Cosette

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2019. január 27.

Elsőnek itt olvastam róla, és én se hittem, hogy tényleg ennyire jó az árához képest. Már pár hete használom, elsőnek nehezen sikerült kibányásznom belőle a krémet, mert mindig sok jött, de mostanra kitapasztaltam. Enyhe gyöngyházfénye van, próbáltam már matton és csillámoson is, eddig jóltartott és szépen kihozta a színeket is. Az igazi próba majd nyáron jön, amikor könnyebben elmosódik a sminkem.

UP.: Anno 2017-ben vettem akkor egy ideig nagyon bevállt. Kb. a tégely felénél jártam, amikor elkezdett megváltozni az állaga. Kezdetben csak nap végére csomósodott és ült bele a ráncokba, aztán egyre rövidült ez az idő. A végén már a frissen felkent szemhéjpúder is csúnyán mutatott. Végül úgy döntöttem, hogy hanyagolom a szemhéjbázisokat, mert anélkül is szebb volt, mint ezzel. Mostanában kezdett újra zavarni, hogy fél napnál többet nem bír a sminkem (pontosabban nagyon kopnak a színek) és beruháztam egy NYX HD bázisra, hát ég és föld a különbség! 3 csillag mert anno szerettem és olcsó is volt, de hamar megromlott.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2019. január 21.

Mostanság nagyon sok arckrémet kipróbáltam, több Niveát is, de sajnos mindegyiktől kipattogtam. Ez volt sok után az első, amitől nem és nem érze teljes pénzkidobásnak, hogy megvettem. Sőt, azóta újra is vettem. Inkább nappali arckrémnek használom, mert nagyon szépen lemattul, de cserébe bársonyos érzetű lesz az arc, nem ragad vagy tapad. Éjszakár kicsit kevésnek érzem, ezért általában 100%-os jojoba olajjal keverem, így az éjszakai ápolást is letudom. Az arckrém amúgy nagyon friss illatú és sokáig elég, bár "ogre zöld" színű. Valószínűleg fogok kísérletezni, más arckrémekkel, főleg éjszakára, de nappalra nekem eddig ez vált be a legjobban.

183 Days by Trend It Up Swing Matt Szemhéjtus

183 Days by Trend It Up Swing Matt Szemhéjtus
2019. január 21.

Nem igazán vagyok tusos, inkább szemhélypúderrel szoktam vonalat húzni, hogy egy kicsit kiemeljem a szememet. Ezt a tust is anyukám vette, de nem tudtam megállni, hogy ki ne próbáljam. Az első alkalommal mikor felkentem nem akart rendesen megszáradni, felmászott a szemhélyemra és hihetetlenül ragadt, emiatt egy-két óra múlva muszáj volt lemosnom. A második alkalommal okosabb voltam, akkor Catrice korrektort raktam a szemhéjamra és le is púdereztem. Ekkor nagyon szépen a helyén maradt, lemattult, nem mászkált el. Este a micellásvíz szinte alig tudta vinni és egész nap kenésálló volt. Nagyon meglepett, pozitív értelemben. Maga a kialakítása is tetszik, bár az alját nem lehet csak úgy lerakni, mert eldől és félek, hogy kifolyik belőle az anyag. Szép vékony és precíz ecsete van, amivel többször is át lehet menni a vonalon, nem szedi fel. Ár-érték arányban kiválóan megállja a helyét.