KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bolyka

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2017. június 24.

Én a Catrice HD alapozóval használom együtt, bár szégyenszemre, van hogy nem tudom elviselni az alapozót nyáron akkor csak ezt használom, hogy ne fényesedjek ki teljesen. Nekem megfelel, passzol a bőrszínemhez is (nyáron alapból nem vagyok a barnulós típus, majd látom nyár végére mennyit változok, de még abszolút tudom használni a a 025-ös árnyalatot) és nem utolsó sorban sokáig fent van. Ár értékben szerintem megéri, bár nyár végén lehet erősebb árnyalat kell, amiből én nem nagyon láttam a polcon sötétebbet!

Remington S6505 Pro-Sleek & Curl Hajvasaló

Remington S6505 Pro-Sleek & Curl Hajvasaló
2017. március 31.

Szülinapomra megleptem vele magam. Mivel sokan ajánlották így úgy gondoltam akkor megpróbálom. Szeretem göndöríteni és simítani is a hajam olykor-olykor és nem akartam két termékre költeni ha elméletben mind a kettőt tudja. Mikor hozta a GLS már majdnem a kapuban próbáltam úgy vártam. :D Nekem vékony szálú hajam van enyhén hullámos nekem egy olyan 170°C-ra felvéve egész jól simít viszont hullámra egy tizessel többet kell felvenni. Én nagyon szeretem gyorsan felmelegedik, jól használható, amennyire látom kevésbé töri a hajam, már amennyire elmondható egy hajvasalóról! :)

Garnier Pure Micellás Víz All In One

Garnier Pure Micellás Víz All In One
2017. március 31.

Én szeretem több mint fél éve megvan, sokáig bírja. Nem tudom pontosan mit kellene csináljon, de nagyon jól tisztít, a sminket is szépen leszedi, és nekem a pattanásos bőrömet megtisztította tőlük. Én meg vagyok elégedve vele. :)