KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bolero

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence The Little X-Mas Factory EDT

Essence The Little X-Mas Factory EDT
2016. november 29.

Én vagyok a grincs, aki jött ünnepet rontani. Nekem ez az illat nem jön be. Nagy reményeket fűztem hozzá, hisz eddig csak jó vélemény érkezett rá.
Először túl alkoholos, majd egy kis idő után szappan szagúvá válik és az is marad, míg érezhető - kb. 3 órán át.
Számomra nincs karácsonyt idéző illata, olyan egynek elmegy darab. Kiegészítésnek is jó lehet, pl a magában túl cukros Pink sugarhoz el tudnám képzelni.
Amúgy semmi extra.

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night
2016. november 6.

Úgy tudom elképzelni a Cat Deluxe és a Cat Deluxe at Night kapcsolatát, hogy a Cat Deluxe-t viselve randizom, bájosnak tűnök, puhának, kissé rózsaszínnek, de aztán a harmadik randi után felhív magához egy italra az illető, és a kötött pulcsi alól előkerül a fekete csipke fehérnemű és a combfix - ez pedig a Cat Deluxe at Night.
Pont emiatt nem is tudnám mindennap, minden helyzetben viselni, mert túl kirívónak gondolom magamon. Csak akkor szeretem igazán, ha magabiztos és határozott vagyok, és úgy érzem, jól nézek ki. Más különben ez az illat inkább nevetségesen hat rajtam.
A tartóssága szerintem gyengébb, mint a Cat Deluxe-énak, de a fentebb leírtak miatt engem ez annyira nem érdekel. Egy randi általában hosszabb, mint a szex.

Astor Perfect Stay Ajakfilc

Astor Perfect Stay Ajakfilc
2015. november 28.

A kiárusított polcon találtam rá én is, még tavaly február környékén. Nagyon szerettem, csodálatos volt a színe, könnyű volt vele bánni, és ami a legfontosabb számomra, elképesztően tartós is volt.
Nagy bánatomra viszont igen hamar, nagyjából két-három hét alatt beszáradt, azóta alig-alig fog és kellemetlen illata is van, mint egy filcnek olyan, nem pedig egy kozmetikumnak. Emiatt az egy miatt nem tudok neki sajnos öt csillagot adni.
Az ajakápoló része viszont továbbra is megvan, és használom, mert nálam beváltnak bizonyult. Íztelen, szagtalan, viszont kellemesen hidratálja az ajkaimat, és lehet rá rúzsozni is.

A korai beszáradás ellenére remek termék, de nem találom már sehol sem őt, sem hozzá hasonlót. :( Hiányzik!
Ha esetleg valaki tudna ajánlani hasonló árkategóriájú és minőségű ajakfilcet, vagy meg tudná mondani, hol kapható még ez a fajta [bogyós gyümölcs vagy piros árnyalatokban], annak nagyon hálás lennék. :)

2 MÁRKA