KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

aukszflora

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Beautifying Lip Smoother

Catrice Beautifying Lip Smoother
2016. június 30.

Én még az előző szériából vettem meg egy karamell színűt, amit kiszortíroztak. Imádom az illatát és a gyönyörű fényét, néha otthonra is felkenem ajakápoló gyanánt. Kicsit ragacsos az állaga, de kibírható. Nem egy csoda termék ajakápolás terént, nekem inkább szájfény jellege van. Mivel ritkábban használom, így az én példányom már vagy fél éve legalább megvan, és akik esetleg tartanak attól, hogy bebüdösödik a szivacsa (én is ettől féltem), azoknak tudom ajánlani, hogy használat után, vagy ha napközben a tatyóban volt és használtátok, akkor este egy micellás vizes vattakorongba jól törölgessétek bele az applikátor részét, amíg ki nem tisztul (kifehéredik). Én ezt szoktam csinálni, és még mindig semmi baja, nincs semmi fura szaga és a szivacs is szép tiszta. :)

Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick

Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick
2016. április 18.

Párom anyukájától mülleres ajándékkártyát kaptam ajándékba,és mivel akciós is volt a müllerben, így csak megvettem. A so vivid árnyalatra esett a választásom, amit már próbáltam korábban és még mindig bele voltam esve az árnyalatba. Ez egy nagyon szép élénk pirosas pink szín, gyönyörű felkenve, tökéletes tavaszi-nyári feltűnő rúzs. Kis trükközéssel meg lehet oldani, hogy pár óráig tartson, de evés-ivást nem bírja. A hidratálása egész jó, legalábbis nekem nem száradt a szám vele. A szín nem fényes, de nem is teljesen matt. Az illata finom, talán kicsit gyümölcsös. Ami viszont szuper benne, az a rúzstömb alakja, mert valami hihetetlenül jól sitty-sutty fel lehet kenni vele a rúzst precízen. Jah és a trükk ami nekem bejön: felkenjük nem túl vastag rétegben, összecuppogjuk, és aztán várunk 1-2 percet, amíg a szánk beszívja kicsit a színt, szárad kicsit. Aztán egy zsepivel leitatjuk ami nem ivódott be, így a szín megfogja a szánkat, ez látszik is a leitatás után, és aztán jöhet még egy vékony réteg rá. :)

Max Factor Miracle Match Foundation

Max Factor Miracle Match Foundation
2016. április 18.

Mielőtt megvettem volna, olvastam az itteni véleményeket, és pont azért esett erre a választásom, mert egy könnyedebb, természetesebb fedésű alapozót kerestem. Szerencsére nincs túl sok bőrhibám, csak kis pirosság az arcomon, szóval csak az egységestésre van szükségem. Mielőtt megvettem volna, kétszer is kipróbáltam az arcomon a drogériában, és aztán napfényben megnéztem, mert nem akartam mellélőni a színnel. Először engem is meglepett a csillámrengeteg, el is rettentem tőle első körben, viszont annyira szép egységes és egészséges kinézete lett tőle e bőrömnek, hogy megtetszett. A glamour napokon meg is vettem, hogy ha mégsem jön be akkor ne dobjak ki négyezer forintot. De hihetetlenül szeretem, nekem nagyon jól megvan a bőrömmel, semmi pattanás, átfényesedni is csak a homlokomon szokott egy picit, és nem érzem fullasztónak a bőrömön. A színét pedig szerencsére sikerült eltalálni. :D Jajj és én az illatát is szeretem, valami sütire emlékeztet.