KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bogibooo

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 13 vétel
Megnézem

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2017. április 21.

Sajnálom, de ez a termék maga a pokol a bőrömnek. Kezdem azt érzeni, hogy minden amit a PC/Skinsmart/nevezzükahogyakarjuk oldalon veszek csak árt-árt és árt a bőrömnek. Semmi nem vált még be, holott minden terméket az én bőrtípusomra is melegen ajánlanak-természetesen. Szerencsére csak mintákhoz volt szetrencsém, de azokból deluxe méretben.:( Nagyon mérges vagyok erre a szérumra is, mert rozáceás bőröm kb katasztrófa sújtotta övezet lett a használata után: vörös, ég, érzékeny és tele van a kiütés szerű kis pöttyökkel. Már az első használat után lángolt a fejem, de bevallom egy hétig kitartóan próbálkoztam-hátha. A helyzet egyre csak romlott. Mióta nem használom, és visszatértem a szokásos clinique-benton-cosrx szenthátomságomhoz normalizálódni látszik a helyzet. Konklúzió: szép összetevők ide vagy oda, de soha többet nem fogok ilyen vackokkal kísérletezni, mert pozitív véleményeket bárki írhat bármiről. Nem ajánlom érzékeny bőrű sorstársaimnak.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2017. január 13.

Alapdarab lett a két hónap alatt mióta használom. Nyugtat, kisimít, hidratál. Simán übereli az összes PC terméket (amik iszonyatosan túlárazottak és irritálják a bőrömet) mennyiségre kiadós és kedvező az ára.

Benton Fermentation Eye Cream

Benton Fermentation Eye Cream
2017. január 13.

Őszintén szólva nekem a clinique pep start ezerszer jobban bevált. A pozitív vélemények hatására vettem meg és az összetevők is szépek de sajnos borzasztóan könnyezik tőle a szemem, és valahogy nem az igazi.:( Kb 2 hónapja használom, de nem vagyok elájulva tőle.