KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bettina28

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Color Trend Gyümölcsös Ajakbalzsam

Avon Color Trend Gyümölcsös Ajakbalzsam
2017. július 17.

Régről maradt rám a narancsos verzió de szerintem nagyon rossz. Nem kenném többet az ajkamra, nem tetszik egyáltalán. Egyrészt csillámos, csillogós ami alapból nem tetszik, másrészt a szaga sem tetszik, teljesen mű narancs. A színe sem mert furcsa barnás, de se nem igazi barnás se nem narancsos nude hanem a kettő közti átmenet. Egy szó mint száz, számomra pénzkidobás teljesen. Milliószor jobb ajakápolók vannak ennél.

Avon Color Trend Folyékony Szemhéjtus

Avon Color Trend Folyékony Szemhéjtus
2017. július 17.

Hát ennek a terméknek szerintem nem sok haszna volt. Sima csillogós változat volt meg, kb kétszer használtam mert vizes érzést hagyott a szemhéjjakon, mintha sosem száradt volna meg. Kényelmetlen volt, és azóta sem használtam egyszer sem. Viszont valahogy a napokba a régi tubusát megtaláltam a szekrény mélyén és szinte teljesen elfogyott!! Fogalmam sincs, hogy hogyan mert senki nem használta, de valahogy elpárolgott a lezárt tubusból teljesen. Az ecsete tetszett egyébként, szép vékony volt de hatása semmi. Nem is látszódott nagyon a szemeken csak a nedves érzet érződött.

Fleur de Santé Lipgloss

Fleur de Santé Lipgloss
2017. július 17.

Nekem nem jött be. Szerintem nehezen lehet felvinni és a színek sem az én színeim, jobban tetszene ha több sötétebb, hűvös szín lenne benne. A benne lévő ecset semmire se való és hullik is a szőre. Két ilyen palettám volt, az egyiket kipróbáltam a másikat pedig a barátnőmnek adtam hátha neki jobban bejön. :/ Az összetevői viszont nem olyan rosszak.

UP: Több mint fél éve, hogy írtam a kommentet ide, aminek hatására valahogy elkezdtem használgatni ezt a terméket nosztalgiából. És nagyon meglepődtem, mert tetszik!! A barnás, nude színeket is magaménak érzek már. Ez nem a paletta hibája, pusztán én és az ízlésem változhatott de minden színt szívesen hordok belőle. A kedvenceim most is a sötétebbek, de minden szín jól tud állni szerintem bárkinek a palettából. Ami zavar, az az hogy elég hamar kopik, az evést ivást nem nagyon bírja. De 2 helyett 4 csillagot kap tőlem immár.