KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bogca93

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém
2017. január 13.

Karácsonyra kaptam bátyámtól ajándékba :). Először nem tudtam sajnos véleményezni, mert abban a bizonyos időszakban jártam és a bőröm olyankor kezelhetetlen, teljesen mindegy, milyen csodaszerrel kenegetem. Most, hogy túl vagyok ezen az időszakon, már látom, hogy valóban hatásos. Nem érzem azt, hogy csodaszer lenne, vagy újravásárlós. De kellemes az illata, jó az állaga, szép tőle a bőröm. Most, hogy letettem a cigit, talán tud segíteni valamit a fáradt arcbőrömön.

Rimmel Fresher Skin Foundation SPF15

Rimmel Fresher Skin Foundation SPF15
2017. január 13.

A lenti negatív kommentek megleptek, hogy őszinte legyek, én nagyon szeretem :). Eleinte nagyon sokat vittem fel belőle és borzalmasan nézett ki az arcomon. Később megtanultam használni, szépen felépíteni. Természetes a hatása, nekem pont jó a fedése, szépen mutat egész nap, este sem látok túl nagy változást reggelhez képest. A színe is tökéletes a téli arcbőrömhöz, nyáron már bajba lennék a választékkal, de most ötös :)

RdeL Young XXL Smokey Paletta

RdeL Young XXL Smokey Paletta
2016. október 20.

Nagyon jó paletta ár-érték arányban :). Először mivel a kezemre húzott swatch-ok nem voltak olyan jók, kicsit csalódott voltam, de tettem egy próbát a szememen és csodás! Nap végéig nem is mozdul, talán csak egy kicsit kopik, de nem vészes. Ajánlom mindenkinek :)