ccvc

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2019. február 13.

vegyes érzelmeim vannak. dúsítani nem dúsít abszolút az biztos. tisztítani jól tisztít talán túlságosan is. olyan csikorgósra, amit enyhe túlzásnak érzek.
ilyen névvel hogy nature box azért több természetes dolgot vártam volna az összetevőiben. átlagos samponnak mondanám, túlárazva. elhasználom, mert nem lesz tőle rosszabb a hajam, de valószínűleg mást veszek ha elfogyott.

Garnier Skin Naturals Botanical Cream

Garnier Skin Naturals Botanical Cream
2019. január 30.

szerintem aranyos kis krém ez. illata nem hivalkodó, felkenem gyorsan beszívódik, nem túl zsíros, és mintha javítana is a bőröm állapotán. nem vagyok egy nagy mindent az arcomra kenek típus, a krémet is csak azért választottam mert mostanában arctisztítás után eléggé kiszárad a bőröm, ez a krém meg pont elég arra hogy visszakapjam utána a normál bőröm állagát. plusz még javít is rajta vmennyit.

Essence Pure Skin SOS Spot Killer

Essence Pure Skin SOS Spot Killer
2019. január 30.

szerintem jó kis termék ez. én nem vettem észre hogy párologna. kb egy hónapja van meg és még több mint félig van a kis üvegcse. nem is száradt be se.
csípnek tényleg csíp mikor felkened dehát most na. ennyit megér. másnapra viszont jelentősen javul a pattanások helyzete. én mindig beledörzsölök 4-5 másodperc után, félig megszáradt állapotában a bőrömbe ahol a pattanás van. így kevésbé vagyok vicces látvány is a fehér foltokkal :D, ha csak úgy rajtahagynám. az ott jól rászárad a bőrömre másnap reggel meg lemosom kenek rá kis csipkebogyó krémet, estére már alig látszik valami a pattanásból. nekem teljesen bejövős a termék, újra fogom venni.
nem tudom mért van rajta a már nem gyártják jelzés, rossmannban még siman kapható