KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bundesfrau

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2018. április 16.

Abszolút a kedvencem, pedig száraz/extrém vízhiányos a bőröm. Az egyetlen drogériás alapozó, ami felveszi a high endjeimmel a versenyt. A formuláját például messze jobban szeretem, mint az amúgy ugyanennyire tartós, drága és magas minőségű Kat von D Lock-it Tattoo Foundationt. Sajnos a hazai színskála nem túl széles, ezért azt az árnyalatot, amit én használok a Facefinityből, Németországból szereztem be. Itthon a legvilágosabb is sötét sajnos a bőrömnek.
Nagyon természetes a hatása és atomtartós! Barátnőm ajánlotta és neki nagyjából az Estée Lauder Double Wear-rel van egy szinten. Én már nagyon kevés dologból használok drogériásat, de alapozóból bátran nyúlok ehhez évek óta, tudom, hogy legyen akár rekkenő hőség, 45 fok, akármilyen esemény, esküvő, temetés, sírás vagy nevetés, ez mindig rajtam marad egész nap, akár 24-36 órán át is, ha véletlenül elalszom a viselése közben. Legutóbb az év számomra legfontosabb napjára is ehhez nyúltam a Kat von D helyett, aminek pedig még a színe is jobban illeszkedik a bőrömhöz, hiszen egy eleve nagyobb színskálából tudtam kiválasztani. Talán ezzel el is mondtam, mennyire szeretem. Ráadásul szinte bármiféle krém alkalmazható alá primerként. A Kat von D-m semmit nem tűr meg maga alatt primerként a fejemen, ez az alapozó ezzel szemben mindent. A fedését közepesnek mondanám, akinek nagyon látványos bőrhibái nincsenek, annak szerintem elegendő. Nekem tele van vörös foltokkal, apró hajszálerekkel az arcom, egyenetlen a bőrfelszínem, tágak a pórusaim az orcákon, mégis 10-ből 10 ember nem mondja meg, hogy van rajtam alapozó, ha ezt viselem. Egyszóval, csak ajánlani tudom - a magam részéről egyszerűen imádom!

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
2017. október 6.

Számomra nagy csalódás. Nem tudom, melyik árnyalat volt, amit kipróbáltam, mert így nem lett vásárlás belőle, de szinte semennyire nem volt pigmentált. :(
Pedig a külseje nagyon kedvemre való lett volna.
Talán még teszek vele egy újabb próbát, ha változna a véleményem, updatelek róla.

I Heart Makeup I ♥ Chocolate Pink Fizz Szemhéjpúder Paletta

I Heart Makeup I ♥ Chocolate Pink Fizz Szemhéjpúder Paletta
2017. szeptember 12.

Egyedül a csomagolásért érdemelne több csillagot, ami műanyag létére masszívnak tűnik. De ez sem tudja ellensúlyozni azt, hogy a pigmentáltsága konkrétan nulla. A swatchok szinte láthatatlanok maradtak a kezemen és a színek sem olyanok voltak már a bőrön, mint a palettában. Nagyon sajnálom, ha csak egy középkategóriás drogériás szemhéjpúder minőségét elérné, megvásároltam volna. Így ott maradt az üzletben.