KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bobekecske

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Green Pharmacy Intim Mosakodó Gél Kamillával és Allantoinnal

Green Pharmacy Intim Mosakodó Gél Kamillával és Allantoinnal
2018. május 20.

Az SLS-nek és parfümnek nem örülök (utóbbi legalább viszonylag hátul kullog az összetevő listán), de talán eddig ezt szerettem leginkább használni. Valamiért gyengédebbnek éreztem mint más márkák intim mosakodó géljeit (beleértve a Sensitive verziókat is), az allantoint különösen jó összetevőnek gondolom egy ilyen terméknél. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, a termék nagyon gazdaságos volt, sokáig kitartott (talán túlságosan is - tényleg nagyon sok a 370 ml, majdnem javallott felhasználási időn túli mennyiség).
Legszívesebben ezt venném újra, de szeretnék valami hasonló, illatanyag és SLS mentes formulát találni...
Bizonyos patikákban talán kapható, nekem online sikerült megrendelnem, de csak ezért nem szívesen adnék le megrendelést. Emiatt a nehezebb beszerezhetőség miatt is fontolgatom, hogy mást veszek legközelebb.

Lorenzo Villoresi Yerbamate

Lorenzo Villoresi Yerbamate
2018. május 11.

Mindent leírtak előttem, szerintem is próbát kell tenni vele, már csak a különlegessége miatt is.
Amit még hozzá tudnék fűzni: engem nagyon emlékeztet a már forgalomból kivont Lush Grass illatára. Imádtam azt a tusfürdőt és régóta kerestem valami hozzá fogható illatot, így külön megörültem, amikor felismertem a hasonlóságot.

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15
2018. április 15.

Update Április:
Jöttem felpontozni: ami miatt lepontoztam - a túl gyors átfénylés - megoldódni látszik. Nekem nem szabad aláhidratálnom, egy könnyű szér (pl Clinique Repairwear laser focus) és egy primer, ezek után teljesen jól müködik. 5-6 órás viselet után is csak szép bőrfényű, nem ül bele a pórusokba, nem gyűlik össze.
A finishe így leginkább az általam egyszer tesztelt La Mer alapozóra emlékeztet, ha ez valakinek referencia. :)

2018.Február
Még nem tudom, hányadán állok vele, de egyelőre nem lett szerelem. Én is egy nagyon bőséges mintát kaptam a nagyon segítőkész, profi eladótól, utazáshoz tökéletes volt. (Hihetetlen, milyen profik és kedvesek Bobbiéknál.)
Alapvetően kombinált, átfényesedésre hajlamos bőrtípusom van, de többnyire inkább gyengébb fedést keresek. A BB krémek ritkán válnak be, túl hamar lekopnak, átfénylenek.
A színválaszték nagyon jó, nem tapasztaltam, hogy oxidálódna, viszonylag jól oszlatható, folyékony de sűrű állagú, érdemes gyorsan dolgozni vele, mert hamar elkezd megkötni a bőrön. Nekem nem ült meg a pórusaimban, elég szépen beleolvadt a bőrömbe. A fedését gyenge közepesnek mondanám, a bőrhibákat nekem nem igazán fedi el. Hatásra matt, enyhe bőrfényű.
A Skin-nél és Long Wear alapozójuknál is nehezebb állagúnak érzem, bár eldolgozva már egyáltalán nem nehéz érzetű.
Az illata kellemes, enyhén gyógynövényes, egész magas SPF-et tartalmaz.
Ami miatt szőrös szivű leszek a pontozásánál: rajtam iszonyú hamar átfénylik, és le is kopik, ha mattító papírlapot használok orvoslására. Napi több alkalommal mattítás-púderezés kellett a viseléséhez, különben vállalhatatlanul mutatott, ami nekem nem megszokott. Lehet szárazabb bőrre jobb lesz, de mivel hosszantartó és olajmentes formula amit inkább a kombinált bőrre ajánlanak, ez számomra elég nagy hiba.
Referenciaként a kedvenceim a Chanel Vitalumiere Aqua, YSL Ink Fusion.

4 ÖSSZETEVŐ

A HPR a retinoidok(A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az... tovább >>

Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen