KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bogczi

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bourjois Rouge Edition Souffle De Velvet

Bourjois Rouge Edition Souffle De Velvet
2017. október 19.

Itt jutottam hozzá és kicsit vegyes érzéseim vannak. Először is, 04-es árnyalat, csodásan barackos, kellemesen mattra szárad, nem szárít. Relatíve tartós, de az ivás nagy ellensége sajnos.
Viszont..az ILLATA! Na az botrány. Valami enyhén fémes szag árad belőle, szinte nem tudom elviselni sajnos, idővel múlik, de amikor kibontom, megcsap és szinte rosszul leszek tőle. :(

Patikai Vazelin

Patikai Vazelin
2017. október 17.

Ajakra használom, mert a legtöbb rúzs sajnos szárít. Nagyon vékonyan felkenem és rá a rúzst/ajakceruzát és nem szárít, relatíve sokáig fent is marad. Hátránya, hogy így egyik sem marad "csókálló", de ennyit feláldozok. :) 175 forintért szoktam venni, a dm-es meg ugyan kétszer ekkora, de 749 forintot nem ér meg akkor sem.. :D

Focallure Waterproof Long Lasting Eyebrow Liner

Focallure Waterproof Long Lasting Eyebrow Liner
2017. szeptember 27.

Ú, hát én imádom!
Nem vagyok híve a mostani "bumszlin rajzoljuk körbe és töltsük fel a hatalmas szemöldökünket"-mizériának, de sajnos a szemöldököm a végei felé eléggé megritkult, mióta a kozmetikusom túlszedte. Nem satírozom rá a fél ceruzát, csak szépen, módjával kitöltögetem a hiányokat és csodásan néz ki. Nem maszatolódik, kicsit keményebb, de pont jól felvihető. Valami 400 forintért vettem ebayen, abszolút megérte, maradok ennél.

2 MÁRKA