KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BlackCanary08

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: -

The Body Shop Seaweed Ionic Clay Mask

The Body Shop Seaweed Ionic Clay Mask
2017. február 11.

Ez az első arcmaszkom, ezért nem is nagyon tudom mihez hasonlítani, de csodát vártam tőle. Hát a csoda valahogy elmaradt... Rengeteg jó véleményt olvastam róla a bodyshop oldalán, és mivel csak néha jönnek ki rajtam pattanások, ezért az eladó is ezt ajánlotta kombinált bőrre a teafás maszk helyett. Kb 2 hónapja használom, de zsírosodás szempontjából nemnagyon tapasztaltam változást. Persze miután lemosom puhább a bőröm, kevésbé zsírosodik aznap és a pórusaimat is összehúzza valamelyest, de ez a következő napig tart és ennyi. Szerintem simán lehet heti 2x használni, mert nem túl erős maszk, de még azt is kevésnek érzem mivel nem tart ki a hatása. Sokkal többet vártam tőle ennyi pénzért:/
A Himalaya maszkból kaptam termékmintát, ami 8ezer Ft felett van, de az talán jobban működött és erősebb maszk is.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2017. február 11.

Nagyon szeretem :) Korábban Garnier Invisible Black&White-ot használtam, de az egyre kevésbé működött rajtam és valószínűleg a hónaljam is attól pirosodott ki.. Mióta Vichyre váltottam azóta elmúlt, és az izzadásgátló hatása is sokkal jobb. Az illata szerintem kicsit férfias, de még az is tetszik:D Az ára miatt adok 4*-ot, illetve mert valamikor sajnos ezzel sem lehet elkerülni az apróbb izzadtságfoltokat. Szerintem újraveszem, mert ennél jobbat még nem találtam.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2016. december 29.

Körülbelül 4 éve használom ezt az alapozót. Tény, hogy gyönyörűen fed és rengeteg a színválaszték, viszont rájöttem, hogy a kombinált bőrömre lehet, hogy nem a legjobb, ugyanis a T-vonalam 1,5-2 óra után kifényesedik :( Túlzásnak tartom ilyen gyakran után-púderezni és időm sincs rá. Épp ezért a nap végére már közel sem olyan a fedése, mint amikor felteszem magamra.
Szerintem váltani fogok az Estée Lauder Double Wearre, amit kimondottan zsíros/kombinált bőrre is ajánlanak, 15 órás fedést ígérve. Bár én már annak is örülnék, ha 6-7 órát a helyén maradna:D