KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bereszsuzsa

Regisztráció dátuma: 2018. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. november 5.

Hihetetlen, mit tud ez a szempillaspirál! Tökéletes! Gyönyőrűen szétválasztja a pilláimat, nem csomosít, ívelt és szép hosszúak tőle a szempilláim. :)

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2018. augusztus 31.

Teszi a dolgát, én úgy érzem, védi a hajam a kiszáradástól, szép fényes lesz tőle és az illatát is nagyon szeretem. Azért kap csak négy csillagot, mert sem az egyenesség, sem a göndörség nem lesz tőle tartósabb a hajamban, de a hőtől véd, és nekem ez a fontos. :)

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2018. augusztus 26.

Update: tudomásom szerint semmire nem vagyok allergiás a szappan összetevői közül, ám amikor hajmosás közben valahogy a szemembe folyt egy csepp a habból, bedagadt tőle, annyira csípte és irritálta a szememet, hogy nem tudtam kinyitni, csak a fél órás kamillás borogatás segített rajta... Nagy kár ezért a szappanért.

Aki környezetbarát (vegán, pálmaolaj- és állatkísérlet-mentes) terméket keres a megszokott samponok kiváltására, annak ez a tökéletes választás. Nagyon jól habzik, sőt, a nagyon koszos hajon jobban habzik, mint bármely drogériás sampon, szóval rendesen tisztít, a fejbőr szuperül felfrissül a használatától. Ami plusz előny, hogy nem nehezíti el a hajat, hiszen semmi adalékanyag nincs benne, ettől pedig dús és életteli a frissen mosott haj.