KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

cherry19

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

Wet n Wild Photo Focus Setting Spray

Wet n Wild Photo Focus Setting Spray
2018. október 14.

Horvátországi nyaralás során költöttem el egy kisebb vagyont Wet'n'Wild és Elf cuccokra, többek közt ez is velem jött...éés nagyon szerettem.
Spricni lehetne kicsit porlasztósabb, cucc lehetne kicsit több benne, mert így azért drágállom, de hatásra tetszik nagyon.
Az utóbbi időben kicsit szárazabb lett a bőröm és jobban látszik, ha túlpúderezem, ez a kis csoda teljesen eltünteti ennek minden jelét és teljesen bőrszerű finisht ad. Illata is tetszik, hatása is tetszik..nekem megérte, bár lehetne olcsóbb a mennyiségért.

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2018. október 1.

Nem vagyok egy nagy kontúrozós, de teljesen pozitív csalódás. Miután elfogyasztottam az Essence I <3 nudes-kollekció my favourite taupingját új szín után kutattam, megláttam ezt a szépséget 700ft-ért egy standon, tudtam, hogy egymásnak lettünk kitalálva. És így is lett, most már sajnálom, hogy nem vettem kettőt, nagyon szomorú leszek, ha elfogy. A 010 Ashy radiance verzió jött velem, aminek a kontúrja tökéletes a hófehér-light sárgás bőrömre. A highlight nem nagy dobás, inkább természetes, sötétebbek világosítására használom.
Összességében nagyon sajnálom, hogy kivonják a szortimentből :(

update: hát lol semmi okom szomorkodni, egy életre elég lesz ez az egy is, lassan másfél éve heti többször használom és m i n i m á l i s mélyedést tettem bele, azóta is tart a szerelem. Precízebben felvive kontúr, levegősebb(?)-lazább ecsettel bronzerként is jó nekem...bár nem tudom miért éreztem szükségét updatelni egy rég kivont terméket.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. szeptember 9.

Update: nos szégyen rám, de másfél évvel később jöttem felpontozni. Utálom, hogy imádom.
Próbálok mindenből csak CF cégeket támogatni, de akármit próbáltam alapozót egy se vált be annyira, mint ez. A 110-es továbbra is majdnem tökéletes, pár csepp Catrice világosítóval keverem kézháton majd felpacsázom az arcomra ujjammal, RT szivaccsal dolgozom el. Nagyon könnyen terül, egyenletes, gyenge közepes fedése van, ami tavaly óta nagyjából elég is, helyenként 2 rétegben viszem fel, azzal sincs probléma. 2 perc alatt "megszárad", púderes tapintásúvá válik, viszont könnyen lehet rá korrektorozni és nem érzem száraznak se.
Alá Essence Get Picture Ready primert, fölé Catrice Liquid Camouflage korrektort, Essence Brighten Up! Banana powdert és RCMA Translucent powdert használok, majd Wet'n'Wild Photo Focus spray-vel fújom le az egészet és csak T-ben+államon fényesedem át napközben, arcom többi részéről max. a pirosítóm kopik meg napközben, minden más tökéletesen helyén marad...és az ára sem vészes.
Annyira várom a napot, amikor valamelyik másik drogériás CF cég labdába tud rúgni emellett, addig haragszom, de ez a tökéletes alapozó számomra.

Pár hete kaptam ajándékba ezt az alapozót. Ez az első olyan, aminek a színe tökéletesen passzol a saját bőrszínemhez (110), fedése nem valami erős, de 2 rétegben kb. elég (flat top kabukival felvive) és a finise is nagyon tetszik.
Ami nem tetszik benne:
nem érintésálló (egy ilyen alapozó az álmom)
mintha picit foltos lenne, de mondjuk közel nem olyan vészes, mint a Catrice HD Coverage
nem tart valami hűdesokáig..sajnos egy 3-4 óra elteltével már fényesedek rendesen, 7 órás csekknél pedig eltűnt T-ben.
kísérletezős cég
Összeségében imádnám a színe és a finise miatt, de az említett negatívumok miatt magamtól nem fogom újravenni, de ezt azért elhasználgatom.