AyaDid

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2018. szeptember 22.

Problémamentes arcbőrre tökéletes választás lehet, mert tényleg nagyon természetes eredményt lehet elérni vele. Viszont azoknak nem ajánlom, akiknek zsíros és/vagy problémás a bőre. Ahogy mások is írták, a fedése közepes, és kifényesedik az ember feje. Ettől függetlenül nem rossz alapozó, csak nem minden esetben tud jó szolgálatot tenni. A problémamentes napjaimon nagyon szeretem, de amikor a ciklusom abba a szakaszba ér, amikor tiszta ragya a fejem, akkor kapok észbe, hogy de jó lenne valami normális alapozó.

Dove Derma Spa Uplifted⁺ Görgős Testápoló

Dove Derma Spa Uplifted⁺ Görgős Testápoló
2018. július 11.

A testápolóval elégedett vagyok. Először csalódást okozott, mert ragacsos-vizes állagú, inkább szérum, mint testápoló. Viszont egész napra puhává és simává varázsolja a bőrt, tehát a feszesítő hatás tényleg megvan. Hidratalás szempontjából átlagos. A kiszerelés nem tetszik; lehet, hogy cool ez a görgős flakon, de menet közben néha nehezen jön ki a cucc, és annyira azért nem nyújt egy extra masszírozó élményt. Inkább árulnák normál flakonban! 100 ml ráadásul az egész, így csak leárazva éri meg. Úgy viszont nekem újravevős.

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő
2018. július 11.

Muszáj vagyok az összes levendulás terméket kipróbálni. Ez is a kezdet kezdetén landolt a kosaramban. Átlagos Dove tusfürdő, kellemes illattal.