KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cassie25

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lime Crime Plushies Soft Focus Lip Veil

Lime Crime Plushies Soft Focus Lip Veil
2018. október 5.

3 színem van belőle :) A világosabbak nagyon jól működnek, 6 órát simán kibírnak újrakenés nélkül. A probléma a sötétebb színeknél van. Nagyon furcsán és csúnyán kopnak (nekem 3 óra után vállalhatatlan lesz), amit ha újraken az ember akkor is furán néz ki. Mindettől függetlenül számomra az egyik legjobb folyékony rúzs, amit eddig próbáltam.

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 22.

Alapból is nagyon szeretem a Dove dezodorokat, általában a körtéset használom. A kisebb kiszerelést tesztelésre kaptam és ugyanolyan jó volt, mint a nagy. Meg voltam elégedve az illatával, hatásával, tartósságával és tetszett a mérete is :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. február 14.

A 10-es árnyalat van meg nekem. Sajnálom, hogy nincs belőle még világosabb, mert miután oxidálódik, ez is sötét nekem. Ami nagy kár, mert nekem nincs különösebb bajom ezzel az alapozóval. High End-es alapozókat használok (Armani, Mac, Dior, mikor melyik), igazából nem is tudom, miért vettem le ezt a polcról a drogériában, szerintem kíváncsi voltam, hogy miket tudnak a drogériás alapozók. meglepetésemre, nem rossz. Nap végére vannak vele problémáim, de azok a drágábbakkal is voltak. Nekem elég ez a fedés. Árához képest szerintem rendben van az alapozó, de egy próbát biztosan megér :)