KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BlairM

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 29 eladás
Megnézem

Fragonard Parfumeur Reine des Coeurs EDP

Fragonard Parfumeur Reine des Coeurs EDP
2018. február 25.

Rendkívül nőies, hosszan tartó, gyümölcsös, édes virág illatú parfüm. Pár fújás elegendő belőle, amely hosszú órákon át örvendezteti meg a viselőjét és annak környezetét egyaránt. Tavaly karácsonyra ajándékba kaptam egyet a rokonoktól. Nagyon a szívemhez nőtt és bár itthon nem kapható, szerencsére webshopon keresztül be tudom szerezni (:

MAC Pigment

MAC Pigment
2018. február 17.

Én is beszereztem egy Vanilla illetve egy Golden Olive árnyalatot. Egyszerűen imádom őket. A Vanilla rendkívül szolid, visszafogott mégis elegáns viselet, ezt általában akkor használom, ha színházba, vacsorázni megyünk a párommal. A Golden Olive pigment számomra kicsit merész, ugyanakkor csodálatos tekintetet varázsol, ez a pénteki parti smink alapja. Nagyon egyszerűen felvihető, hosszan tartó fedést biztosít és ami nekem a legfontosabb, nem kenődik el. Sokféleképp kombinálható és nem kell sok belőle, így biztosan nem mostanában kell majd újat vásárolnom. Bár ami azt illeti egy ideje már nézegetem a Rose árnyalatot :)

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél

The Body Shop Epres Kézfertőtlenítő Gél
2018. február 17.

Mindig magamnál hordom a táska mélyén. Isteni az illata, nem ragacsos, bár egy kissé szárít.
Az epres mellett a mangós és a kókuszos változatot is kedvelem (: