KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aspartia

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

HiGeen Antiseptic Hand & Body Wash - Green Tea & Cucumber

HiGeen Antiseptic Hand & Body Wash - Green Tea & Cucumber
2018. január 15.

Meglep a sok pozitív vélemény. Nagy reményekkel vettem meg ezt a folyékony szappant, mivel imádom az uborkás termékeket, de nekem sem az illata nem volt finom, se nem adott semmi újat. Egy átlagos folyékony szappan. Mivel semmi pozitívuma nem volt, de negatívuma sem, ezért 4 csillagot adok. Nem akarom lehúzni, ha más ennyire esküszik rá. Én még egyszer nem veszem meg.

Head & Shoulders Sensitive Scalp Care Ápoló Sampon

Head & Shoulders Sensitive Scalp Care Ápoló Sampon
2018. január 1.

Nemrég vettem, még kipróbálás alatt vagyok vele... H& S samponoknál mostantól megvárom az egy hónapos "lefutási időt", és aztán nyilatkozok...

Head & Shoulders Sensitive Scalp Sampon

Head & Shoulders Sensitive Scalp Sampon
2018. január 1.

Először amikor kipróbáltam nagyon megörültem ,mert a többi H&S sampon nekem maximum 3 napra tünteti el a korpát, utána a 4-5. napon már jön a zsírosodás és a viszkető fejbőr. Kezdetben a használatával 2-3 hétre teljesen elmúlt a korpám, és a viszketés is. Azóta viszont már nem használ semmit, ugyanúgy 3-4 nap a max korpa nélkül. :(
Az egyetlen pozitívuma, hogy a többi H&S samponnal ellentétben nem marja le a fejbőrömet. Nincs szívem tehát 4 csillagnál kevesebbet adni, köszönje ezt annak a csodás, korpamentes két hétnek, amit a fejbőrömnek ajándékozott. :D