KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bzsofi22

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 9.
Bőrprobléma: -

Yellow Bloom Argán Olaj

Yellow Bloom Argán Olaj
2017. április 11.

Imádom! :) Kicsit húzósabb az ára mint a drogériás hajolajaknak, de ez a minőségében is abszolút látszik és emiatt az ára is gyorsan megtérül. Nekem most fog elfogyni éppen,- hosszú hajon, heti 2 hajmosással 13 hónapig volt elég a mennyiség. Ha ez még nem lenne meggyőző akkor az illata is nagyon kellemes és a haj szinte azonnal beissza :) Teljes mértékben újravevős

Az előttem lévő hozzászólónak: Én a Papas fodrászkellékesnél szoktam venni ;)

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal
2017. január 11.

Nagyon szuper kis újdonság az Isanától! Legfőképp télire tökéletes választás, nem csak árbarát hanem a hatását tekintve is kihozták belőle a maximumot :) Ahogy a neve is (testbalzsam) utal rá ez egy nehezebb állagú krém, mégis pozitív csalódást okozott mert rettentő gyorsan beszívódik!! Az illata is nagyon finom, nem túlzó, de nagyon kellemes, felfrissült, ápolt érzetet nyújt.... Nálam simán lepipálja a már kb. 7 éve használt Garnier testápolómat, azt újabban nem találtam eléggé jól hidratálónak, reggelre rendszeresen olyan száraz volt a lábam mintha hetek óta nem hidratáltam volna. Ennek okán indultam el másikat keresni így télire és mivel láttam, hogy ez egy új termék gondoltam 600 forintért ( a korábbi 1900 forintos testápolóm helyett) adok neki egy esélyt, főleg hogy az összetevői sem éppen rosszak. Aztán miután kipróbáltam annyira megörültem neki hogy egy valódi csodaszerre bukkantam,- gyorsan jöttem is Krémmániára, hogy leadjam 5-ös értékelésem, de láttam, hogy ez még annyira új, hogy nem is szerepel fent. Muszáj voltam hát feltölteni, hogy más is bátran ruházzon be rá, nem fog csalódni! :)

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál
2017. január 5.

Tipikusan az a termék ami után az egyik szemem sír, a másik nevet.... Hogy a pozitív oldalával kezdjem : Csodaszép pillákat csinál a fehér alapozó réteggel együtt (csakis azzal együtt!), már-már mesébe illő :) Volt már sok jóval olcsóbb, de jóval drágább szempilla spirálom is, és mind közül ez csinálta a legszebb szempillákat. Viszont a legnagyobb problémája, hogy nem vízálló, ami még önmagában nem is feltétlenül lenne gond ( ha valaki figyelte mostanában a drogériás polcokat, egyre inkább tűnnek el a vízálló szempillaspirálok, de ettől függetlenül is vannak szuperek...), DE ez a termék kifejezetten rossz választás meleg,izzadós időben ugyanis szó szerint leolvad,- vagyis inkább fel, a szemöldök ívéig a szemhéjra. Mondanom sem kell mennyire előnytelen tud ez lenni és milyen igénytelen hatást kelt. Az meg már csak mellékes hogy egy drágább kategóriájú termékről beszélünk. Sajnos emiatt a nagyon rossz tulajdonsága miatt kellett lecserélnem, legalábbis a fekete részét.
A fehér alap réteg más spirállal is nagyon jól működik és mégjobban kiemeli a szemeket ezáltal, úgyhogy én most továbbra is azt használom egy másik fekete alá, és ha elfogy csak a fehér része miatt fogom újra venni, mert az páratlan, és más hasonlóval még nem találkoztam. Örülnék ha kijönne vízálló verzióban is ugyanez a típus, mert akkor meglenne álmaim szempillaspirálja, és nem kellene 2 spirált vennem 1 helyett, mint most jelenleg. Jelen helyzetben 2 pontot tudok neki adni, mert önmagában ezért a pénzért kicsit kevés, hogy csak a fehér része legyen használható (és még a tubusáról a festék is könnyen leolvad..) :/