KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BlairM

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Pigment

MAC Pigment
2018. február 17.

Én is beszereztem egy Vanilla illetve egy Golden Olive árnyalatot. Egyszerűen imádom őket. A Vanilla rendkívül szolid, visszafogott mégis elegáns viselet, ezt általában akkor használom, ha színházba, vacsorázni megyünk a párommal. A Golden Olive pigment számomra kicsit merész, ugyanakkor csodálatos tekintetet varázsol, ez a pénteki parti smink alapja. Nagyon egyszerűen felvihető, hosszan tartó fedést biztosít és ami nekem a legfontosabb, nem kenődik el. Sokféleképp kombinálható és nem kell sok belőle, így biztosan nem mostanában kell majd újat vásárolnom. Bár ami azt illeti egy ideje már nézegetem a Rose árnyalatot :)

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél
2018. február 17.

Mindig magamnál hordom a táska mélyén. Isteni az illata, nem ragacsos, bár egy kissé szárít.
Az epres mellett a mangós és a kókuszos változatot is kedvelem (:

Yves Rocher Hiratáló Testpermet Aloe Verával

Yves Rocher Hiratáló Testpermet Aloe Verával
2018. február 16.

Számomra csodaszer a nyári napozós, strandolós időszakban. Hajlamos vagyok a napon felejteni magam és bár magas faktorszámú naptejjel védem a bőröm, ennek ellenére mégis sikerül leégnem. Az aloe vera spray ilyenkor rendkívül hatásos tud lenni. Nyugtatja a bőrt, gyorsan, könnyedén használható és percek alatt beszívódik. Sajnos tényleg nem olcsó dolog, de törzsvásárlóként remek kedvezményekben részesülhetsz (: