KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catn0va

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Terra Naturi 5 Az 1-ben Fogkrém

Terra Naturi 5 Az 1-ben Fogkrém
2017. január 2.

Jelenleg ezt a vegán fogkrémet használom, több okból: az ára viszonylag korrekt; a Terra Naturival elégedett vagyok; ez a legolcsóbb vegán fogkrém, amit ismerek; más márkák, pl. a Sante fogkrémjét drágának találom. Pedig biztosan jók azok is, de sajnálom azt a plusz pénzt fogkrémre költeni étel, bérlet stb. helyett. Nem vagyok tőle oda, de egynek megteszi. Valahogyan az állaga meg az ízesítése nem jön be, túl nyers benne a mentol. De a legrosszabb az állaga, nehéz eloszlatni a fogakon. Továbbá nem tetszik a fekete csík sem. Ez azt jelenti, hogy 100%-ban szintetikus anyagokat tartalmaz, legalábbis így tudom. Más elméletek szerint gyártástechnológiai szempontból fontos a jelölés és nem az összetételre vonatkozik. Nem tudom az igazságot, de az biztos, hogy nem vagyok elégedett ezzel a vegán fogkrémmel. Vettem belőle egy második tubust, de csak azért, mert muszáj vagyok valamivel fogat mosni. De még keresem a megfelelő fogkrémet.

Terra Naturi Korrektor

Terra Naturi Korrektor
2017. január 2.

Amikor megvettem, őszintén nem gondoltam azt, hogy ennyire meg fogom szeretni. Vegán alapozót kerestem, így jutottam el hozzá, eddig az Essence anti-spot mousse alapozóját használtam. Le akartam váltani a gyártót (Essence), továbbá zavart az, hogy nem tartottam túl higiénikusnak a hab állagú alapozó használatát. Amikor először próbáltam ki ezt, elsőként az illata nyűgözött le! Alapozónál ilyen finom illatot még nem tapasztaltam. A 03-as beige rosé árnyalatot vettem meg, először kicsit aggódtam, hogy megfelelő lesz-e a bőrszínemhez, de jobban eltaláltam, mint reméltem. Az kicsit furcsa volt, amikor enyhén megdermedt a bőrömön szétoszlatás előtt, de mindezek ellenére nagyon könnyen el lehetett dolgozni. Valószínűleg ezt fogom a jövőben használni, mert korrekt áron lehet hozzájutni és nagyon szépen fed. Mintha semmi sem lenne az arcbőrömön, annyira teszi a dolgát. Nagyon újravevős. :)

CD Vízililiom Tusfürdő

CD Vízililiom Tusfürdő
2016. december 28.

Finom, nőies illat, jó állag, szimpatikus kommunikáció - Ezt jelenti ez a termék számomra. Nagyon rokonszenves a CD hozzáállása, miszerint ők Ellenzik az állatkísérleteket. Minden termékükön megtalálható ez a kísérőszöveg. Érdemes a magyar nyelvű honlapjukat áttekinteni, mert nemcsak igényes a weboldal, hanem a felmerülő kérdésekre is igyekeznek széleskörű, részletes választ adni. Örülök, hogy rátaláltam a boltban és kipróbálhattam egy újabb vegán és cruelty-free terméket. Bár illat és állag szempontjából még mindig a Terra Naturi vadrózsa és mandula tusfürdője vezet, de ez is szorosan felzárkózik mögéje. Valószínűleg váltogatni fogom őket.