KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bigib

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Merz Spezial Drazsé

Merz Spezial Drazsé
2018. június 4.

Sok féle szépségvitamint szedtem mert a körmöm mindig rétegeiben vált le és nem akart semmitől megállni a jelenség. Aztán megvettem ezt a vitamint, sokszor elfeljtettem beszedni, de azért némileg rendszeresen szedtem, nagyon szép erős körmeim nőttek tőle, amik nem válnak rétegekre és nem törnek már, persze kikellett várni amíg az ój körön lenő. A hajam eddig is gyorsan nőtt, nem tudok nyilatkozni róla, a bőrömmel is minden rendben volt eddig is, de amiért emgvettem, azon tökéletesen segít. :)

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2018. január 12.

Teljesen jó a neve: Already dry, felkenem és tényleg mintha azonnal kőkemény lenne. Nagyon tetszik ,ezt a gyorsan száradást már nevezem, arról nem is beszélve, hogy milyen szép, fényes és egyenletes felületet ad. Annyi kellemetlensége van csak, hogy a krómporra ha ráviszem akkor az tükörfény helyett csillám lesz csak, de persze azt valójában gél fedőlakkal szoktam használni és nem ez kell hozzá, de azért ez egy picit elszomorított. De az 5 csillag akkor is marad.

MAC Extended Play Lash Szempillaspirál

MAC Extended Play Lash Szempillaspirál
2017. december 29.

A legjobb szempillaspirál. Sokat sportolok, ezért hosszú kereséset indítottam, a vízálló szempillaspirálok után, amik nem hagynak a szemem alatt fekete sportot edzés után. A Bourjois szempillaspiráljában találtam eddig meg az ideált, ami bár valóban nagyon tartósnak viszonyult, meggyűltek a bajaim a teljes eltávolítással. El sem hittem, mikor az eladó azt mondta, hogy ezt a spirált le lehet mosni meleg vízzel is. Este zuhanyzásnál annyira könnyedén lejött a reggel óta még csak el sem kenődött Mac spirá. :33 arról nem is beszélve, hogy ez az első szempillaspirálom, ami a hosszú pillámról nem kenődött a szemöldökcsontomnál el.