KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bog

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2018. április 25.

Egy Krémmániástól vettem pár hónapja, mert imádom a Rimmel Wake me up alapozóját és ki szerettem volna próbálni több Rimmel alapozót is.
Előszőr nagyon nem szerettem, mert úgy éreztem, hogy túl sok. Erős fedés, maszkos hatás, szárítja a bőröm és még a színe sem stimmelt, pedig ugyan azt az árnyalatot vettem, mint a Wake me up-ból. Aztán az első napsugarak hatására jól lebarnultam és ez az egy alapozó illik most a bőrömhöz. Úgy gondoltam adok neki egy próbát. Elsőre megint nem tetszett, de elkezdtem próbálkozni a felvittelével és a primerekkel. Azt kell, mondjam, hogy most jobban szeretem ezt az alapozót, mint a Wake me up-ot. (Bár télen valószínűleg vissza fogok térni hozzá)
Brutál fedése van, és tényleg viszonylag tartós. Nekem kézzel eloszlatva vált be a legjobban, így a lesz a legtermészetesebb. Fél pumpálásnyi elég is. Egy szilikonos primerrel pedig a pórusok mérete is csökkenthető. Megszerettem nagyon! Simán megéri az árát! Marad a készletemben!

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. április 18.

iherb-ről rendeltem meg, mert felháborítónak tartom a dm-es árát. (3500 Ft az iherb-en!) És nem is tudom mi a véleményem róla… Jó az állaga, szép a tónusa, viszonylag tartós, de borzasztó világos! Nem is értem, minek ebből még light verzió. Szó szerint satírozni kell az arcomra a terméket, hogy látszódjon. Pár napja használom csak, és már kopott a teteje! Főleg no makeup napokon használom alapozó nélkül, mert alapozóval már nem látszódna…
Az illata túl erős, sose szerettem a kókuszt, de nem is értettem sose, hogy miért kell egy kozmetikumot ennyire túl illatosítani. Nem a kedvencem. Nem fogom újra venni.

Too Faced Sweet Peach Glow Palette

Too Faced Sweet Peach Glow Palette
2018. április 13.

Amióta megjelent vágytam rá! Egyből tudtam, hogy ezt nekem találták ki! Imádom az ilyen pallettákat, amelyikben egyben van minden arcra való termék. Most végre sikerült egy kedves Krémmániástól hozzá jutnom kedvező áron. Nagyon féltem tőle, mert nem hallottam túl jókat róla, de én imádom! Pont jó árnyalatok az én bőrömhöz. Nem erős színekről van szó, de nekem a hétköznapokra tökéletes! Olyan szép, természetes sminket varázsolok velük, hogy csak ámulok! Ezzel nem lehet túlzásba esni. Aki világítós highlightert keres, annak nem ajánlom, de aki visszafogott, hétköznapi csillogásra vágyik, annak ez tökéletes. Az illatát is imádom, bár ez mellékes nekem. Nagy szeretettel nyúlok érte minden nap!