KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blackbird

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Rihanna Rogue EDP

Rihanna Rogue EDP
2017. április 24.

Egy Kate Moss illat óta tudom,hogy a celebparfümök nagy meglepetést tudnak okozni,nagyobbat ,mint a mainstreamek. Egy barátomnál volt alkalmam hosszasan játszani vele, egyre izgalmasabbnak gondolom.Igen,a Bottega Veneta vonalat követi,bár sokkal-sokkal lágyabb.Erősen krémesen szilvás- leírva rettenet,pedig Lutens óta tudjuk,a szilva lágyít,krémesít, delejez-,hát itt is azt teszi.Édeskés. Én nem kedvelem az indokolatlan édességet,de itt van helye. Talán az én ízlésemhez mérten túl meleg illat,bőrös-púderes,lihegősen-pihegősen intim.Pacsulis,vaníliás, kb minden,ami engem nem igazán vonz,de ez működik. Ha az árát, és a kategóriáját nézzük,akkor döbbenetesen kifinomult,rafinált kis gyöngyszem.Viszonylag jól tart,több,mint egy végülisszerethető illat,ebben van izgalom.Az üvege sem ordenáré..Gyöngyszem,a sok olcsóság közt.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2017. április 22.

Az üvege tetszik ,drabális, valahogy azt sugallta,hogy vissza a klasszikusokhoz,így fújtam.Édes, ami egyáltalán nem baj.Aztán bedurvul, egy lecukrozott műanyag eperlére hajaz, később megbolondítja egy kis műmálnaszörp.Aztán vége. Kikérem magamnak.
Semmilyenke lett,pedig hiszek abban,hogy nem kell minden illatnak megváltania a világot, és abban is,hogy a fiatal lányokat megcélzó parfümök is legyenek igényesek, jól kitaláltak.Sajnos az üvegtervezésbe ment az összes kreatív munka. Lehet valami kellemeske, egyszerű,de ennyire műanyag...YSL..Ahogy a sminkvonalat pöpecül helyre tették, innovatív,minőségi és ötletes lett, úgy kellene helyre tenni az elmúlt időszak ballépéseit. Vagy visszatérni a jól bejáratott alapokhoz,és át-vagy újragondolni őket. Vagy keresni egy új kreatívot ,vagy engedni dolgozni a meglevőt..

Lancôme Matte Shaker

Lancôme Matte Shaker
2017. április 22.

Először a kézfejemen próbáltam, meglepően nehezen jött le,így kipróbáltam az ajkaimon is. Ajaktintaszerűen tapad fel, szinte beivódik. Szépen építhető,remekül pigmentált,egyenletesen kopik.Fura (de jó fura) ,olajos állaga van,aztán az olaj szépen beszívódik,a szín marad a helyén.Az evéssel hadilábon áll,de inni lehet vele.Ha már megkopott,akkor is van egy jól látható,nem maszatolódó alapszíne. Nem szárít, könnyen felvihető.Nekem egy Pink Powerem van-a másik pinket is próbáltam,ott a szín nekem már túl '80-as évek-feeling,de amúgy gyönyörű- ,a pirosa viszont valamiért nem tűnt elég pigmentáltnak.Reméljül a Lancome ezzel jelezte,hogy visszatér és nem csak az árai high end kategóriásak.Az rejtély,hogy az utolsó milliket hogy lehet kinyerni belőle,de várom,hogy meglepjen..
Nyárra tökéletes lesz .