KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

brethalia

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2018. április 19.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.

Ami legjobban bosszant, hogy bár látszólag csak kicsi jön ki az üvegből egy pumpálásra, mégis ez kb kétszer annyi mennyiség, mint amennyire szükségem lenne.
Nagyon nehéz krém, és szerintem tempera illata van. :D

Meglepően könnyen el lehet oszlatni annak ellenére, hogy milyen nehéz. Általában a szememen kívül az orromra és a szemem környékére is teszek kicsit, összedolgozom az alapozóval (így a világosabb színe sem üt el), az üzletben is így ajánlotta a sminkes lány.

Tartós, az biztos, és tudom, hogy elsősorban szem alá ajánlják, így nem róvom fel neki, hogy az arcomon nem működik túl jól (túl nehéz, maszkszerű). Bár ilyen áron akár elvárható lenne az is, hogy az arc egészén ugyanolyan minőségben lehessen használni, mondjuk pár makacsabb pattanásra és környékére - főleg, ha már nagy mennyiség szökik ki egy nyomásra is az üvegből...

Nekem szem alá is kicsit erős, összegyűlik a ráncokban, de tény, hogy száradás után nem nagyon mozdul. Még próbálok barátkozni vele, blender/ujj/ecset segítségével is használom, hátha megtalálom a tuti módot, de egyelőre csak óvatosan nyúlok érte, ne legyen maszkos az arcom tőle (+ azt hiszem, a púderem is rásegít a maszk-hatásra, együtt nem viselkednek túl jól, de a púdert szeretem legalább kis mennyiségben használni fixálásra, mattításra).

Ja és mindenképpen próbáljátok ki élőben, nem igazán lehet a színt képek/alapozó kódja alapján belőni!
Nekem pl. Pro Longwear NC15-höz NC20-as korrektor kellett, ezt nem gondoltam volna magamtól. :)

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2018. április 19.

Jelenleg kettő árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, és a boldogságomhoz nagyban hozzátesz, hogy meg tudtam Krémmánián szerezni két szettben kapható, egyszerűbb külsejű példányt - így jóval olcsóbban jutottam hozzájuk. :)

- Dynamic: Ez volt az első árnyalatom, és elsőre őszintén szólva csalódtam benne. Nagyon krémes a formula, emiatt el tud csúszkálni az ajkakon, illetve a fedése sem tökéletes, néha foltos lesz. A színe tetszik, szolid, kellemes tavaszi/nyári, nem szárít, a csúszósság ellenére kellemes viselet. Azonban nagyon erősen túlárazottnak éreztem, így maximum 3 csillagot adnék csak erre a rúzsra.

- Rebellious Rose: Már régen kinéztem magamnak ezt az árnyalatot, de mivel a MAC-ből volt egy nagyon hasonló színem, lemondtam róla. Aztán amikor egy vadiúj példány felkerült Krémmániára, lecsaptam rá.
Szerintem ez is tipikus tavaszi/nyári szín - kicsit pirosas, de inkább hideg piros, bizonyos fényben egészen málnásnak tűnik. Élénk, de nem rikító.

Olvastam én is Wishes tesztjét erről a rúzsról és mióta gyakrabban használom a RR árnyalatot, most már értem, mire fel voltak a dicsérő szavak. :)
Alapvetően az eredeti 10400-as árat így is túlzásnak érzem, de teljesen elégedett vagyok vele, minőségi darab. Csúszós, de mégis kellemes; hidratál, mégis tartós; gyönyörű, pigmentált a színe. Ennél a foltosságot sem tapasztaltam, nagyon szép a fedése, akár egy húzással is.
Szóval a második nekifutásom 5/5 csillag a rúzzsal.

Mivel nem érzem ugyanolyan minőségűnek a két árnyalatomat, ezért 4 csillagnál nem adnék többet. Azonban ajánlom kipróbálásra (akár a szettben kapható, egyszerűbb/olcsóbb verziót, illetve ahogy látom, Notinon stabilan 7200 forint körül van ez a típusú rúzs - nem is értem :O ), én is lehet, hogy beszerzek majd még egy árnyalatot. :)

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2018. április 16.

A Plum Rose boldog tulajdonosa vagyok. :)

Először a bronzosítót néztem ki magamnak, de mivel elsősorban kontúrozáshoz szerettem volna használni, kipróbáltam ezt a színt is - és hiába pirosító elvileg, nekem tökéletesen bevált az arcom formázására. :) Világos a bőröm, szerintem szuperül mutat rajta.

Még csak kétszer használtam (ferde pirosítóecsettel), de nagyon-nagyon tetszett a hatás, szép természetesen lehet eloszlatni, rétegezhető, tartós a szín.
Az illat csak hab a tortán... :)
Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele.