KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carolin

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Adrienne Feller Rose De Luxe Hidratálókrém

Adrienne Feller Rose De Luxe Hidratálókrém
2017. október 12.

Ahhoz képest, hogy hidratáló, az állaga kicsit nehézkes és fénylett tőle az arcom. Pedig alapból nem túl zsíros a bőröm.Az illata nagyon kellemes, de összességében semmi különöset nem tud a krém. A bőröm nem lett szebb tőle. Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg, szerintem nem éri meg az árát.

Kérastase Age Premium Hajhab

Kérastase Age Premium Hajhab
2015. augusztus 10.

Dús hatású és kellemes tapintású tőle a haj. A hosszú távú hatását nem tudtam kitapasztalni, mert az első használat után másnapra olyan vízhólyagos ekcéma alakult ki a tenyeremen, hogy megijedtem. Sosem volt ekcémám ezelőtt, nincs rá hajlamom. Erre a habra gyanakodtam, mert más új kozmetikai terméket nem kezdtem el használni. Ahogy elhagytam a használatát, kezdett elmúlni az ekcéma is. Nem tudom, mi lehet az, de nagyon intenzív vegyszer van benne.

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2015. július 28.

A Light árnyalatot vettem meg, mert csak az volt készleten. Viszont a termékleírásban, azt írták, hogy nagyon jól rétegezhető, így gondoltam, egy próbát megér. Tényleg erősen fed, nem kell sokat használni belőle és alaposan el kell dolgozni ahhoz, hogy természetes legyen. Nem mondom, hogy a legjobb kontúrozó, amit valaha használtam, de ár érték arányban jó. A highlighter nagyon fényes, arcra használhatatlan. Viszont a szemen, szép fényt ad.

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése mentás víz.