bernadettu

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2019. február 15.

Még tavaly nyáron vettem 1+1 arcápolós akció során, szóval kb. csak azért vettem meg, mert ingyen kaptam.
Az állaga nagyon jó géles, a kombinált bőrnek ideális, de nálam a pozitívumok kb itt ki is merülnek, mivel valamelyik összetevőjétől kipirosodik az arcom.
valószínűleg a nyakamra fogom emiatt elkenegetni, ott nem irritál, de biztos nem veszem újra.
A hidratáló hatása szerintem azoknak lehet elég ilyen időben, akiknek csak néhány helyen száraz az arcuk pl. orcákon, egyébként inkább a melegebb évszakokhoz illik, mint hidratáló.

Montagne Jeunesse Mud Pac / Amore Rose Maszk

Montagne Jeunesse Mud Pac / Amore Rose Maszk
2019. február 15.

Rendeléshez kaptam ajándékba, a megadott ideig hagytam a bőrön, de alig vártam, hogy le szedhessem, a holt tengeri iszapos verziót próbáltam ki.
Néztem, hogy ahhoz a verzióhoz, ahol nincs hozzá rózsás maszk, ott milyen jó véleménnyel voltak róla, de én semmi eget rengető változást nem tapasztaltam. Talán kevésbé volt zsíros a T vonalban, de egy -két nap múlva visszaállt az eredeti állapot.
Inkább a melegebb évszakokban ajánlanám, mert nagyon szárítja a bőrt, nem győztem utána hidratálni.
Félek, hogy a rózsás verzió nálam is kukában fog landolni.
A márka peel off maszkjai sokkal jobbak szerintem.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2019. február 14.

Nekem egy 10 ml-s mintám volt belőle, gondoltam, nem lehet baj, ha kipróbálom, bár az összetevői nem a legjobbak.
A bőrömet egész jól hidratálta, viszont a kezemet konkrétan kiszárította, emiatt nem fogom megvenni nagyobb méretben.
Ha valakinek nem érzékeny a bőre annak jó lehet.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ