KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BlairM

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 42 eladás
Megnézem

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. június 14.

Könnyed nyári frissítő az arcbőrnek. Hidratáló alá szoktam felvinni esténként, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet utána és kevés is elég belőle. Reggelre csodás, puha lesz tőle a bőröm. A legjobb, hogy nem tartalmaz alkoholt és így nem szárít. A használat során semmiféle bőrirritációt nem tapasztaltam.
Meg vagyok elégedve a termékkel.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2018. május 31.

Nagyon visszafogott, letisztult, frissítő, üde nyári illat. Kedvelem ezt a parfümöt, az egyetlen hibája, hogy sajnos nem tartós. Kis idő elteltével alig érezhető bármi is belőle függetlenül attól, milyen mennyiségben fújom magamra.

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2018. május 27.

Sokáig hezitáltam a megvásárlását illetően. Ez a rendkívül erős, fűszeres, tömény illat nem igazán illik hozzám, de mégis valahogy elvarázsolt. Számomra a Kenzo Jungle az egyéniséget, egy erős karakán nőt testesít meg, aki határozott és céltudatos. Vannak olyan szituációk, élethelyzetek, pillanatok, amikor bátran viselem. Az biztosan elmondható, hogy nem mindenki tudja elviselni, nem mindenkinek áll jó. Nem tucat, nagyon megosztó, ugyanakkor eredeti és hosszan tartó. A hétköznapokra biztosan nem ezt választom, de lapul egy ilyen parfüm is a többi között a polcon és ha valami különlegesre vágyom, arra tökéletes!