KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

aukszflora

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó 36+ Nappali Arckrém

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó 36+ Nappali Arckrém
2017. április 27.
(!)

Ez egy nagyon könnyed krém, tényleg első ránézésre furcsán híg az állaga, viszont nekem tetszik, hogy nem túl nehéz, és könnyen beszívódik. Az én bőröm felületi vízhiányos és érzékeny, de eddig teljesen elégedett vagyok ezzel a krémmel, nem okozott kiütéseket, nem zsírosította a bőröm, könnyen és gyorsan beszívódott. Jól lehet rá sminkelni, és nagyon jól hidratálta a bőrömet egész nap. Én még nem értem el a krém korcsoportját (27 éves vagyok), így ránctalanítást nem is várok el tőle, viszont a bőröm feszesen és hidratáltan tartását igen, és ezt teljesen jól hozza. Azt nem hiszem hogy egymagában megfelelne öregedésgátlásra egy negyvenes nőnek, viszont egy alap nappali hidratálónak az egyebek mellé nagyon szuper. Az összetételével is elégedett vagyok, a parfüm is eléggé a végén van a listának, és nem is irritálta a bőrömet. Használom tovább, és bármi változna akkor frissítek, de egyelőre nekem ez a krém 5*. :)

Catrice Beautifying Lip Smoother

Catrice Beautifying Lip Smoother
2016. június 30.

Én még az előző szériából vettem meg egy karamell színűt, amit kiszortíroztak. Imádom az illatát és a gyönyörű fényét, néha otthonra is felkenem ajakápoló gyanánt. Kicsit ragacsos az állaga, de kibírható. Nem egy csoda termék ajakápolás terént, nekem inkább szájfény jellege van. Mivel ritkábban használom, így az én példányom már vagy fél éve legalább megvan, és akik esetleg tartanak attól, hogy bebüdösödik a szivacsa (én is ettől féltem), azoknak tudom ajánlani, hogy használat után, vagy ha napközben a tatyóban volt és használtátok, akkor este egy micellás vizes vattakorongba jól törölgessétek bele az applikátor részét, amíg ki nem tisztul (kifehéredik). Én ezt szoktam csinálni, és még mindig semmi baja, nincs semmi fura szaga és a szivacs is szép tiszta. :)

Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick

Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick
2016. április 18.

Párom anyukájától mülleres ajándékkártyát kaptam ajándékba,és mivel akciós is volt a müllerben, így csak megvettem. A so vivid árnyalatra esett a választásom, amit már próbáltam korábban és még mindig bele voltam esve az árnyalatba. Ez egy nagyon szép élénk pirosas pink szín, gyönyörű felkenve, tökéletes tavaszi-nyári feltűnő rúzs. Kis trükközéssel meg lehet oldani, hogy pár óráig tartson, de evés-ivást nem bírja. A hidratálása egész jó, legalábbis nekem nem száradt a szám vele. A szín nem fényes, de nem is teljesen matt. Az illata finom, talán kicsit gyümölcsös. Ami viszont szuper benne, az a rúzstömb alakja, mert valami hihetetlenül jól sitty-sutty fel lehet kenni vele a rúzst precízen. Jah és a trükk ami nekem bejön: felkenjük nem túl vastag rétegben, összecuppogjuk, és aztán várunk 1-2 percet, amíg a szánk beszívja kicsit a színt, szárad kicsit. Aztán egy zsepivel leitatjuk ami nem ivódott be, így a szín megfogja a szánkat, ez látszik is a leitatás után, és aztán jöhet még egy vékony réteg rá. :)