KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

babyface

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Lush Unicorn Horn Habfürdő

Lush Unicorn Horn Habfürdő
2018. február 19.

az egyik kedvenc limitált habfürdőm a lush-tól szinte minden évben valentinnapkor rohanok érte. :) nálam a levendula és a neroli nagy szerelmek és hogy ez a két illat egy csodás habos kis unikornis szarvacskában egyesül az csak hab a tortán. :) kinézetre és már felhasználva is csodás élményt nyújt

Erboristica Tusfürdő Japán Kaméliaolajjal

Erboristica Tusfürdő Japán Kaméliaolajjal
2018. február 17.

attyaúristen! mennyei manna! :D magnóliás tbs-es testvajamhoz kerestem megfelelő tusfürdőt, hát ez kéremszépen valami isteni. nagyon intenzív, erősen parfümös, nekem valami nagyon régi krémes-parfümös emléket hoz elő. :) állagra talán olajos (?), kellemesen habzik, és utána még órákig úszik a fürdő és a bőröd is ebben a csodás illatban. :) minden forintot megér (egyébként ár/érték arányban egyáltalán nem vészes) már csak az illatélmény miatt is!

Magister Products Moccame Habkrém

Magister Products Moccame Habkrém
2018. január 22.

aki igazi kávéimádó annak tényleg nélkülözhetetlen! :) én az yr-es kávés tusival használom és együtt isteniek. :) kicsit talán számomra túl naturális ez a kávébab illat, de bőrre kenve tényleg előjön a kakaóvaj csokissága és úgy már rendben van. :) szuper termék akárcsak a macaron habkrém <3

5 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése rozskenyér. A Lush elsőorban bőrradíroz hatása miatt teszi a kozmetikumaiba. További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.

Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Absolute EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott