KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

babyface

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Kendő

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Kendő
2017. szeptember 29.

egy barátnőm ajánlotta és azt kell hogy mondjam nagyon nagy kedvenc lett. :) a teafaolaj illatától egyesek irtóznak én imádom, mert gyógynövényes mégis friss, tiszta élményt nyújt. :) a barátomnál van egy a szekrény melletti komódon, hogy mindig kéznél legyen lefekvés előtt. olyan jól eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, hogy én igazándiból nem is használok utána mást. nem szárít, reggelre csoda szép tiszta bőrrel ébredek, ami nem fénylik feleslegesen. :) a kendőknek hatalmas a mérete, aki rendszeresen használja és spórolna vele akár el is felezheti szerintem bőven elég a felével áttörölgetni az arcot.

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre

Balea Soft & Clear Ápoló Arctisztító Kendő Pattanásos Bőrre
2017. szeptember 29.

kölcséghatékony megoldásként vettem a tbs-os teafaolajos kendőm helyett. valami brutális állapotba került tőle a bőröm... :( hogy melyik összetevőjére reagált így a bőröm nem tudom, de tiszta ragya lettem mint egy tini... úgyhogy köszönöm de soha többet.

Treacle Moon True Shea Love

Treacle Moon True Shea Love
2017. szeptember 27.

fél áron lehetett hozzájutni dm applikációs kuponnal így nem hagyhattam ott. :) maga a krém elég masszív én is csak őszi-téli hideg időben ajánlanám, nem is az a könnyen beszívódós fajta. az illata is elég erőteljes engem leginkább tejeskávéra emlékeztet, egy idő után már elképzelhető, hogy meg fogom unni és aki érzékeny rá annak zavaró is lehet. :) viszont remekül hidratál a csomagolása pedig ultra cuki :) (és valószínűleg sosem fog elfogyni... :D)

5 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése rozskenyér. A Lush elsőorban bőrradíroz hatása miatt teszi a kozmetikumaiba. További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.

Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Absolute EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott