KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BlairM

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2017. november 25.

Az egyik kedvenc parfümöm, rendkívül frissítő, finom cseresznyevirág illattal. Sajnos nem sokáig érezhető, viszont a téli vacogós napokon imádom magamra fújni, rögtön jobb kedvre derít és mindig a virágba boruló tavaszt juttatja eszembe.

Manhattan Endless Perfection Make-Up+Hydra Serum 24H

Manhattan Endless Perfection Make-Up+Hydra Serum 24H
2017. november 22.

Nekem sajnos túlságosan is maszk hatást kelt használat közben, illetve nagyon nehéznek érzem. Többszöri használat után elkezdte szárítani a bőröm :/
Hidratáló krémmel kombinálva elmegy. Tökéletes fedést biztosít, de átlagosan csak 6-7 órát bírt ki.

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló, Tápláló Arckrém Normál/Száraz Bőrre

2017. november 16.

Szeretem az yves rocher termékeit, törzsvásárló vagyok és gondoltam kipróbálom ezt az arckrémet is. Sok jót hallottam róla a barátnőimtől ugyanakkor nekem sajnos nem vált be. Az első pár alkalommal még nem éreztem, de ezt követően elkezdett zsírosodni a bőröm és a homlokomon apró mitesszerek keletkeztek. Rögtön krémet váltottam. Ennek ellenére Anyu is kipróbálta és ő azóta is ezt a hidratálókrémet használja.