KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bobekecske

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Colab Trockenshampoo Active

Colab Trockenshampoo Active
2017. augusztus 14.

A Corvin Müllerjében bukkantam rá, részletes illat-leírás híján erre neveztem be, és nagyon elégedett vagyok vele.
Eddigi próbálkozásaim (Aussi, Battiste szőke hajra, Dove) közül messze kiemelkedik, egyrészt mert ennek van a legkellemesebb illata, másrészt annyira apró szemcséjű és olyan jól porlaszt, hogy szinte nem is éreztem, hogy felvittem-e már (elengendő) mennyiséget. Tényleg észrevehetetlen érzetű, nem fújom véletlenül túl nagy dózisban egy pontba, és valóban kellemesebb tapintásúvá és kinézetűvé teszi a hajat.
Szerintem legközelebb is ezt fogom újravenni, bár az én ritkás használatommal nem fogy gyorsan (pár hetente használom).

Miss Dior Chérie EDT 2007

Miss Dior Chérie EDT 2007
2017. június 28.

Nagyon szeretem. Abszolút a Miss Dior Chérie vonal, edt létére (gondolom a pacsulinak is köszönhetően) elég tartós és nagy hatósugarú. Ha valaki még rábukkan, jobban ajánlom, mint az új verzióit: frissebb, izgalmasabb.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel
2017. június 28.

Zsíros-kombinált bőrre tökéletes alaphidratáló. Mindig próbálkozom más termékekkel is, amik talán picit többet nyújtanak, de amikor problémásabbá válik a bőröm, ez egy biztos pont.
Nagyon jól összedolgozható cseppentős szérumokkal, szépen lehet fölé alapozni is.

4 ÖSSZETEVŐ

A HPR a retinoidok(A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az... tovább >>

Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen