Chrissy

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 176 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 165 vétel
Megnézem

Oriflame Diamond Cellular Koncentrált Sejtmegújító Éjszakai Kezelés Gyémántporral

2019. február 17.

Vásárlás/csere mellé választható ajándékként jutottam hozzá, megtetszettek az összetevői és ki szerettem volna próbálni. (Köszönöm ezúton is Nikinek!)
Ha igazán objektíven szeretnénk vásárolni, akkor érdemes kitakarni a márkaneveket és ily módon előítéletek nélkül tudunk tekintetni az összetevő listára. Kincsekre lehet bukkanni. Ez igaz a kozmetikumokra, ugyanakkor az élelmiszerekre is.
Ez a szérum fantasztikus. Kellemes, visszafogott krém illata van, a pumpája kis mennyiséget adagol, így könnyebb szabályozni, nem "köpköd", mint például egy nemrég használt Adrienne Feller arckrém...Szóval tök igényes az egész. Nyakra és dekoltázsra használom éjszakára. Könnyen beszívódik, nem ragad, nem tapad, és reggelre kellemesen puha és hidratált tőle a bőröm. Nagyon szép, ezüstös selyemfénye van, olyan, mintha a hold ragyogná be a bőrt. Tetszik nagyon! Megszerettem, úgyhogy valószínűleg fogok ilyet tartani a pipere szekrényemben.

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó
2019. február 15.

Kellemes lemosó tej, az állaga nekem tisztára akril festék :) Hófehér, elég sűrű, kellemes érzet a bőrön. Olajosan csúszik, mégsem zsíros. Lehet vele kicsit masszírozni. Az illata édes, engem a selyemcukorka illatára emlékeztet. Nem kell belőle sok, de önmagában szerintem is kevés sminkeltávolításra. Kell előtte és/vagy utána más is. Én előtte arctisztító kendőzök vagy sminklemosó olajat használok, utána meg micellás vizet.
Tényleg nem szárít, selymes és puha marad utána a bőr.
Két dolog zavar benne, az egyik az ára, szerintem túlvan árazva (és csak 100ml-es). A másik pedig az illata...bár alapvetően szeretem az édes illatokat, ez émelyítő hatással van rám.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2019. február 15.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, úgyhogy vártam a kínálkozó lehetőséget, hátha valaki felteszi eladásra a kisebbik kiszerelést kedvező áron. A lehetőség jött, és így hozzájutottam a travel size-hoz a hagyományos változatához, amelyik rózsaszínes fényű.
Krémes állagú termék, fehér kinyomva, ami opálosan csillog lilás-rózsaszínesen és kissé fémes szaga van. Mindig a vér jut róla eszembe. Felkenve gyorsan beszívódik és a fény felé fordulva fel lehet fedezni a rózsaszínes ragyogást a bőrön, összességében szaténfényű befejezést ad. Én magában nem szeretem "viselni". Lehet alá szérumot tenni, fölé krémet, nem kukacosodik és szépen együttműködik más termékekkel. Tényleg frissít az ember kinézetén, egy fényvédős hidratálót fölé kenve is szép bőrképet ad, szebb tőle a bőr, mintha csak magában használtam volna a fényvédős krémet. De egy jó szérummal is el lehet ugyanezt érni.
Az igazi tudása szerintem a smink alá használva mutatkozik meg. Csodálatosan siklik rajta az alapozó, könnyebb eloszlatni és egyenletesebb lesz a fedése. Ráadásul a tartósságát is növeli. Kevésbé lesz maszkos az összhatás. Jobb az összkép vele, mint nélküle.
Strobing krémként a sminkre is lehet kenni kiemelési célzattal, nekem erre nem vált be, soknak és természetellenesnek találtam. Diszkóba biztos jó, de abból meg már kinőttem. Úgyhogy sminkalapként használom, mert annak viszont nagyon jó.
A pontozással bajban vagyok kicsit. Úgy érzem, hogy azért a hype nagyobb körülötte, mint amennyit valójában ér, de semmiképpen nem mondanám, hogy pénzkidobás vagy, hogy rossz termék. Lehet nélküle élni, lehet nélküle is szépen sminkelni, de ha belefér a költségvetésbe, akkor egy jó adag antioxidást ad a bőrnek és egy kis plusz minőséget a sminknek.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Rhodochrosite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!