KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

cherry19

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Essence I Want Candy Scented Body Splash

Essence I Want Candy Scented Body Splash

Kamubarack.
De milyen jó kamubarack.
Barackos nestea, barackos karika gumicukor, ez a testpermet, egy ugyanaz az illat és ah de imádom. Friss, nyárias, kellemes, nem akar megfojtani.
Nem tart mindörökké, de pár órán át meg-megcsap az illata rajtam. Kár, hogy limitált kiadás volt.

ColourPop Metallic Pressed Powder

ColourPop Metallic Pressed Powder
2018. július 14.

Update: Nos tavaly augusztus óta rendesen bővült a kollekció.
Glass Bull: különleges barack-kék duokróm szín, különleges formulával. Csúszósabb, szilikonosabb a tapintása, mint a többi PP-mnek, kicsit darabos pont emiatt, ecsettel macerás felvenni, viszont ujjal sokkal könnyebb.
Now and Zen: fehér szín arany shifttel, ez is kicsit szilikonos tapintású, jobban is működik az ujjammal, belső szemzugban különösen szeretem.
Let Me Explain: gyönyörű fényes világos aranyos valami csodadarab. Ritka basic árnyalat, de nagyon hasznos. Mostanában megszerettem a fényes szemöldökhighlightot, oda is tökéletes, nekem arcra is, baromi jól pigmentált és könnyen felvihető.
Sandbar: ugyan ez pigmentnek számít, mégis ide írom. Na ez aztán a neonpink! Baromi intenzív, mégis jól eldolgozható árnyalat, cserébe szereti megfogni a bőröm, de annyit megér nekem.
Silver Lining: vele nem felhőtlen kapcsolatunk. Igazi piszkos hűvös lila, gondoltam na ez majd jó lesz őszre, de valamiért nehezebb vele dolgozni. Nem nagyon tudom felvinni egy egyenletes rétegben, valahol mindig kicsit foltos, satírozni is necces, de építeni se épül magára sajnos.
I Owe You: igazából ezt csak azért vettem meg, mert kellett egy negyedik az ingyenpalettához és gondoltam pirosítónak jó lesz. Csecse középnarancs darab, semmi extra, de problémám sincs vele.
Cannonball: szintén pigment. 1 év alatt valahogy majdnem teljesen elpusztítottam a Yes Pleaseből azt az élénk narancssárgát és ezt vettem meg pótlásként. Nem teljesen ugyanaz sajnos, de célnak megfelel, könnyen satírozható, pigmentált, önmagára épül, szeretem.

Illetve úton van még a Howlin' és a Formation..nincs megállás

3 matt és 3 metallic van meg ColourPop Pressed mono szemhéjpúderből s mivel a mattot nem találom külön feltöltve azt is ide fogom írni.

A 3 metallic: Sideline, Pinky Promise, Come and get it
Gyönyörűek. Ha nem lenne ennyire szűk a színskálájuk sokkal többem lenne már, mesés a formulájuk. Valóban vajpuhák, könnyen felvihetőek (száraz ecsettel picit porolnak, nedvessel jó, de én ujjal szeretem a legjobban) és nekem a helyükön is maradnak egész szépen, de valamennyire az összes szemhéjpúder picit felmászik a mélyítővonalamba, mert (részben) fedett szemhéjú vagyok. Könnyen bele tudom satírozni a külső v-be és mélyítővonalba dobott sötétebb színekkel. A Sideline annyira gyönyőrű, hogy szívem szerint minden nap vele és a Team Captainnel készült zöldes smokey eye-t csapnék magamnak. Pinky Promise szintén, kicsit úgy érzem hasonló az alapja, mint a Sideline-nak, kicsit duokróm beütése van mindkettőnek. A Come and get it áll tőlem a legmesszebb színvilágában, nem vagyok egy nagy rózsaszín-kedvelő (úgy érzem furcsán mutat a sárgás bőrömön), de meglepően hordható nekem is sötétebb melegebb lilákkal kombinálva.

A 3 matt: Team Captain, 143 és Dreamboat.
Jók. Határozottan jók. Formula szempontjából továbbra is az ABH Modern Renaissance mattjait preferálom, de színben ezek persze sokkal változatosabbak.
Team Captain egy igazi katonazöld, magához képest jól pigmentált, puha állagú, könnyen satírozható, nem ver fel túl sok púdert.
143-től kicsit megijedtem, amikor kézhez kaptam. Nagyon élénk szín, de összebarátkoztunk. Senki se swatch alapján ítélje meg, úgy borzalmasan fest, de szemen teljesen jól működik. Igaz, elég száraz és porolós, de megéri a munkát.
Dreamboat a legújabb tagja a kollekciómnak, nagy kár, hogy kifuttatták, nagyon jó darab. Régóta kerestem pont ilyen piszkos világos rózsa árnyalatot a melegebb liláimhoz átmenetnek, színe tökéletes, állaga mesés, nem porol, pigmentált, tartós. Satírozhatóság szempontjából is ez a legjobb a 3 közül, szorosan mögötte a Team Captain, 143-vel kicsit többet kell játszadozni.

Összeségében: mihelyst bővítik a színskálájukat élénkebb és "piszkosabb" árnyalatokkal meg lesznek rendelve, teljesen meggyőzött, szóval ADJATOK MÉG SZÍNEKET, COLOURPOP! :)

Essence Brighten Up! Banana Púder

Essence Brighten Up! Banana Púder
2018. július 14.

Ez egy nagyon király púder.
Szemem alá szivaccsal, arcom többi részére egy lapos púderecsettel "feltappogatva" viszem fel, világos, sárgás alaptónusú bőröm van és tökéletes rá. Hosszú távon nem gátolja meg az átfényesedést, de szerintem nincs a világon olyan termék, ami nálam sikerrel járna olyan szempontból. Estére kicsit azért látszik, hogy szárazabb a szemem alja, bár ez lehet inkább a Catrice Liquid Camouflage + ez kombinációjának eredménye.
Ha nem vájkálom bele az ecsetem nem is porol különösebben, viszont így is elég gyorsan fogy sajnos, ez az egyetlen, amiért kár.
Szuper finom vékony púder, enyhén sárgás csak, így nem hat hamvasan a bőrömön, nem ül bele semmilyen "ráncomba" és viszonyokhoz képest jól fixál.
Mostanában alig látom drogériákban, de remélem ez nem azt jelenti, hogy kivonják, mert nagyon sajnálnám. Határozottan újravevős, lelökte az RCMA No-colourt a trónról.