KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

brethalia

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

MAC Liptensity Lipstick

MAC Liptensity Lipstick
2018. október 26.

Nagyon szeretem a MAC rúzsokat, mégis másfél évig rá sem néztem a Liptensity rúzsokra. Persze a pénztárcám nagyon örül így utólag. :D A boltban is mondták, hogy ezeket a rúzsokat ritkán nézik a lányok, pedig megéri szerintük kipróbálni. Kivételesen igazuk volt, nem csak tukmálás volt. :)

Mindig túl rikítónak gondoltam a Liptensity színeit, de pár hónapja elkezdtem élénk rúzsokat használni, így kipróbáltam két árnyalatot.
- Az EROS rúzs nagyon tetszett nekem, vidám tavaszi/nyári, rózsaszín szín. Élénk, de nem túl hivalkodó. Be nem szereztem, van egy hasonló rúzsom jelenleg.
- A CLARETCAST viszont abszolút szerelem volt első próbára, pont ilyesmi színt kerestem, jött is haza velem. :) Nem túl rikító, nem túl világos vagy sötét. Gyönyörű, vidám bogyósgyümölcs szín.

A rúzst általánosságban értékelve csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz:
- nagyon pigmentált, egy húzás elég belőle. Nem is érdemes túl vastagon kenni, mert nagyon fog (szerintem jobban, mint a sima MAC rúzsok), puszi/ivás/evés le fogja szedni egy részét. Bár megdöbbentő, de ezek után még a szájon is marad! :D
- nagyon kellemes viselet, a kedvenc finishemhez, satinhoz hasonló, de kicsit krémesebb.
- a hagyományos rúzsformát én is jobban szeretem, de különösebben nem zavar ez a forma sem.
- a csomagolás szép és strapabíró.
- nagyon praktikus, hogy színes és rögtön tudni, melyik árnyalat akad az ember kezébe. :)

Egyedüli szívfájdalmam, hogy Douglas webshopban még nem láttam, így a rendszeresen előforduló 20-25% kedvezménnyel nem szerezhető be. Így azért húzós az ára. :(

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. október 15.

Azt hiszem, egyszer már elhasználtam egy tubussal, akkor nem volt semmi gondom vele, de most másodszorra nem jött be, el is búcsúztunk egymástól. :( Potyogott a szemem alá és nehéz volt szétválasztanom a pilláimat. Nem vitt fel túl sok festéket, hanem egyszerűen "összekócolta" a szempilláimat.

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2018. október 6.

Nagyon tartós, eddig ezt a parfümöt éreztem magamon a legtartósabbnak azok közül, amiket valaha próbáltam. :)
Édes, tömény, de mégis elviselhető illat. Fiatalos és mégis érett, nagyon nőies illat. A fekete ribizli és vanília miatt szerettem bele.
Épp vásároltam egy 10 ml-s fújóst, ha a végéig is barátnők maradunk, megfontolom az üveges beszerzését. :)