cherry19

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 10 eladás
Megnézem

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs
2019. január 23.

Nos ez az új kedvenc rúzsformulám...?
Egy szóval: wow
Nagyon szomorú voltam, amikor az utolsó tartalék Essence Colour&Care rúzsom elfogyott, az volt életem formulája, krémes, hidratáló, kényelmes viselet, közepesen pigmentált rúzsok kellemes illattal ajándék árban. Sose szerettem a matt rúzsokat, az az ember vagyok, aki folyamatosan összedörzsölgeti az ajkait, folyamatosan balzsamozik ha nem rúzsos éppen és minden szájravalót megdob egy kis szájfénnyel csak mert kényelem.
Aztán jött ez a formula.
A 030-as színt vettem meg, tökéletes hétköznapi árnyalat, kicsit mlbb jellegű nekem és az állaga mennyei. Krémes, sheer-közepes fedésű, kényelmes, szinte szájfényes finisshel, ami nem ül meg az ajkaim redőiben, nem emeli ki a szárazabb foltjaim és egész tartós, ahhoz képest, hogy ennyire balzsamszerű. Félreértés ne essék nem marad fenn egész nap, de egy 3-4 órát probléma nélkül kitart rajtam.
Egyedül a plumping részt nem értem a névben, semmi ilyen hatását nem tapasztaltam, de lehet inkább plumping effect-et értenek ezalatt, azt mondjuk a fényessége nagyjából megadja.
Köszönöm Catrice! Ebből még jön haza.

wet n wild Coloricon Bronzer SPF15

wet n wild Coloricon Bronzer SPF15
2018. december 16.

Reserve Your Cabana, ó igenigenigen, ez nagyon nekem való highlighter!
Jordi (itslikelymakeup) ajánlására vettem meg nyaralás során és tökéletesen elégedett vagyok vele, bár ő finishing powdernek használja.
Szinte áttetsző alap pezsgő-ezüst-arany mindenféle aprócska csillámmal, amit a márka contour ecsetével használva egy egységes, nem vakító, de nem is láthatatlan, tökéletes mindennapi fényt kapok.
Egy életre elég lesz ez a pan, mérete miatt a tárolása kicsit problémás. Van egy enyhe kókusz-szerű kicsit vegyszeres illata, ami szerintem idővel majd azért tompul, de így sem zavaró. Nem porol, ha nem dörzsölöm bele durván az ecsetem. Szuper darab, teljesen megéri az árát.

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray
2018. december 16.

Akkor én leszek a kivétel, semmit sem csinál a sminkemmel ez a spray azon kívül, hogy a púderességet eltünteti...de erre egy töredék ennyibe kerülő Catrice spray is képes.
A flakon és a szórófej tetszett, nem hagyott nagy cseppeket az arcomon, amikor használtam. Illata számomra kellemetlen, de elviselhető volt.
Hatása viszont minimális, nem is értettem mi ez a marhanagy hype egy ilyen semmilyen termékkel kapcsolatban. Egy perccel nem tartósabb a sminkem tőle, sőt, mintha "fényesítene", a zsírosodást nem kontrollálja akármilyen keveset vagy sokat is használok és úgy mindent egybevetve szerintem közel nem ér annyit, amennyiért árulják.
A wet'n'wild photo focus spray sokkal jobban tetszik, mint ez a fixáló, kár érte, sajnálom, hogy pénzt pazaroltam erre.