KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BNicol

Regisztráció dátuma: 2013. március 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium

Yves Saint Laurent Black Opium
2015. február 2.

Nekem tetszik az illat. Nem az a tipikus vanília illat, van benne valami plusz. Rajtam működik is, csak nem nekem való még. Nem tudom még hordani. Magamra fújtam és olyan volt mintha egy burokba vont volna. Egy illat burokba... Kicsit pironkodva vonultam haza, mivel ez a mozgó illatfelhő én voltam. Bár minden parfümnél ilyen hatókörre vágyom, mégis talán picit könnyedebb illattal. :) Szerintem jó kis parfüm annak, aki ezt tudja viselni. Persze az eredeti Opiumhoz nem sok köze van, esetleg annak szelleme dereng csak fel benne.

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT

Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT
2015. január 10.

Oh de szépséges! Nem is tudom eddig miért nem figyeltem fel rá. Igazi hamvas tavasz, pont, mint a mai időjárás.
Kellemes, nem tolakodó, friss illat. Nekem nagyon tetszik és úgy néz ki együtt is tudunk működni. A tartósságát még nem tudom sajnos, de biztosan ki fogom még párszor próbálni.
Az ára elég borsos, de majd lesz akció és legalább újra van mire gyűjteni :D

PediSpin Bőrkeményedés Eltávolító Készülék

PediSpin Bőrkeményedés Eltávolító Készülék
2015. január 2.

Én is kuponos oldalról rendeltem kb másfél éve. Nagyon gyenge a motorja. Tessék-lássék módon leszedi a bőrkeményedést, de idő- és energiarabló. Ráadásul még jól fel is idegesíti az embert. Totális pénzkidobás.