KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

aukszflora

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2018. február 4.

Én is a KM beautyboxból jutottam a termékhez, és meg is örültem neki, mert a Lovely hasonló keféjű spirálját nagyon szeretem. És eddig tartott, amit szeretek ebben a spirálban, a kefe kialakítása. Mert amint elkezdtem használni, potyogott le, nagyon száraz számomra a festék, irritálta is a szemem, fekete volt a szemem alatt a lehullott festéktől. Velem ilyen még nem történt, még a párszáz forintos Lovelys spirállal sem. Nagyjából háromszor próbálkoztam vele, mindig ugyanez volt a végkifejlet. Még talán annyi pozitívumot tudok hozzátenni, hogy tényleg szép fekete a festék, és sépen szétvélasztja a pillákat a kefe, nem tapadnak össze.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél
2017. szeptember 11.

Többféle kézfertőtlenítőt próbáltam már,és mindnek erős citrusos illata volt. Ennek végre kellemes, nem erős az illata, és ha megfogok egy szendvicset utána, nem érzem úgy, hogy wc tablettát eszegetek. :D És nem is ragad. Imádom!

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó 36+ Nappali Arckrém

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó 36+ Nappali Arckrém
2017. április 27.
(!)

Ez egy nagyon könnyed krém, tényleg első ránézésre furcsán híg az állaga, viszont nekem tetszik, hogy nem túl nehéz, és könnyen beszívódik. Az én bőröm felületi vízhiányos és érzékeny, de eddig teljesen elégedett vagyok ezzel a krémmel, nem okozott kiütéseket, nem zsírosította a bőröm, könnyen és gyorsan beszívódott. Jól lehet rá sminkelni, és nagyon jól hidratálta a bőrömet egész nap. Én még nem értem el a krém korcsoportját (27 éves vagyok), így ránctalanítást nem is várok el tőle, viszont a bőröm feszesen és hidratáltan tartását igen, és ezt teljesen jól hozza. Azt nem hiszem hogy egymagában megfelelne öregedésgátlásra egy negyvenes nőnek, viszont egy alap nappali hidratálónak az egyebek mellé nagyon szuper. Az összetételével is elégedett vagyok, a parfüm is eléggé a végén van a listának, és nem is irritálta a bőrömet. Használom tovább, és bármi változna akkor frissítek, de egyelőre nekem ez a krém 5*. :)