KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chrissy

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló
2018. október 7.

Kellemes testápoló édes, cseresznyevirágos illattal. Az illat eleinte erősebb, de nem zavaró, utána kellemesen lecsendesül és olyan lesz, mintha egy jobb fajta illatos. parfümös szappannal fürödtem volna. Szándékosan szappant írok és nem tusfürdőt, mert szerintem kicsit szappanos lesz az illat. Nem az én világom, az az igazság, de el tudom használni, nem kellemetlen, nem zavaró. Ugyanakkor nem fog hiányozni, ha elfogy.
Az állaga lágy lotion, kellemesen krémes, érezni benne a jojoba olaj selymességét. Szépen el lehet oszlatni, puhán elterül a bőrön. Enyhén fényes és filmbevonatos lesz tőle a bőr, kell neki 2-3 perc, mire teljesen beszívódik. Puha, selymes, finoman illatos bőr marad utána.
A pumpás adagoló kényelmessé teszi a használatát, nem tudom ez az állítás érvényes lesz-e majd a végén is, amikor az utolsó adagokat akarom kinyomni a flakonból.
Elsőre úgy tűnt, hogy szuperül hidratál, aztán igazából több használat után már nem annyira nem vagyok erről meggyőzve. Ha este kenem be magam fürdés után, akkor másnap reggel már érzem a bőrömön, hogy kevés volt neki az esti Niveázás.
És zavar az alcohol denat. az összetevőlista 3. helyén.
Nem fogom újravenni.

Adrienne Feller Hungarian Spring Hidratálófluidum

Adrienne Feller Hungarian Spring Hidratálófluidum
2018. szeptember 29.

Nagyon szép a csomagolása, az igényes megjelenés már fél siker. Fluid állagú, ahogy a neve is mondja, talán picit túl híg. Fehér színe van, illatra natúr tisztaságillat, halvány, agyagos kissé gerániumos-mentás-rozmaringos, ezeket együtt érezni benne, érdekessé teszi. Rám megnyugtatólag hat, amikor felkenem, hogy valami tényleg természetes dolgot viszek fel a bőrömre. Az összetevői gyönyörűek és az is csak rátesz egy lapáttal, hogy minden magyar eredetű. Ez tényleg hazai.
De valahogy mégsem a kedvencem. Nekem nem szívódik be teljesen, kicsit ragacsos marad a bőröm és hamar kifényesedik tőle, de nem csak fényes lesz, hanem fényes és ragacsos, ez elég kellemetlen kombináció. Próbáltam megszeretni, újra és újra elővettem a leírását, elolvastam az összetevőit, hogy jól ráhangolódjak, de ezekkel együtt sem szerettem meg, végül itthon használósnak lett félretéve, akkor kentem, ha nem mentem sehová és itthon ülős napot terveztem. És még így is le kellett mossam pár óra elteltével, annyira idegesített a zsíros-ragacsos réteg az arcomon.
Lehet, hogy csak az én példányom hibás, de a pumpája köpköd, ezerfelé "köpi" a fluidumot, ahogy megnyomom, elég taktikásan kell tehát kinyernem az üvegből, ha nem akarom a falról is ezt vakarni.
Így összességében tehát nekem nem jött be.

Barnängen Nutritive Testápoló

Barnängen Nutritive Testápoló
2018. szeptember 29.

Meglepő az állaga, nem krémes, inkább kicsit hígabb lotion testúrájú, selymes, vizes, kissé még talán olajos is, de szépen felszívódik. Pár percig (rajtam) van egy kis bőrfénye, de aztán eltűnik maradéktalanul. Az illata édeskés, gyümölcsre hajazó, nem kellemetlen, de nekem sem jön be. A hatása viszont nagyon, tényleg szuper hidratáló, anélkül, hogy nehéz, maszatosan kenődő, zsíros krém lenne. A pumpás megoldás kezdetben kényelmes, a végén átok, nem lehet kinyerni a flakon teljes tartalmát. Szerettem, de amikor elfogyott nem vettem újra, szeretek kísérletezni, mindenfélét kipróbálni, de megjegyeztem magamnak, eddig minden bejött, amit a márkától próbáltam.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Rhodochrosite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!