cigarettamacska

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline The Burgundy Bar Paletta

Maybelline The Burgundy Bar Paletta
2018. november 17.

Nagyon nagyon gyönyörű színekkel rendelkezik ez a paletta! Teljesen kielégíti a csillogós szemhéjfesték mániámat, és gyönyörű sminkeket lehet vele csinálni, az egészen egyszerűtől a nagyon vadig! Icipicit potyog a csillám, de nem olyan hogy rátapad az ember bőrére és hatszori lemosásra se jön le. Az ecset ami hozzá jár abszolút használható. Összességében nekem 5* a termék, és egész biztos hogy nem fog megporosodni a polcomon.

L'Oreal Paris La Petite Palette

L'Oreal Paris La Petite Palette
2018. október 23.

Nekem az Optimist van meg. Nagyon pigmentáltak a színek, kivéve a kék, abból azért többet kell felvinnem. Artdeco szemhéjalapon nagyon szépen mutat. Az alján található útmutatóval még én is a béna kezeimmel össze tudtam hozni belőle két szép sminket is:). Egyetlen egy bajom van vele, és az az hogy nagyon porol. A csomagolása is teljesen korrekt, jól záródik, szóval teljesen utazás barát.

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2018. október 23.

Már elég régóta használom,de még mindig van benne. Nagyon szeretem az illatát, nekem a régi fodrász kencék illata jut eszembe gyerekkoromból. Nem mondom, hogy csodákat művel a hajvégeimmel, de szinten tartásra nagyon jó, és nem is nehezíti el a hajamat, ami elég nagy előny.

3 ÖSSZETEVŐ

Olive Squalane EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen