KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

baliccu

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő
2017. április 14.

Hmm az illata isteni, fürdés után is jól érezhető. Az állaga kicsit sűrűbb a megszokottnál, nem folyik össze-vissza. Ezt a tusfürdőt a párom is nagyon szereti. 😁

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2017. április 6.

Ez a sampon nem csökkentette a hajam töredezettségést... sőt megnövelte! Nehezen tudtam kifésülni, pedig használok rá hajpakolást és olajat is. Nekem nem vált be, de tegyük hozzá, hogy hosszú derékig érő hajam van... lehet, hogy egy rövidebb hajon jobban teljesít. Az illata egyébként kellemes és a habzásssal sem voltak gondok.

Avon Planet Spa Indulgence Afrikai Shea Vaj és Csokoládé Trüffel Selymes Testápoló Krém

2017. január 9.

Jó pár éve rendeltem meg magamnak ezt a testápoló krémet. Az illata akkor nagyon tetszett, viszont a környezetemben lévő embereknek nem igazán, így sokat nem is használtam. Most ahogy elfogyott a kézkrémem előkerült, de nem értem h anno mi tetszett ebbe az illatba... egyszerűen borzalmas. Viszont, ha már megvettem nem fogom kidobni, majd itthon el használom kézkrémnek, mosogatás után úgyis mindig kiszáradt a kezem.