KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bettina28

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Color Trend Gyümölcsös Ajakbalzsam

Avon Color Trend Gyümölcsös Ajakbalzsam
2017. július 17.

Régről maradt rám a narancsos verzió de szerintem nagyon rossz. Nem kenném többet az ajkamra, nem tetszik egyáltalán. Egyrészt csillámos, csillogós ami alapból nem tetszik, másrészt a szaga sem tetszik, teljesen mű narancs. A színe sem mert furcsa barnás, de se nem igazi barnás se nem narancsos nude hanem a kettő közti átmenet. Egy szó mint száz, számomra pénzkidobás teljesen. Milliószor jobb ajakápolók vannak ennél.

Avon Color Trend Folyékony Szemhéjtus (régi)

Avon Color Trend Folyékony Szemhéjtus (régi)
2017. július 17.

Hát ennek a terméknek szerintem nem sok haszna volt. Sima csillogós változat volt meg, kb kétszer használtam mert vizes érzést hagyott a szemhéjjakon, mintha sosem száradt volna meg. Kényelmetlen volt, és azóta sem használtam egyszer sem. Viszont valahogy a napokba a régi tubusát megtaláltam a szekrény mélyén és szinte teljesen elfogyott!! Fogalmam sincs, hogy hogyan mert senki nem használta, de valahogy elpárolgott a lezárt tubusból teljesen. Az ecsete tetszett egyébként, szép vékony volt de hatása semmi. Nem is látszódott nagyon a szemeken csak a nedves érzet érződött.

Fleur de Santé Lipgloss

Fleur de Santé Lipgloss
2017. július 17.

Nekem nem jött be. Szerintem nehezen lehet felvinni és a színek sem az én színeim, jobban tetszene ha több sötétebb, hűvös szín lenne benne. A benne lévő ecset semmire se való és hullik is a szőre. Két ilyen palettám volt, az egyiket kipróbáltam a másikat pedig a barátnőmnek adtam hátha neki jobban bejön. :/ Az összetevői viszont nem olyan rosszak.

UP: Több mint fél éve, hogy írtam a kommentet ide, aminek hatására valahogy elkezdtem használgatni ezt a terméket nosztalgiából. És nagyon meglepődtem, mert tetszik!! A barnás, nude színeket is magaménak érzek már. Ez nem a paletta hibája, pusztán én és az ízlésem változhatott de minden színt szívesen hordok belőle. A kedvenceim most is a sötétebbek, de minden szín jól tud állni szerintem bárkinek a palettából. Ami zavar, az az hogy elég hamar kopik, az evést ivást nem nagyon bírja. De 2 helyett 4 csillagot kap tőlem immár.