KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blame

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar
2017. január 18.

Bevallom a csomagolás csábított el. :D Annyira aranyos, hogy nem tudtam ellenállni. :) Nekem a kettes csillámos van meg. Na jó a hidratálásban tényleg nem világ első, bár én úgy szoktam, hogy előtte sima natúr balzsamot (jelenleg bebe színtelen száraz ajkakra való balzsamot vagy neutrogena ajakbalzsamot) és egy pár perc elteltével arra megy rá a kis csillámos nyuszó. :D Így nagyon jó kis párosítás. Szolidan és kedvesen csillog. :) Igaz-igaz nem egy csodaszer, de én megadnám az 5 pontot. :)

Tom Tailor College Sport Women

Tom Tailor College Sport Women
2017. január 18.

Idén karácsonyra kaptam a páromtól. Fincsi és egyben elég tömény is az illata, ami elég jó, hiszen így a tartósságára sem lehet panasz. Ilyen téli hideg időkben nagyon jól jön valami ami kirángatja az embert a hétköznapokból. Szeretem. :)

Bomb Cosmetics Jeges Vanília Bőrradír

Bomb Cosmetics Jeges Vanília Bőrradír
2017. január 18.

Eddig két alkalommal próbáltam még csak. Olyan mintha vaníliás fagyival kenegettem volna magam. :) Viszont úgy érzem, hogy még picit barátkoznunk kell egymással... Majd még updatelek. ;) Addig is 4 pont, mivel tényleg élmény volt és gazdaságos is, mert kevés kell belőle.

2 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ