KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bogczi

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Kallos Kjmn Haj Pro-Tox Hajlakk Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Kjmn Haj Pro-Tox Hajlakk Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2017. július 6.

Na ez tényleg NEM RAGAD! :)
Az első olyan hajlakk, ami egyáltalán nem ragad, nem tapad, nem lesz tőle vattacukor a haj. Mintha ott sem lenne, mégis tart. Nem mondom, hogy extra erős a tartása, de nem is szeretem az olyat. Nem keményedik be tőle a haj és nem is szárad ki, én sose gondoltam volna, hogy lesz olyan hajlakk, ami kicsit sem tapad. Jó tapintású marad tőle a hajam, tényleg mintha ott sem lenne. Ja, és messze nem olyan büdi, mint a többi. :)

Sanytol Fertőtlenítő Cipőspray

Sanytol Fertőtlenítő Cipőspray
2017. július 2.

Gombás lett a körmöm, ezért gyorsan kerestem olyan sprayt, amivel a mosás után még tudom folyamatosan fertőtleníteni a cipőimet. Az részemről nem jött be, hogy hagy foltot, mindegy, hogy mennyire fújom távolról vagy közelről. A szagok egy részét elviszi viszont, aminek örülök.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2017. június 16.

RÉPA.
Rég ki szerettem volna próbálni már, be is szereztem itt egyet, óriásit csalódtam. Örültem, hogy a legvilágosabb pont jó lesz a bőrtónusomhoz, nagyban alapoztam, majd kiszaladtam a nappaliba valamiért, akkor láttam a nagy tükörben, hogy olyan, mintha bepamacsolták volna a fejem répalével. Olyan szinten oxidálódott vagy nem is értem, hogy bődület narancssárga lett.

2 MÁRKA