KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Schauma Beauty Oil Hajolaj

Schauma Beauty Oil Hajolaj
2018. július 27.

Kb. 3/4ét elhasználtam már és nagyon szeretem. Van egy Baleás hajolajom is, az amit annyira dícsérnek. Hát az ehhez képest senmit se ér. 2 max 3 pumpálásnyit oszlatok al a hátközépig érő, hullámos hajamon. Nélküle kezelhetetlen és könnyen gombancolódik, nagyon száraz. Ez viszont egy csodaszer, ami megfelelően ápol és nem is nehezíti el a hajamat. Akciósan vettem kb 800 forintért több, mint fél éve, de másfél/két hónapot még tuti kibír. Teljes áron is szívesen újravenném.

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő

Baba Körte és Barackvirág Tusfürdő
2018. július 23.

Egyszerűen csodás illata van, pedig alap járaton nem vagyok oda a körtéért. Viszont ennek egyszerűen annyira finom illata van, hogy nem tudok vele betelni. A dezodoromat nagyon szépen leviszi, jól habzik és sokáig megmarad az illata.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2018. július 20.

Volt egy nagyon hasonló vagy ugyan ilyen maszk, de az elmúlt pár hónapban hiába kerestem, nem találtam. Az emlékeim szerint annak fekete volt s csomagolása. A hatásuk nagyon hadonló, de ez montha erősebb lenne. A másiknak nem fájt annyira a lehúzása, mint ennek valamint ezzel sikerült kicsit kitépnem a szemöldököm, szóval óvatosan! Használat után lényegesen tisztább és puhább lett az arcom, bár az arctisztításom egyik utolsó lépéseként használtam. Nálam a két tasak összesen négy használatra elég, mint a legtöbb Balea arcmaszk. Pattanásokat nem okozott, másnap még mintha mattította volna az arcom.