KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bungics

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 26.
Bőrprobléma: -

Pearl Beauty Skalptisztító Zsíros, Viszkető Fejbőrre És Hajhullás Kezelésére

Pearl Beauty Skalptisztító Zsíros, Viszkető Fejbőrre És Hajhullás Kezelésére
2018. október 5.

Tönkretettem a fejbőrömet egy rossz hajápoló rutinnal, bekorpásodott, viszketett. Kétségbe voltam esve, mert alapvetően egészséges, dús volt mindig a hajam.
Ez a krém pár hét alatt rendbetette a fejbőröm, valami csoda.
Kúraszerűen minden hajmosáskor használtam úgy egy hónapig, azóta havonta egyszer. Már az első két alkalom után éreztem, hogy újjászületik a fejbőröm.
Teljesen megtisztultak a hajtöveim, a hajam megemelkedett, egy csomó új hajszál serkent, isteni érzés.

Chanel N°5 L’Eau

Chanel N°5 L’Eau
2018. január 28.

Borzasztóna szeretem az illatát, de elillan nagyon hamar. Nem értem a Chanelt, hogy egy ennyire kifinomult, több évig fejlesztett illatot miert nem gyártja parfüm koncentrációban. Aki megvesz egy 30 ezres parfümöt, az megvenné 40ert is.

Tigi Bed Head Foxy Curls Göndörítő Spray

Tigi Bed Head Foxy Curls Göndörítő Spray
2018. január 28.

Megvettem egyszer ezt is, mivel a catwalk göndörítő krémet használom és imádom. Hát ez vizes hajra borzasztó, kőkemény tincseket csinál. Azért vettem, hogy a nem hajmosós napokon ezzel frissítsem fel a hullámokat, mert írták, hogy szárazon is jó. Hát nekem sehogyan se vált be, olyan, mint egy lakk de nem hajlakk, hanem parkettalakk, bivaly erős. A catwalk mellett bőven elég, ha bevizezem kicsit a hajam, úgy frissülnek fel a legjobban a hullámok.
Most eszembe jut, lehet felhigitva ki kellene próbálni, talán úgy jó lehet.
Meg a szaga is nagyon erős, hiába jó illat, mint minden Tigi, de ez már sok.