KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blackbird

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Frederic Malle Dans Tes Bras

Frederic Malle Dans Tes Bras
2017. szeptember 19.

Figyelemreméltó illat.Ibolyás, zöldes-jó,sűrű,nedves zöld- pézsmás.És végig érezni a fenyő szúrósságát. Semmi édes nincs benne.Az általában ismert ibolyás illatoktól tejesen eltér. Nagyon krémes,puha és szúrós egyszerre. Az ibolya lágysága,a pézsma melege és a fenyő hűvössége,távolságtartása egy egészen szokatlan kombináció.Zavarba ejt, de ennek ellenére egy hordható ,nagyon szép,viszont meglepő illat.Gyönyörűen építkezik és bontakozik ki, tartós,jó szillázsú.
Kalandnak mindenképp jó, ha valaki megdobna vele,nem tiltakoznék.
Megdobtam vele magam , a fenyő inkább simogat,nincs gyantássága,csak a frissessége , az ibolya csodásan elegánssá teszi, és végre érzem az orgonát! Amitől felhőtjáróan könnyed lesz, elegáns, közben a pézsma duruzsol, a pacsuli dörmög, mit ne mondjak,extravagáns,miközben teljesen hordható.

Clarins Double Serum Bőrfiatalító Arcszérum

Clarins Double Serum Bőrfiatalító Arcszérum
2017. szeptember 14.

Sokáig hezitáltam a megvételén, pedig nagy híve vagyok a márkának.Csak az ANR széruma mellett nem akartam kavarni.Annak lassan a végén járok -persze veszem a következőt,az nem kérdés- ,amikor úgy döntöttem,hogy megveszem. És milyen jól tettem! Hidratál, táplál, gyönyörű bőrképet csinál.Nagyon puha és kisimult bőröm lesz tőle.Kifejezetten száraz,feszes utóérzete van -nem húzódó száraz,hanem semmi olajos,vagy zsíros- ,hanem jó tapintású ,kellemesen feszes. Valahogy ragyogóvá teszi a bőrt.Amióta használom,hidratáló krémből is kevesebbet igényel a bőröm.

Viktoria Minya Hedonist Iris EDP

Viktoria Minya Hedonist Iris EDP
2017. szeptember 13.

Remek , puha , krémes íriszillattal indul, nagyon halványan érezni a bergamottot, kicsi pikantériát ad neki a rózsabors. Meleg, szép illat...csak aztán előbukkan a mumusom, a kakaó. Nem is érzem,hogy lenne helye az illatban, és amúgy sem kedvelem ,úgyhogy itt búcsúztunk el egymástól. Légiesen könnyű , lágy, elegáns. Meglehetősen bőrközeli , nagyjából 3-5 órát bíró illat. Mindenképp szépen indul, nagyon finomra van csiszolva, függetlenül a kakaós jegytől,szép.