KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

babyface

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Pupa Extreme Matt Compact Powder Foundation

Pupa Extreme Matt Compact Powder Foundation
2017. augusztus 2.

keresgéltem keresgéltem végül rájöttem, hogy ez nem is púder hanem púder alapozó, annak viszont szerintem kevés... :) érdekes a viszonyom vele mert a pupás alapozómmal nem működik olyan jól viszont a BB krémmel igen. :) más alapozókkal (most jelenleg anyukám astorját használom a nyári színem miatt) sem túl kompatibilis... :( ennek ellenére szeretem :)

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2017. augusztus 2.

szuper kis alapozó, nem lett akkora szerelem mint a márka BB krémje, de ha erősebb fedésre van szükségem mindig utána nyúlok. :) könnyen eloszlatható, blenderrel nagyon szép, matt az összkép (egy darabig csak sajna...) nekem ez sajnos átfényesedik, még púderrel együtt használva is. ennek ellenére szeretem. :)

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2017. július 27.

úristen egyszerűen tökéletes! nagyon húzódszkodtam tőle mert bht van benne, de végül csak beadtam a derekam. azt tudni kell rólam, hogy semmi de SEMMI nem érte még el nálam a tökéletes hosszantartó matt hatást csak Ő. egésznap tartós a márka mattító púderével használva egésznapos tartós az eredmény. egy álom vált valóra :) nekem a fedése tökéletes nincs sok eltakargatnivaló az arcomon csak a tág pórusaim és pár pigmentfolt, de ezeket is jól kezeli

5 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése rozskenyér. A Lush elsőorban bőrradíroz hatása miatt teszi a kozmetikumaiba. További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.

Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Absolute EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott