KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bogczi

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém
2018. február 2.

Hát..nagyon felemás. A hidratáltságot valóban nagyon jól hozza, nekem már a 4. vagy 5. alkalom után nagyon szépen hidratált volt a bőröm, ha esetleg este, arcmosás után nem krémeztem, akkor is szép és puha volt másnap a bőröm. Jelentősen feltöltődött és visszanyerte a puhaságát, pedig az utóbbi időben nagyon odavolt. Viszont cserébe erősen zsírosít és mamis szaga van. Nagyon mamis. Többen kérdezték tőlem, hogy mit fújok magamra reggel, mert olyan "nagyis" meg "mamis", elképedtek, mikor megmondtam, hogy csak a hidratálóm új. Valóban szottyadt illata van, de rettentően erősen érzem és nem tudok tőle elvonatkoztatni, egész nap körbevesz a bűze. :(

Magnitone London WipeOut! The Amazing MicroFibre Cleansing Cloth

Magnitone London WipeOut! The Amazing MicroFibre Cleansing Cloth
2018. január 17.

IMÁDOM! Mindig is a Bioderma Sensibiohoz ragaszkodtam, aztán ráleltem erre a lookfantastic calendarban és soha semmire nem cserélném le.
Tényleg lemosó vagy akármi más NÉLKÜL, szimplán langyos vízzel átitatva lehoz mindent az arcról. MINDENT. Még a vízálló szemöldökceruzát is.
Hihetetlenül puha kendőcske, mindkét oldala használható. Csak át kell nedvesíteni langyos vízzel és letörölhető vele a smink, utána csak engedek egy kevés vizet egy tálba, pici mosógél és 2-3 nyomkodás után minden sminkmaradvány kijön belőle. Nem tudom, mi a titka, a puhaság, a szerkezet vagy bármi más is, én nem cserélem le. A bőröm is jobban örül neki, hogy eggyel kevesebb termék éri.

Redken No Blow Dry Airy Cream

Redken No Blow Dry Airy Cream
2018. január 16.

Ú, hát vegyesek az érzelmeim, de összességében nem rossz termék. lookfantastic 2017 kari calendarban volt kicsiben. Az állaga könnyű krém, az illata finom és szerencsére diszkrét is, hamar becuppan a hajba és nem hagy maga után semmiféle érzetet. Ha nem akarok hajat szárítani, akkor a sörényem kb 10-15 perc múlva bármilyen körülmények között is majdnem totálra megszárad, nem tudom, mi lehet benne, de nagyon gyorsan "kidobja" magából a vizet. A nagy pozitívum, hogy így is megmarad a lágy esése és jó textúrája a hajamnak, mert amúgy ha ezt nem használom és hagyom magától megszáradni, sokszor lapos, kicsi sprőd, olyan semmilyen lesz, ezzel viszont van tartása, fénye, csillogása. Viszont sokszor csak annyit csinálok, ha sietek, hogy hajmosi után teszek ebből a hajam középső harmadára, egy kevés hajhabot a hajvégeimre, átfújom hajszárítóval langyosan és mire felrakom a sminket, szépen megszárad, lágy az esése.
Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen darab, de annak, akinek hajlamos rendezetlen loboncként viselkedni a haja (mint nekem:D), ha nem szárítgatja formára, szerintem megváltás lehet. :)

2 MÁRKA