KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bog

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2018. január 6.

Mizon hialuron szérumját cseréltem le erre, de kár volt! Mint minden Ordinary termék, ez is egy nagy kalap kaki! Nem hidratál semmit, nem szívódik be, és iszonyú pattanásokat és miteszereket okozott! Rövid úton megváltam tőle és már úton van a Mizonom!

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Full Coverage Foundation SPF15

Tarte Amazonian Clay 12-Hour Full Coverage Foundation SPF15
2018. január 5.

Meglepően jó alapozó!
Az állaga alapján azonnal kizártam, hogy ez tuti nem jó nekem, de kaptam egy mintát (ami 4-5 alkalomra elég volt!) egy rendelésem mellé, így adtam egy esélyt neki. És meglepett az eredmény! Nagyon szépen fed, nem lesz maszkos a hatása és viszonylag tartós. Azért egy DW-vel nem ér fel, de szépen tartja a bronzosítót, pirosítót 8-10 órán keresztül, és kevésbé zsírosodik át a bőrőm vele. Szeretem, hogy természetes hatást is el lehet érni vele és erős fedést is. Kézzel is remekül eldolgozható, ha rohanós reggelem van.
Lehet hogy be fogok szerezni egyet magamnak!

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
2017. november 28.

Youtube-on láttam sok-sok videót erről az alapozóról és felkeltette a figyelmemet. Első adandó alkalommal meg is vettem és azóta boldogan használom! Ez egy álom! A fedése nagyon durva! Estee Lauder elbújhat mellette! Nagyon szép finishe van, nem is muszáj púderezni. Nagyon jól működik a „blurring” hatás, javítja a texturált bőrt: pórusokat korrigál, apró ráncokat, sebhelyeket. A tartóssága nem 24 óra, de szerintem egy drogériás alapozóhoz képest jól bírja, 8-9 órát simán. Kicsit zsírosodik a bőr alatta, de ezt egy papírzsepivel egyszerűen lehet orvosolni. Bronzosító, pirosító remekül eldolgozható rajta és egész nap meg is tartja azt. Korrektor nem igazán kell mellé. Én imádom! Jól alá kell hidratálni a bőrt egy jó primerrel pedig tökéletes lesz! (Én a Benefit Porfessional primerét használom.)
Ajánlom mindenkinek!