KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bog

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Himalaya Herbals Frissítő Gyümölcspakolás

Himalaya Herbals Frissítő Gyümölcspakolás
2017. április 29.

Azt hiszem, hogy ez a kedvenc pakolásom a három közül. Tényleg nagyon hatásos! Egyáltalán nem csíp! Viszont a gyengéd AHA savnak köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és szépen megtisztítja a bőrt. Egy vizes vattakoronggal szoktam ledörzsölni, majd leöblítem, és jöhet a hidratáló.
Hetente kétszer használom.

PomPom Bársonyos Ragyogás Szépítő Arcpakolás

PomPom Bársonyos Ragyogás Szépítő Arcpakolás
2017. április 28.

Szerintem nagyon jó kis maszk! Nagyon jó érzés a bőrömnek, és nagyon szép lesz a használat után! Kicsit ijesztő a vérvörös szín az arcomon! :-)
Simán lejön egy vizes vattapamaccsal! Nem is értem az eziránti panaszokat! Nem kell lemosni! Este, lefekvés előtt kell feltenni, letörölni vizes vattával, és ha esetleg marad az arcon vmi, azt reggelig beszívja a bőr.
Nagyon jó kis termék, a többi arcmaszkjukat is ki fogom próbálni!

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Éjszakai Krém

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Éjszakai Krém
2017. április 28.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Az eddig használtak közül a legjobb, szerintem javított az arcom összképén, és ami a leglátványosabb, hogy a pórusaim jelentősen szebbek. Nagy tévedés, hogy a pórusokat össze kell húzni! Pont hogy hidratálni kell, akkor simulnak ki. Amióta rátaláltam erre a termékcsaládra, és megvan a megfelelő arcápolási rutinom, azóta egy darab miteszerem sincs!.
Elég csapodár vagyok, mindig új krémeket szeretek kipróbálni, így van összehasonlítási alapom, és tudom, hogy ez egy nagyon jó krém! Történt, hogy Glamour napok alkalmával ismét elcsábultam, és rengeteg-rengeteg új arcápoló kozmetikumot megvásároltam. Ezt félretettem, és elkezdtem azokat használni. 2-3 hét alatt annyira leromlott az arcom állapota, mintha 10 évet öregedtem volna! Gyorsan visszatértem ehhez, és szerencsére pár nap alatt újra feltöltötte a bőröm. Nem tudom, hogy ez jót jelent-e ez a függőség, de én inkább nem kísérletezem! Imádom! Azt hiszem, hogy most már maradok emellett.
Az Alverdés vadrózsa olajjal tökéletesen összhangban van!