KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

brethalia

1905 pont

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

1905 pont

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Normál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. augusztus 17.

2018. 04. 16.

Nagyon régóta fájt rá a fogam, most végre Glamour napokon megvehettem.
Eléggé csalódott vagyok, mert összeragasztja a pilláimat és macerás szétválasztgatni. :( Hosszít meg feketít, de egyelőre nem vagyok oda érte.
Lehet, hogy később még jobban megbarátkozunk egymással, akkor jövök frissíteni, de ez így most csak két csillag.

2018. 08. 17.

Kap még egy csillagot, mert pár hét használat után kicsit javult a helyzet, de sajnos a sok csomósodás miatt továbbra is macerás volt a használata.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2018. augusztus 15.

2018. 04. 19.

Jelenleg kettő árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, és a boldogságomhoz nagyban hozzátesz, hogy meg tudtam Krémmánián szerezni két szettben kapható, egyszerűbb külsejű példányt - így jóval olcsóbban jutottam hozzájuk. :)

- Dynamic: Ez volt az első árnyalatom, és elsőre őszintén szólva csalódtam benne. Nagyon krémes a formula, emiatt el tud csúszkálni az ajkakon, illetve a fedése sem tökéletes, néha foltos lesz. A színe tetszik, szolid, kellemes tavaszi/nyári, nem szárít, a csúszósság ellenére kellemes viselet. Azonban nagyon erősen túlárazottnak éreztem, így maximum 3 csillagot adnék csak erre a rúzsra.

- Rebellious Rose: Már régen kinéztem magamnak ezt az árnyalatot, de mivel a MAC-ből volt egy nagyon hasonló színem, lemondtam róla. Aztán amikor egy vadiúj példány felkerült Krémmániára, lecsaptam rá.
Szerintem ez is tipikus tavaszi/nyári szín - kicsit pirosas, de inkább hideg piros, bizonyos fényben egészen málnásnak tűnik. Élénk, de nem rikító.

Olvastam én is Wishes tesztjét erről a rúzsról és mióta gyakrabban használom a RR árnyalatot, most már értem, mire fel voltak a dicsérő szavak. :)
Alapvetően az eredeti 10400-as árat így is túlzásnak érzem, de teljesen elégedett vagyok vele, minőségi darab. Csúszós, de mégis kellemes; hidratál, mégis tartós; gyönyörű, pigmentált a színe. Ennél a foltosságot sem tapasztaltam, nagyon szép a fedése, akár egy húzással is.
Szóval a második nekifutásom 5/5 csillag a rúzzsal.

Mivel nem érzem ugyanolyan minőségűnek a két árnyalatomat, ezért 4 csillagnál nem adnék többet. Azonban ajánlom kipróbálásra (akár a szettben kapható, egyszerűbb/olcsóbb verziót, illetve ahogy látom, Notinon stabilan 7200 forint körül van ez a típusú rúzs - nem is értem :O ), én is lehet, hogy beszerzek majd még egy árnyalatot. :)

2018. 08. 15.

No, azóta annyira megszerettem a RR-t, hogy gondolkoztam rajta, legyen 5 csillag. Gyönyörű fedés, pigmentáltság, kényelmes érzet, tartósság - minden, ami korábban elhangzott már. :) Dynamic-kal is kezdünk megbarátkozni, igaz kicsit többet kell igazgatni, de nem érzem drasztikusnak a különbséget.

Aztán egy kedves eladótól sikerült beszereznem a harmadik árnyalatot is, a Tumultuous Pinket. <3 Hát eddig ez a kedvenc, csodás ez a szín, a formula, minden... Ivást bírja és tényleg, mintha picit meg is színezné az ajkakat.

Szóval már csak azt bánom, hogy nem lehet még több színben kapni! :) Abszolút 5 csillag!

Kell A Púder! Préselt Szemhéjpúder

Kell A Púder! Préselt Szemhéjpúder
2018. augusztus 12.

2017. 12. 14.

Sajnos eddig nekem nagy csalódás ez a termék, pedig úgy szerettem volna szeretni. :(

Black Fridayen összeállítottam magamnak egy hármas panelt - akciósan, -30%-kal is kb. 8500 forintba került, tehát nagyjából high-end árnak számít már.
A színek gyönyörűek - jól kombinálhatók; hétköznapi és kicsit különlegesebb színek is vannak benne.
A Peach Topaz színre azóta hajtok, mióta kijöttek ezek a termékek - mellé beválogattam még alap/satír színnek a Pink Bisquet, illetve mélyíteni a Mauve Quartz színt. (Hozzáteszem, utóbbi zalla kommentje miatt keltette fel az érdeklődésemet. :D )

A válogatásból a Mauve Quartz 5/5 pontos, nagyon szép, pigmentált, szépen eloszlatható (érdekesség: nagyon hasonlít a MAC Satin Taupe színre).
A másik két szín viszont hatalmas csalódás. Alapra viszem fel, ráadásul a márka saját lapos ecsetével, de egyszerűen nem látszik kb. semmi. Az ecseten látszik a szín, a szememen pedig nem, hiába mártom bele tízszer és csinálom húzó vagy ütögető/nyomkodó mozdulatokkal a festést. Sok-sok építgetés hatására is alig látszik. A satírozószínnek még el is nézném ezt, hiszen nem ez az elsődleges célja, de a Peach Topaz nagyon nagy csalódás, főleg ennyire pénzért. :(

Nem tudom, hogy én csinálok-e valamit rosszul, de nem hiszem, nem vagyok teljesen kezdő a szemfestés témában.
Remélem, sikerül kicsit megbarátkoznunk és hamarosan visszajöhetek frissíteni a véleményemet, de ez a válogatás egyelőre csak 2 csillag nekem.

2018. 08. 12.

Az elmúlt fél évben nagyon sokszor nyúltam ezért a kis palettáért, és hát sikerült megszeretnem, szóval kap még +2 csillagot. :)
A Peach Topazzal továbbra sem sikerült megbarátkozni, ezt a színt ritkán használom - azonban Gabi adott egy ötletet instagramon, néha emiatt highlighterként használom. Semmi extra, de amúgy sem szeretem a túl sok csillogást, szóval nem bánom.

A Mauve Quartz továbbra is szerelem, a Pink Bisquet pedig a kicsit tömöttebb, masszívabb RT satírozóecsetemmel jól működik, szóval kezdem megbocsátani neki, hogy az elvártnál gyengébben pigmentált.

Már csak azt sajnálom, hogy nincs több hideg színű festék. Remélem, bővítik még a színkínálatot, mert tőlem kapott egy második esélyt a termék! :)