KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

cattitude

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

CeraVe Reparative Kézkrém

CeraVe Reparative Kézkrém
2018. november 19.

hát bizony szemenköptem magamat és az elveimet, és megvettem ezt a krémet, pedig vazelin van benne, de úgy voltam már vele, hogy döglött patkányokat is felhúznék már a kezeimre, csak ne száradjanak ki, meg ez a háromféle ceramid is megvett kilóra. nem rossz krém, itthon persze pofátlanul drága. sűrű, szilikonosan csúszkál, de azért viszonylag hamar beszívódik. nem hagy jelentősebb réteget a kezen, illata nincs. nagy változást nem látok egyelőre, mondjuk csak lefekvés előtt kenem kb, mert akkor nem mosok kezet, így az okkluzív vazelin segít benntartani a nedvességet. nem nagyon vettem észre, hogy a ceramid segített volna bármit is, de majd updatelek, ha elfogy az első tubus, ami sajnos valószínűleg nagyon hamar eljön.

Juliette Has A Gun Mmmm

Juliette Has A Gun Mmmm
2018. november 19.

hálistennek nem kell beállnom a töménycukros kommentek mögé, rajtam ez a parfüm NAGYON finom. de úgy finom, mint egy falat egy finom brownieból, nem fojtó és ennyitől még nem kapok cukorsokkot. felfújáskor rumos kakaó, aztán málnás csoki, végül szantálos-marcipános, fűszeres vaníliás édes, picit púderes illat lesz belőle. leírva a hideg kiráz ezektől a jegyektől, de most a hideg időjárásban annyira jó, már-már szégyellem, mennyire. eleinte tagadtam, de most már be kell ismernem, hogy ez kell télire.

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam
2018. november 19.

semmi extra termék. hajvégekre fújom csak, ha száraznak érzem a őket (általában hajmosás után 4-5 nappal). mivel amúgy is el vannak gyengülve, meg vannak törve a végeim, így nem sajnálom, ha ilyen ronda szilikonos izével fújkálom. ideig-óráig tényleg puhít, javulni meg nyilván nem fog tőlea hajam.

3 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ