KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2018. július 20.

Volt egy nagyon hasonló vagy ugyan ilyen maszk, de az elmúlt pár hónapban hiába kerestem, nem találtam. Az emlékeim szerint annak fekete volt s csomagolása. A hatásuk nagyon hadonló, de ez montha erősebb lenne. A másiknak nem fájt annyira a lehúzása, mint ennek valamint ezzel sikerült kicsit kitépnem a szemöldököm, szóval óvatosan! Használat után lényegesen tisztább és puhább lett az arcom, bár az arctisztításom egyik utolsó lépéseként használtam. Nálam a két tasak összesen négy használatra elég, mint a legtöbb Balea arcmaszk. Pattanásokat nem okozott, másnap még mintha mattította volna az arcom.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2018. július 11.

Többször próbáltam, de mindig ugyan az az eredmény: semmi. Vagyis de, ahol használtam előjött pár pattanás, pedig nem igen vagyok hajlamos pattanásosodni. Elég miteszeres az orrom és az állam, de hiába tettem fel a felpuhult bőrömre, fürdés után, szó szerint semmit sem szedett ki.

Rimmel London Gel Eyeliner

Rimmel London Gel Eyeliner
2018. július 7.

Amikor megvettem, nagyon tetszett
Főleg, hogy szinte lerobbanthatatlan. Viszont kb. a harmadik alkalommal furcsán darabos lett, azóta lehetetlen felvinni, furcsán szürkésen fog. Azt hittem, hogy csak az ecset miatt, de próbáltam más ecsettel is, több márkával megpróbálkoztam, de ugyan az az eredmény. Egyetlen előnye, hogy vízálló, csak az olajos lemosók viszik le.