KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

babyface

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2017. október 26.

legszívesebben minden este ezt használnám, ha nem lenne ennyire drága ezért sajnos vissza kell fognom magam... :D isteni gourmand levendulás illat, ami nem csak álomba ringat, de a pizsibe, ágyneműbe is mélyen beleissza magát így isteni illatuk lesz. :) kicsit nehezebben szívódik be de őszre télre ideális. :) soha többé nem fogok vágyni más levendulás termékre mert ő az igazi <3

Lush Twilight Tusfürdő

Lush Twilight Tusfürdő
2017. október 26.

imádom annak ellenére, hogy első alkalommal durván beallergizált tőle a bőröm... :D (valószínűleg a hihetetlen mennyiségű levendula kivonattól ami benne van, mert amúgy nem tudok levendula érzékenységről) most már csak borsószemnyit használok belőle így is durván felhabzik és így már nem bántja a bőrömet sem. :) a legfinomabb édes levendula illat amit valaha éreztem és érezni akarok! ilyenkor ősszel télen zseniális!

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Kendő

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító Kendő
2017. szeptember 29.

egy barátnőm ajánlotta és azt kell hogy mondjam nagyon nagy kedvenc lett. :) a teafaolaj illatától egyesek irtóznak én imádom, mert gyógynövényes mégis friss, tiszta élményt nyújt. :) a barátomnál van egy a szekrény melletti komódon, hogy mindig kéznél legyen lefekvés előtt. olyan jól eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, hogy én igazándiból nem is használok utána mást. nem szárít, reggelre csoda szép tiszta bőrrel ébredek, ami nem fénylik feleslegesen. :) a kendőknek hatalmas a mérete, aki rendszeresen használja és spórolna vele akár el is felezheti szerintem bőven elég a felével áttörölgetni az arcot.

5 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése rozskenyér. A Lush elsőorban bőrradíroz hatása miatt teszi a kozmetikumaiba. További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.

Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Absolute EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott