KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

barigy

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2018. március 1.

Többfunkciós cucc, én most kizárólag a bőrradírozó hatásáról írok. Nagyon rég nem volt ilyen jó és hatásos testradír a fürdőszobámban! Nedvesen is látványos az eredmény radírozó tusfürdőként, de ha zuhanyozás előtt szárazon átdörzsölöm vele a testem, na az maga a csoda!
Illata picit talán maszkulin számomra - persze nincs baj, hogy nincs teletolva rengeteg illatanyaggal -, de tiszta, friss és nagyon babás érzést hagy maga után. :)

Samponként használni még nem mertem valamiért, de hamarosan ráveszem magam arra is.

Syoss Full Hair 5 Hajbalzsam

Syoss Full Hair 5 Hajbalzsam
2017. január 30.

Meglepodtem az elottem irt kritikakon. Par hete kezdtem el hasznalni, de olyan lagy es finom tole a hosszu hajam, hogy csak na. A hajtoemelest es a dusitast pedig mas eszrevette azota. Suru lilas maga a balzsam, elsore talan nem tul bizalomgerjeszto, de a hatas es as eredmeny onmagaert beszel.
Ujra fogom venni.

Ilcsi Kövirózsa Alkoholmentes Tonik

Ilcsi Kövirózsa Alkoholmentes Tonik
2017. január 12.

Az illata a vedjegye, akarcsak a habkremjenek. Nem szarit, kellemes utoerzete van, szepen beszivodik utana a hidratalo krem.
A halvanyitast meg hianyolom, de adok meg neki par honapot.

UPDATE: nem kellett neki pár hónap, csak rendszeres, napi többszöri kenés és a pirosabb foltok, pattanás helyek, száradások olyan gyönyörűen tűnnek el, hogy magam sem hiszem! Javítva 5 csillagocskára. Imádom!