KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catn0va

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

1x1 Vitaday B-Komplex + Folsav

1x1 Vitaday B-Komplex + Folsav
2017. február 20.

November óta napi szinten fogyasztom. Vegánként B12 pótlásra használom, több termék átnézése után esett rá a választásom. A maga 500 Forintjával nagyon korrekt árfekvésű termék. Biztosan van ennél több hatóanyagot tartalmazó B12-es étrend-kiegészítő, de számomra bevált ez a tabletta.

Das Gesunde Plus Selen Mini-Tabletten

Das Gesunde Plus Selen Mini-Tabletten
2017. február 20.

Pajzsmirigy problémákra hasztalan. Korábban elszedtem egy dobozzal, nem észleltem változást. Mivel szervetlen szelén, nem meglepő. Organikus szelén gyanánt érdemes a Pajzsmirigy slim-et vagy paradiót fogyasztani, ami nagyon gazdag szelénben. Próbáltam mindkét módot, mindkettő jó a maga nemében. Bár ha tehetem, inkább táplálékkal viszem be, ami kell a szervezetemnek, így elsősorban a paradióra szavazok. Ez a DGP-os termék pedig felejtős!

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Nappali Krém

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Nappali Krém
2017. február 7.

Bár nem vagyok 40 közeli, azonban a sok éjszakázás rányomta a bélyegét az arcomra, így elkezdtem kutatni egy jó arckrém után. Vegán kínálatból szemeztem pár termékkel, de nem tűntek "arcmegújítás" szempontból komoly krémeknek. Általában vegán gyártóktól vásárolok, de nálam a legfontosabb szempont elsősorban az, hogy cruelty-free legyen az, amit veszek. Így jutottam el a Helia-D arckrémeihez. Amikor nézegettem a polcokon a márka gyártmányait, a bőség zavarába estem. Egyik krém jobbnak tűnt, mint a másik. Nehéz volt a választás, így a Párom segített választani és mindkettőnknek ez tetszett a legjobban leírás alapján. Egy ideje már használom és meg vagyok döbbenve! Eddig vagy béna termékeket használtam, vagy komolyan ennyire jó a Helia-D, bár én az utóbbira gyanakszom. Az arcom megváltozott, hihetetlenül puha lett az arcbőröm, egyenletesebb lett a bőrfelszín, feltöltődött. Ilyenfajta bársonyos érzést az arcomon még nem tapasztaltam. Továbbá megfigyeltem a rendkívüli bőrnyugtató hatását. Ritkán vannak pattanásos gondjaim, azonban "ama napok" közeledtével néha előfordul rajtam is. Volt az arcomon egy kezdemény, emlékszem kicsit bosszankodtam is rajta. Bekentem az arcomat a megszokott rutinnal, kisminkeltem magam és indultam dolgozni. Amikor hazaértem, észrevettem, hogy tökéletesen lehúzta a gyulladást! Az illatát és az állagát nagyon megszerettem. Igaz, találkoztam ennél finomabb illatú krémmel, de nekem valamiért mégis tetszik ez a sehová sem helyezhető illat. Az állaga tökéletes. Arra figyelni kell, hogy aki zsíros arctípus, mint pl. én, az pont annyit kenjen fel, amennyi szükséges. Alapozni nagyon könnyű rá, legalábbis a Terra Naturi korrektorral megszerették egymást. A csomagolás kapcsán annyi negatívum, hogy kicsit karcsúbb a tégely nyaka, mint kellene, mert amikor majd teljesen elhasználom a tetején lévő krémet, valószínűleg nehezebb lesz kiszednem az alján lévőt. Addigra szerzek egy spatulát hozzá.
Számomra döbbenetes ennek az arckrémnek a hatása. Az arcomat gyönyörűen helyretette, ennyire jó arckrémem még nem volt. Nyáron kíváncsi leszek a fényvédő összetevőjére. Sokáig elég lesz ez a tégely, de nagyon valószínű, hogy újra fogom venni! Belopta magát a szívembe ez a termék, megérdemli a maximális ötöst!