KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blackbird

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

La Mer The Powder

La Mer The Powder
2018. február 22.

Nos, a 8 grammos mennyiséget nagy szerencse, hogy csak kipróbálás, és vásárlás után vettem észre.. Mert pokol drága. Viszont kipróbáltam, és bámulatosan szép, elképesztő bőrképet ad, nem hittem, hogy ilyet is lehet egy púderrel. Persze volt kedvezmény-ami ennél az árnál már számít-, de így is húztam a fogam.A nyáron vettem, napi használatban van, és a fele még a dobozában.Ami őrült nehéz, és persze impozáns és gyönyörű. Én ecsettel használom, a puffni nekem nem jött be, igaz figyelek a mennyiségre, és nem sima dundi púderecsettel,hanem egy laposabb fajtával viszem fel. Soha nem próbáltam jobbat,az az igazság.

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
2018. február 22.

Selymes, nem poros hatású, könnyen használható darab, a 29 gramm rengeteg alkalomra elég.Nem emeli ki a száraz részeket, nem foltosodik, szépen, könnyedén teríthető.Helyén marad, szép bőrképet ad. A csomagolása nem túl nehéz, úgyhogy utazni is lehet vele, kategóriájában tökéletesen teljesít , hétköznapokra ennél jobb nem is kell .

Hourglass Ambient Lighting Blush

Hourglass Ambient Lighting Blush
2018. február 22.

Diffused Heat a kis kiszemeltem, és már használom is, egy ideje. A szín egy vaníliasárga, némi éles pinkes-pirosas-téglás firkával , nem is tudom meghatározni. Megláttam, és elszomorodtam.Aztán feltettem az arcomra-porzott közben (!)-, és még jobban. Pár perc múlva meg csak néztem,hogy milyen szépen dereng a pirosító,m. Van egy csodás-de visszafogott- aranyfénye, máshogy ,mint a NARS Orgasm-é, de delejező.Nekem marad a helyén, szép, nem ordít, viszont egy belső sugárzást ad, tényleg szuperlativuszokban tudok csak írni róla .Finoman kopik,de a fénye marad, simán eldolgozható, még a Guerlain nagyon vizes bázisú alapozóján is (Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude) , amin a pirosítás nem könnyű..
A csomagolása szép, jól zárható, a tükre jól használható. Álomdarab.