KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bfly99

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2017. szeptember 23.

Hogy én ezt az alapozót mennyire imádom! Őszintén sajnálom, hogy nem mertem rá már előbb beruházni. Sminken nem szabad spórolni, hiszen egyáltalán nem mindegy, mit kenünk az arcunkra! Ha 20. darab ruha helyett az ember inkább minőségi makeupot vásárolna, sokkal jobban járna! Hihetetlenül nagy különbséget tud tenni a drogériás alapozókhoz képest! A tartósságáról ódákat tudnék zengeni, felülmúlhatatlan számomra eddig az Estée Lauder hatása! Amíg le nem mosom, addig aztán nem jön le! Én ilyet még nem tapasztaltam, ugyanis az eddigi, drogériás guanók úgy eltűntek az arcomról a nap végére, mint a sicc! Rólam tudni kell, mint véleményezőről, hogy én 23 éves vagyok és szinte eleve tökéletes az arcbőröm, mindössze az erős szemsminkjeim miatt érzem szükségét annak, hogy a sminkemet kifogástalan porcelánbaba-bőrrel párosítsam. Ezzel a termékkel úgy érem el a számomra optimális hatást, hogy használok alá primert és nedves beauty blenderrel viszem fel. Ezzel a módszerrel egyáltalán nem látszanak a pórusaim és gyönyörű, természetes hatást ad, pedig van ám fedése! Akár rétegezni is lehet ezzel a módszerrel, ha szükséges.Bár tény, hogy alá kell hidratálni, pláne a hűvösebb idő közeledtével, de melyik alapozónál nem? Én talán a legvilágosabb árnyalatot használom, és ez életem első alapozója, ami tökéletes és egyáltalán nem oxidálódik! Ezentúl a sminkes bevásárlási listámon prioritást fog élvezni minden körülmények között! Bár előbb megvettem volna! Érdemes figyelni az akciókat, én 30%-os kedvezménnyel vettem meg, így egészen jól jöttem ki. A #1 kedvenc sminktermékemmé nőtte ki magát mostanság.

Benefit Roller Lash Mascara

Benefit Roller Lash Mascara
2017. szeptember 23.

Őszintén nem értem, hogy egy Jeffree Star-kaliberű sminkes miért hypeolja ezt a terméket (hiszen ő még a pénzre sincs rászorulva, van neki abból már így is elég). Lehet, hogy műszempilla alá alapozásként okés, mivel amolyan "van rajtam spirál, de nincs is"-hatást kölcsönöz, amire még baromira ráfér egy sor műszempilla. Amikor először felkentem, a Maybelline tinikoromban kapható, Great Lash nevezetű, ikonikus spiráljára emlékezet, bár ez túl sok jót nem jelent. :D Amolyan nesze semmi, fogd meg jól hatása van. A hozzám hasonlóan satnya pillákkal rendelkezőknek abszolút nem lesz megváltás. Először tetszett, hogy legalább szépen szétválasztja azt az 5 db pillámat, aztán meg rájöttem, hogy nekem ettől sokkal többre van szükségem. A hosszítás és a szétválasztás mellett jól jönne némi dúsítás, amellyel megemelné és amolyan legyezőszerűvé tenné a pillákat. De ezzel nem rendelkezik. A Max Factor Clump Defy spirálja ettől fényévekkel jobb. Meglepődve tapasztaltam, hogy még a L'oréal spiráljai is messze kenterbe verik. Őrület! A Benefitnek a tartóssága talán a legkiválóbb tulajdonsága, de minden más hiányossága elnyomja ezt a pozitívumát. Örülök, hogy kipróbáltam, hiszen tudom már, hogy számomra nem minden arany, ami a Youtube beauty guruinak a reklámokból befolyt pénz miatt fénylik, de ez így van rendjén. Sajnos a sminkek terén fokozottan igaz, hogy mindenkinek más válik be, hiszen mindannyian mások vagyunk. Engem viszont ez a termék összességében nem győzött meg és eszem ágában sincs ennyi pénzért újravásárolni.

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2017. szeptember 23.

Kétségkívül ez a legtartósabb bronzosító, amit valaha próbáltam, tehát érdemes volt beszerezni. Viszont az átlaghoz képest kissé nehezebben lehet eldolgozni, amihez eléggé nehéz volt alkalmazkodnom az elején, de aztán rájöttem a megfelelő technikára, és nem kelt maszatos látszatot az arcon. Azt is fontos megjegyeznem, hogy a Hófehérkék semmiképp ne ezt a képen látható Hoolát vegyék meg, hanem a Hoola liteot. Ez a normál Hoola fehér bőrön eléggé narancssárgás hatást kelt, és ezáltal a fal fehérségéhez fogható bőrszínnek kifogásolható összhatást kölcsönöz.