KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bolyka

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Remington S6505 Pro-Sleek & Curl Hajvasaló

Remington S6505 Pro-Sleek & Curl Hajvasaló
2017. március 31.

Szülinapomra megleptem vele magam. Mivel sokan ajánlották így úgy gondoltam akkor megpróbálom. Szeretem göndöríteni és simítani is a hajam olykor-olykor és nem akartam két termékre költeni ha elméletben mind a kettőt tudja. Mikor hozta a GLS már majdnem a kapuban próbáltam úgy vártam. :D Nekem vékony szálú hajam van enyhén hullámos nekem egy olyan 170°C-ra felvéve egész jól simít viszont hullámra egy tizessel többet kell felvenni. Én nagyon szeretem gyorsan felmelegedik, jól használható, amennyire látom kevésbé töri a hajam, már amennyire elmondható egy hajvasalóról! :)

Garnier Pure Micellás Víz All In One

Garnier Pure Micellás Víz All In One
2017. március 31.

Én szeretem több mint fél éve megvan, sokáig bírja. Nem tudom pontosan mit kellene csináljon, de nagyon jól tisztít, a sminket is szépen leszedi, és nekem a pattanásos bőrömet megtisztította tőlük. Én meg vagyok elégedve vele. :)

Rimmel Fix&Protect Makeup Primer

Rimmel Fix&Protect Makeup Primer
2017. március 20.

Csillám ami egyedül szép vagy jó benne, de amúgy használhatatlan gyerekek. Nekem semmi hatása nincs, annyi mint ha vízetkennék fel az arcomra az alapozó előtt. Ha már megvettem elhasználom olyankor ha nem vagyok egész nap talpon de egyébiránt semmi értelme, inkább teszek fel egy arckrémet. Lehet a bőrömhöz nem vállt be vagy nem tudom, de számomra használhatatlan.