KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bobekecske

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2017. szeptember 15.

Habár egyszerűbb a géles-krémes lemosókért nyúlni, amikor rosszabb állapotba kerül a bőröm, általában újra beszerzem a Lush valamelyik ilyen állagú lemosóját. Ezt és a Herbalism-öt is sokadszorra veszem újra, de igyekszem nem napi szinten többször használni őket, mivel kémiai hámlasztókat is szoktam pár naponta használni, nem szeretném túlságosan irritálni a bőrömet.
A használatát ki kell tapasztalni, de hamar rááll az ember keze a szükséges mennyiségre és módszerre. Reggelente, vagy este kétlépéses arctisztítás második lépéseként szeretem használni, utána nagyon kellemes, puha de "matt" tapintású lesz az arcbőröm, abszolút érzem a talkum hatását. Nem szárít, de szárazabb bőrre biztos nem javasolnám, mert irritáló és szárító lehet.

REN Clarimatte™ T-Zone Control Cleansing Gel

REN Clarimatte™ T-Zone Control Cleansing Gel
2017. szeptember 15.

Használtan vettem kipróbálásra itt a Krémmánián. Elhasználgattam, kedveltem, de nem venném újra, hacsak nem bukkannék rá akciósan. A legtöbb arclemosót eléggé megunom a flakon vége felé.
Kedveltem az állagát és illatát, hogy nem habzott nagyon, és második lépésként kellően meg is tiszította az arcomat. A géles állagából kifolyólag nem száradt bele a kis adagoló csőbe a termék, ami a REN termékek cosmagolásának a gyakori problémája. Ha nem használom napi szinten a krémesebb lemosóit, krémjeit, beszárad, és olyankor túl sok terméket adagol utána.
A REN csomagolásaiban kiemelkedő, hogy a tubuson belül kis tasakból, légmentesen és így jól tartósítva nyerhető ki a lemosó/maszk.

REN ClearCalm3 Total Clarity Day Fluid

REN ClearCalm3 Total Clarity Day Fluid
2017. szeptember 15.

Hidratáló helyett használom szérumot követően olyan időszakokban, amikor picit megbolondul a bőröm. Olyankor úgy érzem pont elegendően hidratálja és kíméletesen kezeli, nem irritálja feleslegesen. Ilyenkor igyekszem nem túl sok terméket használni, és abba a pár lépéses rutinba pont beleillik.
Nem biztos, hogy újravenném, de szeretem hazsnélni, jól együtt működik más termékekkel és sminkkel is.

4 ÖSSZETEVŐ

A HPR a retinoidok(A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az... tovább >>

Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen