KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blackbird

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Frederic Malle Carnal Flower Hajparfüm

Frederic Malle Carnal Flower Hajparfüm
2017. június 20.

Nagy dilemma volt.Hogy a szignatúra illatom hajparfüm változatát is megvegyem-e... Egyszer történt,hogy a Madisonban jártam- vagyis végigfutottam-,amikor megkérdezték tőlem,hogy mehet-e a hajamra pár spiccentés. Az illat aznap pont CF volt,hát mondtam,hadd szóljon.. És lelassult az idő. Béna ,meg szentimentális-és nagyon személyes is (igyekszem ezt nem leírni és érzékeltetni )-,de aznap egy nehéz nap felfokozott ízű találkozása várt rám - és adott egy megnyugvást.Nyilván a szignatúra illat alaphangon ad.. De aznap minden lépésemnél csillámokat szórtak a rugózó fürtjeim-én így éltem meg:) -és adott egy könnyebbséget . Az illat maga a Carnal Flower. De sokkal olajosabb,delejezőbb és mindeközben finomabban behálózóbb illata is.Amikor nem direkten jön az illat,hanem csak párállik, egy könnyed szellőként végiglibben.Ami kacajokat,flörtöket ígér. Ami nyárra maga a tökély
Bőrre,ruhára kár fújni,nem oda szánták,nem is illik oda. Az én rövid,göndör fürtjeimből is árad, csak lehelletfinoman..Hosszú hajból gondolom delejez.Nyárra tökéletes.Finom,elegáns, a Carnal Flower minden bujaságával
A tartóssága: reggeli 2-3 fújás a párnán is érezhető éjjel,és másnap a reggeli zuhanynál a gőzben még jelzi,hogy van. Pedig sokkal-sokkal lágyabb a parfümnél..

Chanel Les Exclusifs De Chanel Bois Des Iles

Chanel Les Exclusifs De Chanel Bois Des Iles
2017. június 18.

A szantálfa ünneplése .Persze Chanel-módra aldehiddel. A szantál nekem nem a kedvencem,az aldehidek viszont annál inkább, szerencsére szépek/gyönyörűek rajtam. Púderes, fás, a számomra orridegen barack és gyöngyvirág érezhető és szép is. Krémes, lágy, meleg illat, van egyfajta tisztasága is. A neroli, az ylang-ylang, a vanília és a pézsma szépen, folyamatosan folynak egymásba át, finoman gördítve az illatot.A vetiver és a benzoin nagyon elegánssá és kicsit talán kimértté teszik.Halk versenyző ez a Les Exclusifs-ok sorában. Halk,de figyelemreméltó. Közepes hatósugarú, vagy talán bőrközeli is, 6-8 órát bíró illat ,ami folyamatosan változik,hömpölyög.
Ha kellene hozzá társítanom valakit,akkor Bariccio Selyméből Hélén. A hűvös, kimért,mindig önazonos Hélén,akinek a hűvössége mögött dübörögnek az érzelmei ,akinek a száraz, hűvös bőre alatt dübörög a forró vére, és aki kitart önmaga mellett mindig. Aki megküzd és felülemelkedik

NARS Semi-Matte Lipstick

NARS Semi-Matte Lipstick
2017. június 11.

Jungle Red,szintén. A rúzs maga szenzációs, nem véletlen az ikonikussága. Őrületesen pigmentált, félmatt finishű, talán kicsit waxos állagú-de ez a tartósságon- lerobbanthatatlanságon -segít .Egy rétegben is remekel-bár ott még visszafogott- , több rétegben színpompa és mozdulatlanság. Inni lehet vele kényelmesen, szépen ,egyenletesen kopik. A szín.Se nem hideg,se nem meleg, úgyhogy elméletben jó mindenkinek.Én azonban a hideg színeket kedvelem, látom a különbséget,hogy ez nem ragyogtatja fel a jégkék szemeim,úgyhogy árnyalat-problémák miatt nem nagyon használom. Leszedhető, frissíthető, bájos apróság . A csomagolásnak remek a fogása-az aprósága ellenére is.