KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bogczi

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Redken No Blow Dry Airy Cream

Redken No Blow Dry Airy Cream
2018. január 16.

Ú, hát vegyesek az érzelmeim, de összességében nem rossz termék. lookfantastic 2017 kari calendarban volt kicsiben. Az állaga könnyű krém, az illata finom és szerencsére diszkrét is, hamar becuppan a hajba és nem hagy maga után semmiféle érzetet. Ha nem akarok hajat szárítani, akkor a sörényem kb 10-15 perc múlva bármilyen körülmények között is majdnem totálra megszárad, nem tudom, mi lehet benne, de nagyon gyorsan "kidobja" magából a vizet. A nagy pozitívum, hogy így is megmarad a lágy esése és jó textúrája a hajamnak, mert amúgy ha ezt nem használom és hagyom magától megszáradni, sokszor lapos, kicsi sprőd, olyan semmilyen lesz, ezzel viszont van tartása, fénye, csillogása. Viszont sokszor csak annyit csinálok, ha sietek, hogy hajmosi után teszek ebből a hajam középső harmadára, egy kevés hajhabot a hajvégeimre, átfújom hajszárítóval langyosan és mire felrakom a sminket, szépen megszárad, lágy az esése.
Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen darab, de annak, akinek hajlamos rendezetlen loboncként viselkedni a haja (mint nekem:D), ha nem szárítgatja formára, szerintem megváltás lehet. :)

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás
2018. január 1.

Hú, nekem pozitív csalódás. A dove samponok vagy balzsamok nagyon zsírosították a hajam, így kicsit félve próbáltam ki. Alapvetően zsíros tövű, száraz végű a hajam, olykor sajnos korpásodik is, erre a Helia-d korpásodás elleni samponja nagyon bevált, viszont irtó kócos tőle a hajam. Ezt viszont rákenem és fésülés meg egyéb nélkül is azonnal feloldja a gubancokat, kb. 3-4 percig hagyom fent, minden második hajmosásnál használom. Nem zsírosít, szép fényes és puha a hajam tőle, akciósan 4 euró volt két tégely Münchenben, a nyár óta még csak az elsőnek a fele fogyott el, szóval elég gazdaságos (állig érő bobom van, viszont elég sok hajam:))

Molton Brown Heavenly Gingerlily Moisture Bath & Shower

Molton Brown Heavenly Gingerlily Moisture Bath & Shower
2017. december 15.

Lookfantastic calendarban volt egy 100 ml-es verzió és szerintem is igazán különleges illata és állaga van. Érdekes, sűrű gél, nagyon jól habzik és az illata egész nap elkísér, ha reggel tusolok vele. Selymesebb a bőröm, pedig nem szoktam ilyesmit várni egy tusitól, de ez tényleg szupi. :)
Nem vagyok sznob, szerintem is drága, de messze nem egy Fa tusi szintje.

2 MÁRKA