KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bernadettu

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Vanília Éjszaka EDT

Yves Rocher Vanília Éjszaka EDT
2018. november 13.

Arra számítottam, hogy olyasmi lesz mint a Plaisirs Nature vaníliás testpermet csak újracsomagolva, de szerencsére pozitívan csalódtam, szép igényes az üvege is. Nagyon sokat gondolkoztam, hogy megvegyem-e, de miután megszagoltam a tesztert, megvettem.
Finom vaníliás-karamellás, karácsonyi illat, de mint előttem már írták, egyáltalán nem tolakodó.
Olyan bensőséges a hatása, tényleg csak az érzi, aki közel áll hozzád, szó szerint és átvitt értelemben is.
Kb 3 órája fújtam magamra, de már csak akkor érzem az illatát, ha a könyökhajlatom szagolgatom, még jó, hogy épp senki sincs az irodában :D

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen
2018. november 11.

Használtam ebből a termékcsaládból a fejbőrradírt, amivel elégedett vagyok, viszont nem segített kitolni a hajmosások közötti időt, ezért vásároltam meg ezt a sampont.
Eddig egyszer használtam önmagában (a fejbőrradírt csak heti egyszer szoktam, mert szárítja a fejbőröm), tisztító hatásával elégedett vagyok, de ez sem segített kitolni a hajmosások közötti időt.Én is azt éreztem, hgy csikorgósra tisztítja a hajam.
Ha már választani kell, akkor inkább a fejbőrradír.
A szokásos Schauma samponomat nem hiszem, hogy leváltanám erre, főleg, hogy ez ár-érték arányban rosszabbult teljesít, még szerencse, hogy most volt rá pár száz ft akció.
Elhasználom, de ha nem tapasztalok változást, akkor nem fogom újravenni.

Tetesept Erkältung Tusfürdő Megfázásra

Tetesept Erkältung Tusfürdő Megfázásra
2018. november 11.

Ugyanolyan illata van mint a fürdősó verziónak, megfázáskor könnyíti a légzést amíg fürdik az ember.
Nem tudom miért, de többet vártam tőle, az is igaz, hogy még nem is volt komolyabb megfázásom az elmúlt pár hónapban szóval még tesztelés alatt.