KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cassie25

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. február 14.

A 10-es árnyalat van meg nekem. Sajnálom, hogy nincs belőle még világosabb, mert miután oxidálódik, ez is sötét nekem. Ami nagy kár, mert nekem nincs különösebb bajom ezzel az alapozóval. High End-es alapozókat használok (Armani, Mac, Dior, mikor melyik), igazából nem is tudom, miért vettem le ezt a polcról a drogériában, szerintem kíváncsi voltam, hogy miket tudnak a drogériás alapozók. meglepetésemre, nem rossz. Nap végére vannak vele problémáim, de azok a drágábbakkal is voltak. Nekem elég ez a fedés. Árához képest szerintem rendben van az alapozó, de egy próbát biztosan megér :)

Catrice Absolute Rose Szemhéjpúder Paletta

Catrice Absolute Rose Szemhéjpúder Paletta
2017. augusztus 31.

Nekem sajna nagyon nem jött be. Számomra sajnos ezek a színek nem voltak se rendesen pigmentáltak, se tartósak. Én nem tudtam szépen össze sem satírozni.

Catrice Light Correcting Serum Primer

Catrice Light Correcting Serum Primer
2017. augusztus 31.

Sok Catrice terméket kipróbáltam, egyet leszámítva semmi sem tetszett nekem tőlük (ami tetszett, az szintén egy primer volt, sajna limitált). De mivel az az az egy primer nagyon bejött, így úgy gondoltam, hogy náluk keresgélek. Nem sok bizodalmam volt a termékben, de rajtam működik :) Az aranyfényt és a ragyogást nem látom, megmondom őszintén, de az Armani alapozóm olyan tökéletesen terül rajta, hogy azt elmondani nem tudom :) Nagyon jól működnek együtt :)