KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bundesfrau

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
2017. október 6.

Számomra nagy csalódás. Nem tudom, melyik árnyalat volt, amit kipróbáltam, mert így nem lett vásárlás belőle, de szinte semennyire nem volt pigmentált. :(
Pedig a külseje nagyon kedvemre való lett volna.
Talán még teszek vele egy újabb próbát, ha változna a véleményem, updatelek róla.

I Heart Makeup I ♥ Chocolate Pink Fizz Szemhéjpúder Paletta

I Heart Makeup I ♥ Chocolate Pink Fizz Szemhéjpúder Paletta
2017. szeptember 12.

Egyedül a csomagolásért érdemelne több csillagot, ami műanyag létére masszívnak tűnik. De ez sem tudja ellensúlyozni azt, hogy a pigmentáltsága konkrétan nulla. A swatchok szinte láthatatlanok maradtak a kezemen és a színek sem olyanok voltak már a bőrön, mint a palettában. Nagyon sajnálom, ha csak egy középkategóriás drogériás szemhéjpúder minőségét elérné, megvásároltam volna. Így ott maradt az üzletben.

Ebelin Professional Präzisions Make-Up Blender

Ebelin Professional Präzisions Make-Up Blender
2017. május 8.

Karácsonyra, ajándékba kaptam a legjobb barátnőmtől (BFLY99) és immár azok közé a termékek közé tartozik, amikről nem tudnék lemondani, ezért pedig örökre hálás leszek neki. Ez nálam A sminkszivacs, ami túlzás nélkül megváltoztatta az életemet.
Korábban éveken át ujjal vittem fel az alapozót és akkoriban elégedett voltam a végeredménnyel, de mióta ezt használom a felvitelére, olyan, mintha airbrush-jellegű változtatást hajtanék végre az arcomon. Egységessé teszi az összképet, tényleg csak annyi kerül általa az arcomra az alapozóból, amennyit szükségesnek tartok. Anyagánál fogva bizonyos mennyiséget elnyel a rá kinyomott alapozóból, de ezt csak pozitívumnak tartom, mert így tényleg nem fordul elő, hogy annyi alapozó kerüljön a fejemre, ami már maszkos hatást eredményezne.
Az alapozót általában a laposabb felével viszem fel, pöttyönként eloszlatva, majd a csúcsos felével dolgozom el. A kialakítása számomra tökéletes, szerintem ez sokkal jobb verzió, mint a sima, hegyesvégű beauty blender. (Azt is szívesen kipróbálnám, de most már kétlem, hogy többet tudna számomra nyújtani, mint ez a kétvégű, többfunkciós kis csoda. Ráadásul ennek az ára is sokkal kedvezőbb.)
Alkalmazása során nálam a vizes állapotú alapozófelvitel vált be. Minden használat után kimosom, eddig ügyeltem rá, hogy ne legyenek rajta sérülések, mégis megtörtént rajta az első beszakadás a 3 hónapos használathoz közeledve. Ettől függetlenül, bár keletkeztek rajta még repedések, nem kellett még kidobnom, így lassan fél éves használatáról számolhatok be.
Összességében, a sminkelésem minőségét a korábbi megfelelő állapothoz képest is nagyban fejlesztette, a segítségével nagyon szép eredményt tudok elérni. Imádom, biztos, hogy újraveszem, de addig is, vigyázok rá, ahogy tudok, s, amíg lehet. :)