KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catn0va

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Isana Öl-Perlen Tusfürdő Citromfű Illattal és Olajgyöngyökkel

Isana Öl-Perlen Tusfürdő Citromfű Illattal és Olajgyöngyökkel
2017. június 15.

A Rossmann balatoni nyereményjáték-kuponja révén jutottam hozzá. Az illata nagyon friss, nekem jólesett fürdés közben. Magamtól nem vettem volna meg, és nem valószínű, hogy újra fogom venni, mert ott van nekem az Original Source, de kellemes volt kipróbálni. Az olajgyöngyök jelenléte viszont olyan semmilyen a termékben. Nem lett tőle a bőröm puhább. Összességében négyesre értékelem.

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő
2017. június 1.

Az illata finom, de még mindig a mangós és a zöld banános-bambuszos vezet.
Változatlanul oda-vissza vagyok az Original Source tusfürdőkért! :)

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2017. május 27.

Ez egy nagyon magas színvonalú termék. Ő az első hámlasztóm, korábban nem tudtam, hogy pontosan milyen egy ilyen készítmény használata. Az arcomon olyan sokat segített ez a termék, mint eddig semmi más, csak maximum a Helia-D sejtmegújító és bőrfiatalító arckrémjei értek-érnek a nyomába.
Az arcbőröm egységes lett tőle. Nagyon szép egyenletes, az arctípusom lehetőségeihez képest. Némi negatívum, hogy az olajtermelést nem tudta kezelni, de minden más szempontból hibátlanul teljesített. A pozitív tapasztalaton felbuzdulva kipróbáltattam Anyukámmal, aminek az lett az eredménye, hogy Nála kötött ki. :)
Megrendeltem a Cheer up!-ot, nagyon kíváncsian várom, hogy megérkezzen! Azért esett arra a választásom, mert a leírás szerint jó a fokozott olajtermelésre. Remélem tud majd segíteni a termék rajtam, mert nekem ez a legnagyobb problémám a saját arcbőrömmel.

1 MÁRKA