat. A Fragrantica-n és az itteni vélemények alapján nagyon kíváncsi voltam a My Insolence-re. Mindenki azt írja, hogy édesebb, szipi-szupi téli illat, ami málnás. Ehhez képest az én bőrömre megérkezett valami fűszeres förmedvény. Az első gondolatom az volt, hogy ez most egyáltalán női parfüm? Van benne valami számomra totál férfias karakter. 1-2 óra múlva találtam valami édes-fűszeres katyvaszt az alján. Elég tartós is. Málna, ibolya sehol. Utáltam!

Guerlain Shalimar Souffle de Parfum

Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
2017. november 19.

Újra tél, újra Shalimar Souffle. Érdekes, nem.is emlékeztem, hogy ez az illat ennyire édes. Rajtam nagyon is élnek a citrusok az elején, de a szívillatban már jönnek a vanília hegyek. Idén is ünnepi, elegáns illatnak érzem, de valahogy kicsit öreges magamon. Vagy én vagyok könnyedebb hangulatban :)

Nagyon kellemes, beburkolós téli illat. A Shalimarra kicsit sem hasonlít. Van a mélyén valami zöld teás nyugalom. Szerintem ez nem egy fiatalos illat. Inkább egy elegáns felnőtt nő illata. Munkahelyre is ideális, mert nem tolakodó, és egyfajta tartást kölcsönöz.

Elie Saab Le Parfum Intense

Elie Saab Le Parfum Intense
2017. november 19.

Újra tél, újra Elie Saab. Idén is ugyanazt gondolom róla, igazi téli energiabomba. Olyan, mint egy sugárzó borostyán ♡

Igazi felnőtt nőknek való, elegáns, de ugyanakkor dinamikus illat. Szeretem télen, mert elég édes és fűszeres, hogy beburkoljon, ugyanakkor van benne egy erőteljes citrusos felhang is, amitől nem elandalít, hanem felébreszt. Nekem a méz nem dominál. Azért azt is el kell mondjam, hogy ez az illat egyfajta határozottságot is sugall, ezt számításba kell venni, ha az alkalomról, illetve a viselője karakteréről van szó. Hasonlóan a Shalimarokhoz, ezt is hordhatja valaki akár 30, akár 50 évesen.