KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bobekecske

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 20.
Bőrprobléma: -

Lancôme Grandiôse Liner

Lancôme Grandiôse Liner
2017. november 21.

2017.Május
Nagyon szép, matt-hatású, intenzív fekete. A gélekhez hasonlít, ami szerintem elég meglepő egy folyékony tustól.
Az ecsete tökéletes: merevebb, szépen elvékonyodik, pont annyi tartása van, amivel nekem nagyon jó dolgozni.
A hajlíthatóságot butaságnak gondoltam, de a szemuug irányába tényleg nagyon jól kézreáll, elég gyorsan lehet vele fektetve dolgozni, és így kevésbé maszatolom össze a festékkel a szempilláimat.
Elég tartós, de nem lerobbanthatatlan, lehet korrigálni.
Ha picit meg is kopok, az csak a szemhéjamon "túlnyúló" vonalat érinti, de ott se maszatolódik el, legfeljebb picit megkopik.
Tartósabb tussal már volt dolgom, de az összhatása ennek a legszebb, és elég egyszerű használni.
Ha elfogy, és ismét lesz rá módom akciósabban beszerezni, ismét lecsapok rá.

UPDATE 2017.Nov:
Levonok egy csillagot, mert az 1.4 ml valóban borzasztó kevésnek bizonyult. Vagy nagy hirtelen beszáradt, vagy csak elfogyott, de szinte egyik pillanatról a másikra. Nem használtam sokat, így nyitogatva sem volt...
Esetleg ha valaki minden nap használta, visszajelezhetne, neki meddig tartott ki ez a mennyiség. Továbbra is nagyon tetszik maga a kialakítás és festék, de csak jutányos áron neveznék be rá emiatt újból.

Charlotte Tilbury Legendary Lashes Szempillaspirál

Charlotte Tilbury Legendary Lashes Szempillaspirál
2017. november 16.

Sajnos jöttem lehúzni.
A hatása mesés, tényleg fantasztikus, sűrű, dús, fekete pillasort eredményez nagyon kevés munkával, de rajtam ennyire még egyetlen szempillaspriál sem kenődött, tényleg botrányos. Külföldi oldalak véleményeit olvasva nem vagyok ezzel egyedül.
Egy órával felvitel után már nem lehet messziről nem észrevenni a sötétszürke-fekete foltokat: nekem hozzáérnek a felső szempilláim a szemöldök alatti bőrhöz, és onnan még tovább maszatolódik a festék minden irányba. Mintha csíkokat festettem volna a mélyítővonal fölé, amiket aztán még tovább maszatoltam volna.
Ha valakinek genetikailag biztosan elkerülhető, hogy a bőrrel érintkezzenek a szempillái, annak jó szívvel ajánlom, mert nagyon szép hatást lehet vele elérni, de akinek bármi hajlama van az ilyen maszatolódásra, azt óva inteném.
Jelenleg egy vízálló spirált használok a végekre efölé, ettől valamivel tartósabbá válik, de sajnos ez a művelet picit el is vesz a CT spirál hatásából, és hát bosszúságos ennyit pepecselni vele.
Cserébe talán gyorsabban elhasználom mind ezt a spirált, mind a vízálló spirált (ami szintán nem a szívem csücske, de legalább valóban vízálló).

Update November: az Estée Lauder Black Primerrel együtt használva tartós, nem maszatolódik (bár megszokásból állandóan nézegetem-törölgetem, annyira elviselhetetlenül maszatolódott rajtam korábban). Ez a primer nem vezs el a fenomenális hatásából, így tényleg csodás az eredmény, de nem javítom fel az értékelésért, mert a jövőben se fogom újravenni, mivel önmagában használhatatlan... Viszont ha valaki nem bűnja a dupla spirálozást (időben és anyagiakban), annak nagyon tudom javasolni az összhatás miatt.

Estée Lauder Little Black Primer

Estée Lauder Little Black Primer
2017. november 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, arra, amire szántam, teljesen bevált: a fantasztikus hatású, ám a használhatatlanságig kenődő Charlotte Tilburry Legendary Lashes spirálom alá és fölé használom, így szinte vagy egyáltalán nem kenődik. Hatásában teljesen más, mint ha egy vízálló / nem kenődő spirált használnák a CT alá/fölé, mivel amikor azzal kísérleteztem, vagy túl soknak bizonyult a két festékanyag, vagy pont elvett a CT spirál drámia hatásából.
Alapvetően nem szertenék két spirállal bajlódni hosszútávon, a CT spirált nem hiszem, hogy újra venném, mivel enélkül az alap nélkül nekem használhatatlan, de ha már birtoklom, így legalább el tudom használni.
Alapvetően úgy gondolom lehet szuper spirálokat találni olcsóbban, amikkel önmagukban is szép hatást lehet elérni, de vitathatalan, hogy jól végzi a dolgát ez a termék. Önmagában nekem nagyon-nagyon kevés, viszont sokkal jobb a fehár primer társainál használni, pont a színe miatt (nem üt el).

4 ÖSSZETEVŐ

A HPR a retinoidok(A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az... tovább >>

Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen