KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

AyaDid

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Krém
2018. december 5.

Kellemes illata van és az állaga is nagyon megtetszett. Jó hidratáló krém, viszont nem szívódik be a bőrbe rendesen. Furcsa réteg marad vissza a bőrön, ami miatt aztán kb. lehet egyből ágyneműt cserélni, hálóinget mosógépbe dobni stb. Mindent összeken az ember, amihez csak hozzáér a bekent bőrével. Lassan fogy, általában este kenem be magam vele "maszkként", hogy aztán közvetlenül lefekvés előtt le is mossam magamról a felesleget.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2018. december 5.

A "kezdeti" jó vélemények hatására vettem meg. Sajnos. Az állaga a szilárd kókuszolajra emlékeztet. Az illata kellemes, de nem fogkrémes. Az íze csak pár másodpercig élvezetes, aztán a kókuszosság és úgy általában minden eltűnik. Pont olyan lesz az íze, mint a túl sokáig rágott ízesített rágógumiknak. A tisztítóhatása is borzalmas. Fogmosás után szeretem a nyelvemmel "végigkémlelni" a fogaimat. Más fogkrémnél tiszták lesznek a fogaim, itt meg furcsa lepedék-szerű akármi marad vissza a fogaimon. És mindemellett még szárítja is a számat.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2018. szeptember 22.

Problémamentes arcbőrre tökéletes választás lehet, mert tényleg nagyon természetes eredményt lehet elérni vele. Viszont azoknak nem ajánlom, akiknek zsíros és/vagy problémás a bőre. Ahogy mások is írták, a fedése közepes, és kifényesedik az ember feje. Ettől függetlenül nem rossz alapozó, csak nem minden esetben tud jó szolgálatot tenni. A problémamentes napjaimon nagyon szeretem, de amikor a ciklusom abba a szakaszba ér, amikor tiszta ragya a fejem, akkor kapok észbe, hogy de jó lenne valami normális alapozó.