KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bernadettu

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. június 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém
2018. július 16.

Korábban nem ismertem a márkát, az itteni jó értékelések miatt vettem meg ezt a krémet az extra száraz és viszonylag érzékeny kezemre. Első benyomásom róla: kellemes illat, gyorsan beszívódik, de valóban inkább egy könnyű nyári kézkrém. A hidratálása sajnos nem az igazi, de egyáltalán nem bánom, hogy kipróbáltam.

UPDATE: kb már egy hete használom és már kb elfogyott a tubus fele. Így ár-érték arányban nem a legjobb, de a kellemes illat és a viszonylag szép összetevők miatt nem tudok rá haragudni.

Avon Clearskin Korrektorstift

Avon Clearskin Korrektorstift
2018. július 16.

Úgy sajnálom, hogy elvesztettem a neszeszeremmel együtt. Nagyon jól fedte a pattanásokat. szerencsére azóta tisztult a bőröm és csak néha jelenik meg egy-egy, de nagyon jó kis termék. A színe tényleg sötét, ez néha zavaró tud lenni.

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2018. július 16.

Imádom az illatát és a praktikus kiszerelését, de úgy érzem, hogy a nagyon száraz részekre nem elég. Nem pénzkidobás de nem is csodaszer. Az mindenképp előnye, hogy nem okozott nálam kiütést pedig sajnos hajlamos vagyok rá. Nem kizárt hogy újra veszem, de ha elfogy akkor nem fogok a márkaboltba rohanni egy új adagért.