KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Charlena08

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Foundation Folyékony Alapozó

Cien Foundation Folyékony Alapozó
2017. július 29.

Hirtelen felindulásból vettem meg, sokat nem vártam tőle, ahhoz képest egész pozitív csalódás... OK, nincs betonerős fedése, de amennyire nekem kell, elég... Krémes, szépen el lehet oszlatni, kevés is elég belőle. Illata kicsit intenzív, (mint az akácméz), de meg lehet szokni. Pattanásokat, foltokat nem okozott (pedig érzékeny bőröm van). 4-est megérdemel.

Cien Rúzs

Cien Rúzs
2017. július 29.

Először a 15-ös "Nude Brown"-t, aztán a 10-es "Cosy Rose"-t vettem meg. A 15-nél azt hittem, sötétebb lesz picit, de az én ajkaimon tényleg egész nude-barna jellegű, hétköznap is simán hordható.
A rózsaszín pedig abszolút a természetes szájszínem, szép, szolid rózsaszín. Állagra nem szárít, kellemes, illata kakaóvajas. Viszont emiatt annyira nem tartós. Viszont csak 500-ért vettem mindkettőt, ennyit megértek. ;)

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2017. július 10.

up:
Tavaszi napokon OK, de ha beköszönt a kánikula, sajnos nem túl jól teljesít. Eléggé izzadok mellette, mást is használnom kell (pedig az illata tényleg csodás) Levonok egy csillagot, stiftből a rexona hatékonyabb nekem.

Ma végre megvettem, és azon nyomban teszteltem is, a 25 fokban, a tűző napon. Mióta bekentem, csontszáraz a hónaljam és csodás illatú. Úgy tűnik, betartja, amit ígér. Egyelőre jár az 5*, nagyon is!