KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catn0va

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz
2017. április 28.

Nagyon felbosszantott ez a termék. Teljesen a leírásnak megfelelően jártam el, sőt, még öt perccel tovább hagytam rajta az arcomon a kívántnál, mégsem tisztított szó szerint semmit, pedig lett volna mit. Ennél sokkal jobb volt a Jimjams pórustisztítója. Abban is találtam kivetnivalót, de ehhez képest az a tapasz egy csoda. 400 Forintom landolt a kukába.

Számomra a legrosszabb termék eddig, amit valaha értékeltem itt az oldalon. Egy nagy nulla.

Hélia-D Age Control Bőrfiatalító Nappali Krém

Hélia-D Age Control Bőrfiatalító Nappali Krém
2017. április 28.

A sejtmegújító krém pozitív tapasztalatain felbátorodva a márka ezen arckrémjét vettem meg. Az előző több, mint 3 hónapig kitartott, így ez is elegendő lesz egy darabig. Testesebb krém és nem olyan karakteres az illata, mint a fent említettnek, viszont kevésbé hagy olajos érzetet, mint a társa. A bőröm ezt is szereti, csak figyelni kell rá, hogy ne vigyek fel túl sokat. Alapvetően ez egy jó termék, szeretem ezt is, csak a sejtmegújítós nekem jobban tetszett.

Vegánoknak van egy jó hírem. Azt eddig is lehetett tudni, hogy a Helia-D cruelty-free. Nagyon jó, hogy minőségi, magyar és legfőképpen etikus márkáról beszélünk. Viszont mindezek tudata mellett is továbbmentem és írtam egy levelet a Helia-D-nek. Ezt a választ kaptam:

"Kedves XY!

Kiss Csaba vagyok a Helia-D fejlesztési vezetője.
Nagyon örülünk, és köszönjük, hogy a mi márkánk mellett döntött!
Azt szeretném megosztani Önnel, hogy cégünk a Lanolin kivételével semmilyen állati eredetű alapanyagot nem használ.
A nevezett alapanyag a kézvédő krémekben szerepel, így az arckrémeket, testápolókat,… tessék nyugodtan használni!
Reméljük, hosszú távon elégedett lesz a termékekkel, és majd az újdonságainkat is kipróbálja!
Szép napot kívánok!

Tisztelettel:

Kiss Csaba

Helia-D Kft.
Központ: 1036 Budapest, Bécsi út 85.
Telephely: 8200 Veszprém, Házgyári út 5-7."

Nagyon örülök, hogy a Helia-D a kézkrémjeiket leszámítva vegán! Van pár nagyon jó vegán márka, mint pl. a Lavera, Terra Naturi stb., vagy a kipróbálni tervezett Neobio és Nonique, azonban ennek az infónak a tudatában eldöntöttem, hogy elsősorban a Helia-D-t fogom vásárolni a jövőben.

Nemcsak cruelty-free és vegán, hanem még remek minőségű márka is, amely magyar!

Original Source Mangó Tusfürdő

Original Source Mangó Tusfürdő
2017. április 13.

Glamour-napi szerzemény. Nagyon örültem, amikor megláttam a Müllerben, mert korábban nem ismertem ezt a márkát. (Időközben felfedeztem, hogy a Rossmann-ban is kapható, csak kisebb választékban.) Állatkísérlet-mentes és vegán volta miatt azonnal a kosaramban landolt. Igyekszem tudatosan vásárolni, többségében vegán termékeket veszek, azonban mindig az a legfontosabb szempont számomra, hogy elsősorban cruelty-free legyen az, amit megveszek. Hiszen a vegánság az állatokról és a védelmükről szól.
Azért örültem ennek a felfedezésnek, mert kicsit untam a Terra Naturi vadrózsa tusfürdőjét. Tegnap fogyott el a TN-s flakon, így ki tudtam próbálni ezt a tusit. Elsőre megbabonázott a csodás illata! Hihetetlen átható, csodálatos mangó illata van. Hiába erőteljes, valahogyan nem hat mesterkéltnek. Mérsékelt habzási fokkal rendelkezik, aminek azért örülök, mert nem szeretem az 'agyonhabzó' termékeket. Nagyon kellemes és kedves meglepetés volt ez a márka. Valószínűleg több terméküket is ki fogom próbálni.

1 MÁRKA