KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bolyka

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Doll Lashes Szempillaspirál

Alverde Doll Lashes Szempillaspirál
2017. november 13.

Hát nem tudom, nem leszünk barátok. A kefe borzalom, hatalmas, ezen felül nagyon szúrós. A színe jó két rétegben, szépen kiemeli a pilláimat. Ha már hasonló "doll" hatású spirált keresek akkor inkább az Essence Lash Princess-et veszem meg. Mondjuk én 300 Ft-ért vettem, annyit megért de nem lesz újravevős.

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2017. június 24.

Én a Catrice HD alapozóval használom együtt, bár szégyenszemre, van hogy nem tudom elviselni az alapozót nyáron akkor csak ezt használom, hogy ne fényesedjek ki teljesen. Nekem megfelel, passzol a bőrszínemhez is (nyáron alapból nem vagyok a barnulós típus, majd látom nyár végére mennyit változok, de még abszolút tudom használni a a 025-ös árnyalatot) és nem utolsó sorban sokáig fent van. Ár értékben szerintem megéri, bár nyár végén lehet erősebb árnyalat kell, amiből én nem nagyon láttam a polcon sötétebbet!

Remington S6505 Pro-Sleek & Curl Hajvasaló

Remington S6505 Pro-Sleek & Curl Hajvasaló
2017. március 31.

Szülinapomra megleptem vele magam. Mivel sokan ajánlották így úgy gondoltam akkor megpróbálom. Szeretem göndöríteni és simítani is a hajam olykor-olykor és nem akartam két termékre költeni ha elméletben mind a kettőt tudja. Mikor hozta a GLS már majdnem a kapuban próbáltam úgy vártam. :D Nekem vékony szálú hajam van enyhén hullámos nekem egy olyan 170°C-ra felvéve egész jól simít viszont hullámra egy tizessel többet kell felvenni. Én nagyon szeretem gyorsan felmelegedik, jól használható, amennyire látom kevésbé töri a hajam, már amennyire elmondható egy hajvasalóról! :)