KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bog

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Interherb Kollagén & Hyaluronsav Szépségformula Forte
2017. június 24.
(!)

Krémmániától katam.
Úgy gondolom, hogy egy hónapos kúrától túl nagy változást nem lehet várni, nem is vettem észre semmit. Tervezem, hogy szedem tovább, majd utána updatelek.

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2017. június 24.

Nekem ő volt a nagy áttörés az arcápolásban! Hosszú időbe, és még több pénzbe került, mire rájöttem mit nem szeret a bőröm (glicerin és kókuszolaj, iszonyúan szárítják a mélyebb bőrrétegeket!) Mikor végre erre rájöttem célirányosan úgy kerestem terméket, hogy ezek ne, vagy csak nagyon kis mennyiségben legyenek benne.
Ez a termék egy álom számomra! A bőröm csak úgy issza! És szépen fel is tölti. Határozottan visszaadta a puhaságát, teltségét! Ez az első hialuronos kencém, de az összetevőket elnézce nem is keresgélek tovább!

Must have darab lett nálam! Nem tudom elképzelni már az arcápolásomat nélküle! Mindig kell itthon lennie belőle! Annyira jól hidratálja a bőröm, hogy az valami hihetetlen! Sosem gondoltam volna, hogy egy kis "lötty" megoldja a mélyrétegi vízhiány problémámat! Mindig zsíros krémekkel kenegettem az arcom, attól vártam a megoldást. De ő... Szerelem!
Sajnos nálam elég gyorsan fogy, sokat használom, max 2 hónapig bírja egy üvegcse. Ez az egy negatívuma van.

Balea You Are Gold Golden Shine Bodyspray

Balea You Are Gold Golden Shine Bodyspray
2017. június 23.

Nem igazán értem a hype-ot!
Ez egy egyszerű testpermet. A fújókája valóban katasztrófa, tele van alkohollal, ami szárítja a bőrt! Én kis naív azt gondoltam, hogy majd hidratálni fog. Egy frászt!
Mivel egy helyre spricceli ki a terméket, így kézzel kell elkenni a bőrön. Ezáltal az összes csillám a tenyeremre ragad. Hatalmas arany pelyhek vannak benne, nem is csillámok, amik nem teszik csillogóvá a bőrt, hanem kb négyzetméterenként egy db kerül a bőrre, amit aztán lehetetlen eltávolítani! Olyan érzésem van, mintha egy másik terméket használnék, mint a többi véleményező!
Az illata valóban kellemes, de csak ennyit tud. Használhatatlan!