KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bogczi

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Trend It Up Sárgabarackos Körömápoló Olaj

Trend It Up Sárgabarackos Körömápoló Olaj
2017. április 28.

Hát, én speciel a körömbőrömre vettem, mert műkörmöm van, de a körömbőröm mindig rettentően kiszárad sajnos. Az illata kicsit mű, de nem rossz. Hamar beszívódik és szépen táplál.

Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Foam

Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Foam
2017. április 28.

Huh, hát első benyomás: nagyon illatos és rettentően habzik. Az illata nekem kicsit sok, de finom egyébként. Tényleg elég egy picike borsónyi, mert ahogy elkezdem mosni az arcom vele, elképesztően nagy hab lesz belőle és ha sok, nehéz lemosni, mert annyira selymes krém.
Alapvetően szépen tisztít, nem szárít és nem lesz utána nyikorgós a bőröm.

Garnier Bőrfeszesítő Hidratáló Testápoló

Garnier Bőrfeszesítő Hidratáló Testápoló
2017. április 24.

790 forintért vettem akciósan és én nem bántam meg. Nem feszesítő testápit kerestem, abban én nem hiszek, csak valami olyat, ami valóban nem hagy zsíros érzetet maga után. Sokszor nincs sok időm kenegetni és utálom, ha a ruha felvétele után rám tapad minden. Nagyon jó, tényleg teljesen beszívódó állaga van, nem hagy zsíros-ragacsos érzetet. Enyhén géles, de nem kukacosodik, jól lehet masszírozni. Irtó jó illata van, enyhén citrusos. :)
Valamennyit tényleg feszesít és nagyon finom puha és selymes a bőröm tőle, szerintem ennyiért nagyon is jó testápoló.

2 MÁRKA