KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bogcsilike

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Color Trend Highlighter Szemhéjpúder

Avon Color Trend Highlighter Szemhéjpúder
2015. július 15.

Nekem is van egy, a LEAF árnyalat, ez egy natúr zöldes szín egy kis arany beütéssel. Én szemhéjalappal használom, felvitelnél kicsit porzik. Rendes ecsettel nem nagyon lehet felvinni, csak applikátorral. Ezen kívül nincs vele bajom. :)

Biovanne Sun SPF30 Face Cream

Biovanne Sun SPF30 Face Cream
2015. július 15.

Nekem is van, engem is megvéd a nap sugaraitól. Az én bőröm középbarna, tehát nem is túl sötét, és nem is az az igazán világos. Vízállónak is mondhatjuk, egy egész napot fürdőzés során kétszer vagy háromszor mentem ki, és bekentem vele az arcom. Ez bőven elég volt. Könnyen kenhető, és kellemes az illata is :)

Essence Nail Art Effect Nails 3D

Essence Nail Art Effect Nails 3D
2015. július 15.

Nekem van egy 11-es "made in prc" (sötétkék csillámok). Én szeretem, mert nagyon pici csillámok vannak benne. Olyan körmöt csináltam vele, hogy világoskékre kilakkoztam a körmeimet, majd amikor megszáradt, nagyon vékony díszítő csíkokat tettem rá, majd úgy ahogy volt, lelakkoztam, majd amikor még nem száradt meg, rászórtam egy kis csillámport, lehúztam a csíkokat és nagyon szép lett. utána kentem rá egy réteg fedőlakkot és tökéletes lett. Nekem tetszett nagyon. :)