KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

chililamp

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. február 7.

A három Urban termék képzeletbeli dobogóján ő áll a második helyen, az első a pakolás.
Kellemes, hűsítő és mégis hidratáló. Nem egy szokványos éjszakai krém-állag, de tökéletesen működik! Ha este nekiugrok a bőrömnek, reggelre sokkal kevésbé pirosodik/gyullad be. Nem irritál, és a hidegtől össze-vissza száradt, sebesedett bőrömnek is igazi felüdülés volt.

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk
2018. február 7.

A három termékből ő lett a kedvencem! Nagyon jól tisztít, szó szerint érzem, hogy tisztább a bőröm, miután használtam. Az illata rendben van, az állaga szintén, és eléggé sokáig kitart.
Való igaz, hogy csíp egy picit, de ez kb 20-30 másodperc alatt el is múlik. Mindig megvárom, hogy teljesen megszáradjon, és utána egy kis vízzel fellazítva még átmasszírozom vele a bőröm (itt olvastam egy hozzászólásban a "módszerről" :) ). Bőrradírnak sem utolsó, szerintem újravevős!

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2018. február 7.

Nagy reményekkel vettem meg. Gondoltam, majd éjjel-nappal védem a bőrömet (megvettem mind a három terméket), és szép lesz, és eltűnnek a ragyák, foltok, egyéb csodák. Háááát. A maszkot szeretem, az éjszakai krém teljesen rendben van.
Ez sem rossz. Finom az illata, nem irritál, könnyen beszívódik, és szerintem jól is hidratál.
Ami bajom van vele, hogy a bőrproblémáimon nem sokat segített, és időnként fura, kukacos darabkákban le tudom dörzsölni (akkor is, ha nem akarom). Szóval, összességében nem mondom pénzkidobásnak, mert az amúgy elég vacak bőrömet egészen karban tartotta a hidegben, nem száradtam mellette. A pattik és egyebek viszont nem igazán akartak visszaszorulni, pedig kivételes lelkiismeretességgel használom a cuccokat.
Szerintem akinek nem túl problémás a bőre, annak nagyon szépen muzsikál. Én sem fogom kidobni :)