KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Elie Saab Girl of Now Shine EDP

Elie Saab Girl of Now Shine EDP
2018. június 16.

Adok neki még egy csillagot: eszméletlen tartós! Naná, hogy azok a legtartósabbak az emberen, amitől a falat kaparja :D

Kíváncsi voltam, miben tud újat nyújtani az első flanker. Hát, maximum a lebutításban... Már az anyaillattal kapcsolatban is aggályos volt a számomra, minek égeti magát Elie Saab 2017-ben egy ennyire kevéssé "innovatív" tömegtermékkel, de ez sajnos a Shine esetében hatványozottan igaz. Primitív cukorbomba. Agyon cukrozott mandula. LVEB Intensre erősen hajaz. A "legeredetlenibb" illat kategóriában 2018-ban is jó esélyekkel indulhat...
A következő KM-es, aki bármit vesz tőlem, ajándékba kapja a teszteremet 1 fújás hiánnyal, hadd ismerje meg a világ :)

Van Cleef & Arpels Aqua Oriens

Van Cleef & Arpels Aqua Oriens
2018. június 16.

Nagyon szép, könnyű nyári illat ő is. Friss, gyümölcsös, vizes. Egy egzotikus nyaraláshoz abszolút passzol. De szerintem egy átlagos, dolgozós nyári reggelhez is, amikor kell valami az ember lelkének, hogy egy kicsit könnyebben induljon a taposó malom :) vidám, dinamikus illat. És az üvege! Az egy álom! Vásárlás esélyes :)

Valentino Donna Rosa Verde EDT

Valentino Donna Rosa Verde EDT
2018. június 15.

Update: egy pár nap együttlét után annyi módosítast tennék, hogy nagyon is rózsaillat ez. Inkább friss teás rózsa, mint rózsás tea :)

Szép ez az illat! :) Méltó a Valentino házhoz ez a legújabb alkotásuk is. Én idén figyeltem fel rájuk igazán a Valentina Myrrh Assoluto kapcsán, aztán végigpróbálgattam, amit tudtam a többiek közül is. A Donna Rossa Verde egy tavaszi-nyári-kora őszi, kellemes, elegáns, nyugodt illat szerintem. A nyitányban erősen érezhető a bergamott-gyömbér vonal, így eleinte egy citrusos teás illat, aztán a leszáradásban egy édeskés teás illattá szelídül. A rózsa hol ott van, hol nincs, a leszáradás felé lesz kicsit dominánsabb rajtam. Tetszik, minőségi, jól megkomponált illat. Bőrközeli, de kb. 6 órás tartósságával abszolút korrekt teljesítményt nyújt.
Kíváncsian várom a Noir Absolu Musc Essence-et!