KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

babyface

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2017. június 21.

egyszerűen IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM! :) pontosan olyan mint amilyennek első látásra megálmodtam. habkönnyű, tényleg könnyedén beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, szépen mattít mégis hidratál. :) és az illata... maga az álom. :) a kiszerelése is szuper pontosan annyi krémet nyom ki amennyi kell. :) kipróbálnám a másik hármat is de annyira szeretem a neroli illatát, hogy valószínűleg örökre ennél maradok, minden reggelem csodásan indul hála neki! :)

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2017. június 21.

km-es boxnak köszönhetem őt is. :) nekem nagyon tetszett bár saját magamtól sosem vettem volna meg és valószínűleg nem is fogom újra venni. az oka szimplán annyi, hogy semmivel sem nyújt többet mint bármelyik másik olcsóbb tusi. az illata nagyon fincsi szőlős és ahhoz képest, hogy nincs benne SLS nekem meglepően jól habzik. nem szárít de nem is hidratál utána mindenképp szükséges valamilyen testápoló. a kialakítása nem mondom, hogy botrányos, de feltételez némi erőt a végén már biztos alig lehet majd kiimádkozni a tubusból... :D

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2017. június 21.

bevallom őszintén az, hogy egy g&g termék is helyet kapott a km box-ban nagyban hozzájárult ahhoz hogy végülis megvettem... :D örültem hogy pont az AHA került a dobozba, mert bár tág pórusú a bőröm nekem az AHA-k eddig jobban bejöttek. :) azonban lehet hogy csak nem használom elég rendszerességgel, de nekem nem olyan hatásos, mint más korábbi hámlasztóim. a kis utazó kiszerelés kialakítása szörnyű szerintem ezzel a lepattintós kupakocskával remélem a teljes kiszerelés nem ilyen... :) felvitelkor érezhetően dolgozik, mert csíp, de reggel nincs az a hűha érzés amikor belenézek a tükörbe. ennek ellenére lehet, hogy kipróbálom a márka másik kettő termékét is. :)

5 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése rozskenyér. A Lush elsőorban bőrradíroz hatása miatt teszi a kozmetikumaiba. További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.

Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Absolute EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott