KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catn0va

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Dr. Chen Algás Ligetszépe Kapszula

Dr. Chen Algás Ligetszépe Kapszula
2017. március 19.

Elszedtem egy dobozzal, így már tudom véleményezni. Nem az előírásnak megfelelően szedtem, 3 darab helyett 2 kapszulát vettem be mindennap. De így sem maradt el a hatás. Az arcbőröm egészen szép lett tőle, jó érzés belenézni a tükörbe és látni, hogy kevesebb a bőrhibám. A menstruációs görcsökre is nagyon jó, elmulasztja az erőteljesebb fájdalmat is. Eredetileg csak ligetszépét akartam szedni, de amikor megláttam a boltban, hogy ötvözve van a spirulinával, nagyon megörültem, mert vegánként nagyon jó, ha azt is szed az ember. Már megvettem a második dobozt belőle, valószínűleg újravevős táplálékkiegészítő lesz nálam.

Nadler Agyagos Teafaolajos Arcszappan Extraszűz Olívaolajból

Nadler Agyagos Teafaolajos Arcszappan Extraszűz Olívaolajból
2017. március 11.

Körülbelül egy éve, hogy használtam ezt a szappant. Emlékszem eleinte nagyon nehezen habzott. A rendszeres használattól tudott csak az agyag "kioldódni", a vége felé viszont már túl könnyen tudtam elmázolni az arcomon, az egész egy agyagmassza volt szappan helyett. Az olívaolajtól nagyon síkosra sikeredett ez a szappan, könnyen kiesik a kézből. Nem volt rossz, de biztosan nem veszem újra.

Lavera Basis Sensitive Fogkrém Bio Menta és Nátrium-Fluorid

Lavera Basis Sensitive Fogkrém Bio Menta és Nátrium-Fluorid
2017. március 8.

Az első Lavera termékem. A fogkrém tisztító ereje megfelelő, azonban a szódabikarbóna érzetű ízvilággal nem vagyok kibékülve. Jobb, mint a Terra Naturi fogkrémje, viszont ezzel sem vagyok maradéktalanul elégedett. Úgy látszik nehéz megfelelő árfekvésben jó vegán fogkrémet találni.

1 MÁRKA