KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chrissy

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Original Source Lime & Coconut Milk Tusfürdő

Original Source Lime & Coconut Milk Tusfürdő
2018. november 5.

Nem sikerült megszeretnem. Az illata valóban visszafogott, de citrusos mosogatószerre vagy talán valami olcsó illatgyertyára emlékeztet. Vagy talán a kettő keverékére? Igen, citrusos mosogatószer és kókuszos illatgyertya vagy autóillatosító. Kicsit sem tartós illat. Az állagát krémesnek írják, nálam a Dove tusik krémesek, ez nem. Én elég sokat használok belőle, mert nem érzem, hogy tisztítana és nem is nagyon habzik.
A csomagolását is utálom, kupakon állós, nem lehet fürdés közben letenni, csak fektetve, vagy a kupakot becsukva ráállítva. Ettől kényelmetlen. Mindennek a tetejébe még nehezen is nyílik a kupak. Ezért hát a márka többi tusijára már nem is vagyok kíváncsi.
Ha "vakon" kéne tesztelnem, akkor azt mondanám, hogy ez egy sajámárkás nyári limitált tusfürdője valamelyik drogériának. 300Ft- ért így talán elmenne egynek, de akkor se venném újra, ha csak ennyibe kerülne.

Revlon Pirosító Ecset

Revlon Pirosító Ecset
2018. október 28.

10 éve vettem Amerikában és máig a kedvenc ecsetem! Azóta pedig már kipróbáltam jó pár márkát, árakban pincétől a padlásig, vannak jók, de ez az ecset már bizonyított nálam. Az mindent elmond, hogy 10 év alatt 5 szál szőre hullott ki. Mostam, hoztam-vittem mindenfelé, napi szinten használtam és használom a mai napig és még a felirat se kopott le róla. Ezt nevezem én minőségnek! És persze a funkciója ellátásban is 5 csillagos, nagyon szépen viszi fel a por állagú pirosítóimat.
Annyira megszoktam és megszerettem, hogy esküszöm megsiratnám, ha valami történne vele.
Nem tudom a mostani kiadású Revlon ecsetek is hozzák-e ezt a színvonalat, de ki fogom próbálni.

Avon Care SOS Intenzív Bőrnyugtató Testápoló Krém

Avon Care SOS Intenzív Bőrnyugtató Testápoló Krém
2018. október 24.

Én leszek a kakukktojás, engem nem győzött meg ez a krém. Az összetevők és a vélemények alapján egy gazdag hidratáló krémre számítottam, de én nem éreztem elég intenzívnek a hidratálást, amit ad. Az elvárásom rendszerint annyi egy testápolótól, hogy ha este bekenem magam, akkor azonnal felszívódjon, ne hagyjon ragacsos/olajos/zsíros érzetet a bőrömön, ne legyen zavaróan parfümös (nyugodtan tudjak aludni tőle...) és reggel is puha legyen a bőröm. Az első kritériumoknak megfelelt, szépen felszívódott, nem hagyott nyomot, nem parfümös. Viszont reggel megint elbírt volna egy krémezést a bőröm és ez egy tégely elhasználása után sem változott.
Annyira szerettem volna szeretni és annyira szépen az összetevők! Na meg az, hogy van az összetevők között zab - az egyik kedvencem! Mégsem működik rajtam úgy, ahogyan én azt szeretném. Mintha a hatása meg az összetevői nem lennének szinkronban.
Rossznak nem mondanám, de mivel nekem kevés a hidratáló-bőrápoló hatása csak 3 csillagot tudok adni.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Rhodochrosite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!