KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bolero

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. szeptember 24.

rossmannban akciós volt, én meg épp úgy éreztem, szeretnék pénzt költeni, szóval megvettem.
tényleg jó.
tartós, jól fed, és nem szárítja ki a számat. kivételesen megértem a hype-ot körülötte.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2017. szeptember 24.

nagyon beteg voltam, lázas & hánytam, amitől nagyon kiszáradtak az ajkaim. nem csupán cserepes lett a szám, de sebes is, és amikor mosolyogtam, akkor ezek a sebek szétszakadtak és véreztek. elég ótvarul néztem ki, és éjjelente többször felkeltem arra, hogy borzasztóan fáj a szám.
a vízivás mellett először carmex-szel próbálkoztam, de nem volt túl megnyugtató érzés (őrjítően rossz volt) a kámforos cucc a vérző-sebes ajkaimon. végül megvettem ezt, és ez tényleg segített.
másfél nap lelkiismeretes kenegetés után a szám már nem szakad szét minden egyes érzelemkifejezéskor, és látványosan jobban néz ki, mint előtte.

Essence The Little X-Mas Factory EDT

Essence The Little X-Mas Factory EDT
2016. november 29.

Én vagyok a grincs, aki jött ünnepet rontani. Nekem ez az illat nem jön be. Nagy reményeket fűztem hozzá, hisz eddig csak jó vélemény érkezett rá.
Először túl alkoholos, majd egy kis idő után szappan szagúvá válik és az is marad, míg érezhető - kb. 3 órán át.
Számomra nincs karácsonyt idéző illata, olyan egynek elmegy darab. Kiegészítésnek is jó lehet, pl a magában túl cukros Pink sugarhoz el tudnám képzelni.
Amúgy semmi extra.

2 MÁRKA