KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Charlena08

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2017. április 30.

Csak csatlakozni tudok előttem szólókhoz. Nagy kiszerelés, potom pénzért, nagyon gyorsan, könnyen leszedi a lakkot, az illata meg kifejezetten kellemes (eddig még az illatosított verzióktól is fejfájást kaptam, na tőle nem) :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 21.

Upd: Kitapasztaltam, hogy a legjobb felvinni, így azért jobban teljesít. Felpontozom 4-re.

Kb. egy hete használom, de sajnos nem tudok áradozni róla... Lehet, azért, mert az évek során a kombinált bőröm egyre szárazabbá válik, továbbá érzékeny is, mégis egy könnyedebb alapozót szerettem volna kipróbálni. Ilyenformán nem igazán vált be... :S
A legnagyobb gondom vele, hogy a felvitele számomra irtó körülményes, pedig nem vagyok sminkelésben kezdő. Bármivel próbálom, aláhidratálva is, nagyon nehezen oszlatható, vagy ha igen, nagyon sok kell belőle... Előtte a Catrice Matt Mousse-t használtam, na abból kb. 1/4 mennyiség kell, mint ebből. Hiába folyékony, szinte azonnal felszívja a bőröm, szabályszerűen eltűnik(!) ugyanakkor nehezen fed, ezért több réteg kell belőle. Pedig nincsenek nagy bőrhibáim, inkább csak az orcák belső felén lévő kis pirosságot szeretném elfedni, ill. egységesíteni a bőrszínt. Hát, elég nehezen sikerül. Amikor felkenem, szinte alig látszik, sőt, a 03-as "Sand Beige" még világosnak is tűnik(!), úgy, hogy hűvösebb évszakokon elég hóka vagyok. Miközben sietni kell, nehogy azonnal felszívja a bőröm, felkenem és szinte semmi sem látszódik. Majd hoppá, egyszer csak váratlanul oxidálódik, és hirtelen láthatóbb / sárgás lesz az eredmény. Viszonylag jól mattít, viszont jól ki is emeli a szárazabb részeket. Nap végére viszont a homlokom már fénylik. A végeredmény nem annyira mű, viszont inkább púderes, száraz hatású. (ami pozitív, hogy könnyed, nem húzódik alatta a bőröm, és nekem viszonylag könnyen lejön lemosáskor.)
Ez viszont koránt sem elegendő indok arra, hogy újravegyem, ez csak 1 közepes számomra.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2017. április 3.

Ma végre megvettem, és azon nyomban teszteltem is, a 25 fokban, a tűző napon. Mióta bekentem, csontszáraz a hónaljam és csodás illatú. Úgy tűnik, betartja, amit ígér. Egyelőre jár az 5*, nagyon is!