KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

brethalia

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál

1 ELADÓ KRÉM

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29
2017. december 11.

FRISS: sajnos, sajnos, sajnos le kell pontoznom (egyelőre csak -1 csillag), ugyanis pár óra után eltűnik, lekopik az arcról. :( Szép, de úgy tűnik, nem egész napos viselésre.

_____________________________

Nagyon sokat vártam arra, hogy találjak boltba olyan példányt, ami nincs összebarmolva, kinyitva, kipróbálva... Illetve legyen teszter, amivel kipróbálhatom a színt - bár végül ez sem segített, az üzletben minden színt nagyjából ugyanolyannak láttam magamon...

Végül kicsit kockáztatva, de megvettem a legvilágosabb színt, és tökéletesen passzol! :)
Ahogy már írták előttem, a fedése nem túl erős, de nagyon szépen egységesít, természetes hatása van.

Valószínűleg tényleg nem a leggazdaságosabb ez a kiszerelés és nincs is benne túl sok anyag, de nagyon praktikusnak találom, táskába dobható, strapabíró a doboz, nem kell hozzá ecsetet sem rakni; illetve nem sminkelek minden nap, szóval valószínűleg elég lesz így is egy darabig.

A tartósságát hosszabb távon még nem teszteltem, erről később nyilatkozom (egyelőre a mennyiségen kívül ezt látom a második legnagyobb rizikófaktornak).

Elsőre úgy tűnt, hogy muszáj rá púder, mert átfényesedik, de miután kicsit vártam, száradt és valamennyire mattult (bár minimális púdert így is rakok rá, de nem igényel túl sokat).

Éés, a végére jön a kedvencem: hihetetlenül gyorsan és koszmentesen le tudom alapozni vele az arcomat (reggelente nagy plusz pont!), nagyon tetszik ez a szivacsos megoldás, szerintem szépen és gyorsan el lehet dolgozni az alapozót az arcon.

Egyelőre dúl a szerelem, ha változna a helyzet, később frissítek. :)

Lancôme Matte Shaker

Lancôme Matte Shaker
2017. december 10.

Na, jöttem kicsit rontani a véleményeket. :D
Már nagyon régen vártam, hogy legyen készleten Douglas shopban és kifogjak 25% akciót rá (Black Friday + törzsvásárlói kártya volt a megoldás végül), ugyanis nagyon kíváncsi voltam rá és a Beige Vintage színnel szemeztem már jóideje.
Hát, kezdjük ott, hogy a BV név nagyon csalóka, ez egy közepesen élénk, rózsaszín (kicsit mályvába/bordóba hajló) rúzs. Kicsit lágyabb, "vintage"-esebb színre számítottam, de ettől függetlenül nagyon szép.
A csomagolás jópofa, igazából szerintem ez vesz meg kilóra mindenkit. Jó használni és az illata is finom.
A finishe gyönyörű, nagyon kellemes érzet viselni, tényleg nem/alig szárít. Viszont a leírással ellentétben egyáltalán nem tartós. :/

Amik miatt lepontozom, azok a következők:
- A szivaccsal elég nehéz bánni, szerintem kontúrceruza vagy hosszas türelemjáték nélkül lehetetlen szépen kifesteni az ajkakat.
- Jó lenne, ha gyorsabban megszáradna, bemattulna a termék. Ez mondjuk még önmagában nem is lenne olyan nagy probléma, de sajnos hiába szárad meg és lesz matt, nem tartós a termék. Akár üvegből ivás is elkeni, csak óvatosan lehet inni vele, az evés meg teljesen kinyírja.

Számomra kicsit csalódás a termék, ilyen árkategóriában jobbat vártam.
De a szín és hát, valljuk be, a shaker miatt, szívesen fogom elhasználni. :D

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
2017. december 10.

Még csak ma vettem, de nagyon örülök, mert külföldön kifogtam a 410 Not Guilty nevű árnyalatot, amit otthon még nem igazán láttam (illetve meg mert jól áll, ami a drogériás színek kínálatában nem túl gyakori sajnos :D ).

Nagyon kíváncsi voltam már rá, a MaxFactor Lipfinityjét használom már egy ideje, ahhoz hasonló tapasztalatokra számítottam.
Összességében nagyjából ezt is tapasztaltam, így első napos viselet után megkockáztatom, hogy tartósabb annál is, egyáltalán nem pereg le, tényleg szépen, tartósan fennmarad.
Ami miatt egyelőre -1 csillag, az a feje az ecsetnek. Elsőre csak nagyon foltosan tudtam felvinni, ami sajnos egy ilyen sötét színnél szembetűnő. Szerencsére építhető, így tudtam javítani már száradás után is (ekkor lett igazán szembetűnő a foltosság). Illetve a fixáló, átlátszó festéket is nehezen tudtam eloszlatni, ilyen szempontból jobban tetszik a Lipfinity stiftes megoldása.

Az ivást, mérsékelt evést is bírja, szinte levakarhatatlan, szóval alapvetően hozza, amit ígér, jó kis termék! :)