KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bigib

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk

Astor Pro Manicure Already Dry Gyorsan Száradó Fedőlakk
2018. január 12.

Teljesen jó a neve: Already dry, felkenem és tényleg mintha azonnal kőkemény lenne. Nagyon tetszik ,ezt a gyorsan száradást már nevezem, arról nem is beszélve, hogy milyen szép, fényes és egyenletes felületet ad. Annyi kellemetlensége van csak, hogy a krómporra ha ráviszem akkor az tükörfény helyett csillám lesz csak, de persze azt valójában gél fedőlakkal szoktam használni és nem ez kell hozzá, de azért ez egy picit elszomorított. De az 5 csillag akkor is marad.

MAC Extended Play Lash Szempillaspirál

MAC Extended Play Lash Szempillaspirál
2017. december 29.

A legjobb szempillaspirál. Sokat sportolok, ezért hosszú kereséset indítottam, a vízálló szempillaspirálok után, amik nem hagynak a szemem alatt fekete sportot edzés után. A Bourjois szempillaspiráljában találtam eddig meg az ideált, ami bár valóban nagyon tartósnak viszonyult, meggyűltek a bajaim a teljes eltávolítással. El sem hittem, mikor az eladó azt mondta, hogy ezt a spirált le lehet mosni meleg vízzel is. Este zuhanyzásnál annyira könnyedén lejött a reggel óta még csak el sem kenődött Mac spirá. :33 arról nem is beszélve, hogy ez az első szempillaspirálom, ami a hosszú pillámról nem kenődött a szemöldökcsontomnál el.

Da Vinci Ferde Szemkihúzó Ecset

Da Vinci Ferde Szemkihúzó Ecset
2017. december 20.

A legjobb ecset. Valamiért csak a tégelyes tusokban bízom, de valahogy olyan ecsetet sose sikerült találnom, amivel akár hajszálvékony tusvonalat tudok húzni, akár feltűnő macskaszemeket. Annak ellenére, hogy meglepően kicsi az ecset feje,könnyen lehet vele nagyobb vonalakat húzni.