KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astronaut

Regisztráció dátuma: 2017. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Garnier Skinactive Matcha + Kaolin Mask

Garnier Skinactive Matcha + Kaolin Mask
2017. május 24.

Pattanásokra vettem a maszkot, és nem sokat ért rá, habár amint kinyitottam, és megcsapott a baromi erős parfümszag, valahogy nem is vártam tőle, a bőrömet is kiszárította egy kicsit. A három csillagot azért megérdemli, mert némiképp szárított a pattanásaimon is, és ez volt a fő cél, szóval egynek elment, de semmiképpen nem venném újra. Kicsit csípett is, de az még határeset.

Rival De Loop Hydro Booster Maske

Rival De Loop Hydro Booster Maske
2017. május 19.

Régóta szemezek ezzel a maszkkal, körülbelül 2 hónapja már, hogy megvettem, csak mindig másikat használtam, ugyanis alapjában véve inkább zsíros a bőröm, és féltem, hogy csak még jobban kizsírosítaná. Így viszont, hogy elég sokat vagyok a napon, sokszor nagyon ki van száradva, szóval gondoltam itt a megfelelő alkalom.
Nekem nagyon tetszik a krém, az illata is kellemes számomra. Azonnal érzem a hatását, emellett az állaga is tetszik, és sokat beszív belőle a bőröm, alig marad felesleg az arcomon.

Alverde Med Gyógyvizes Arckrém Irritált Bőrre

Alverde Med Gyógyvizes Arckrém Irritált Bőrre
2017. május 17.

Nagyon szeretem a márkát, és amikor megláttam, hogy akciósak az arckrémeik, akaratlanul is elkezdtem nézegetni őket, annak ellenére, hogy tucatnyi arcápolási termékem van itthon, és mostanában többnyire csak tonikot és arcmaszkot használok.
Amint megláttam ezt a gyógyvizes krémet, egyből szimpatikus lett, és mivel nem találtam ennél megfelelőbbet az arcomra, meg is vettem.
Általában az ilyesmi krémek nem nagyon használnak nálam, de ez nagyon bevált, mondhatni tökéletes. Az egyetlen problémám a kis kiszereléssel van, nagyon gyorsan fogy.