KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

crazy cat lady

1915 pont

Regisztráció dátuma: 2014. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1915 pont

Regisztráció dátuma: 2014. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Natuderm Botanics Arctisztító Tej Ginkgo + Csodamogyoró

Natuderm Botanics Arctisztító Tej Ginkgo + Csodamogyoró
2014. szeptember 15.

update: az egyetlen dolog amire jó: a gyantamaradékot leszedni a bőrömről. továbbra is borzalmasan csíp, akárhogy csukom a szemem. már a felét elhasználtam, szóval már nem sokáig kell kibírnom. valaki írta valamelyik natuderm terméknél, hogy agyonütött molylepke szagú.. és tényleg! :D amióta ezt olvastam, azóta minden arctisztításnál eszembe jut. próbáltam illatosítani egy kis levendulaolajjal, de az sem segített rajta.

még júliusban vettem féláron az utolsó darabot. halogattam a használatát, mert volt bevált lemosóm. féltem, hogy meg fog romlani, ezért elkezdtem használni. kicsit büdös, de inkább ilyen legyen, mint agyonparfümözött. nagyon folyós, tényleg tej állagú, általában vattakorongra teszem, de nagyon kell vele vigyázni, mert lefolyik róla. olajos érzést hagy a bőrömön. valamennyire tisztít, de én használok utána egy másik lemosót is,mert nem érzem tisztának a bőrömet. a smink egy részét leszedi, de bőven hagy még feladatot a micellás vizemnek. a vélemények alapján jobbra számítottam. ha már megvettem, el fogom használni, de nem egy nagy szám. viszont szépek az összetevői. ha gyártanák még, biztos nem venném meg teljes áron, még féláron is drágának tartom a hatásához képest. és a szememet is csípi!

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál
2014. szeptember 12.

update: levonok csillagokat, mert nem valami tartós, pár óra után a szemem alatt van, és azért is, mert nagyon nehéz teljesen lemosni. az sem tetszik benne, hogy a 3. összetevő denat. alkohol, meg túl illatos. viszont pozitívum(talán az egyetlen) hogy szép természetes pillákat csinál. nem fogom újravenni és nem kísérletezek többet alverde spirálokkal, mert már volt másik is, és az sem vált be, azt anyukámnak adtam,lehet ennek is ez lesz a sorsa. :(

végre volt az egyik dm-ben és le is csaptam rá! a nevéhez híven tényleg szétválasztja a szempillákat, szép természetes hatást lehet vele elérni, a hétköznapokra nekem tökéletesen megfelel. ha valaki türelmes, biztos szépen építhető,ha sok időm lesz sminkelni, kipróbálom. a tartósságát még tesztelem. egyik reggel a nagy rohanásban a hidratálókrémemből a szempilláimra is jutott bőven, így a spirál pár óra múlva lekenődött,de azóta már jobban odafigyelek, és talán csak egy picit kenődik.

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém

Alverde Ultra Sensitiv Arcápoló Krém
2014. szeptember 8.

arckrémnek vettem, de nagyon alkoholszagú és kellemetlen érzés viselni, csíp, ezért felkenés után pár perccel lemostam. még kézkrémnek, testápolónak is alkalmatlan, mert túl ragacsos, pedig nem kenek sokat. csalódás! valószínűleg kuka lesz a sorsa, még anyukámnak se merném odaadni, pedig ő minden leselejtezett kencémnek örül.