KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

creamchito

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Pep-Start Pout Restoring Night Mask

Clinique Pep-Start Pout Restoring Night Mask
2018. április 20.

Az utóbbi napokban stressz hatására nagyon szárazak lettek az ajkaim. Mióta jó idő lett nem használtam már, de most gondoltam, hogy pár napra elő veszem, mert rossz vége lehet. Így esténként bekentem az ajkaim és reggelre nagyon szépen megújultak. Nem váltak cserepessé és repedezetté. Tényleg hatékony termék, feltölti az ajkakat. A legjobb a pep-start családból!

Bruno Vassari Lab Division HA50X Premium Hyaluronic Oil

Bruno Vassari Lab Division HA50X Premium Hyaluronic Oil
2018. március 10.

Kellemes este a bőrömön viselni, a téli bőrhúzódások mentőöve ez az olaj. Valamint roppant örülök, hogy a jojobának köszönhetően tényleg nyugtatja a bőrt, a pattanásokat lehúzza. Elég jól beszívódik, így egyáltalán nem zavaró. Főleg, ha további krém is követi.

Update: Egy pontot levonok, mivel nem értem, hogy egy olajos szérumba miért kell vizet tenni és igazából nincs is benne annyi tápláló olaj. Nem rossz használni egyébként.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2018. március 7.

Hetente kétszer használom esténként, egyfajta bőrmegújítás gyanánt, illetve csökkentve a BHA készítmények használatát. Ugyanis számomra azt a hatást eredményezi, mint egy BHA, vagyis reggelre szinte eltünteti az előző napi kisebb pattikat, jelentősen halványulnak a pattanás utáni foltok, igazán egységes, friss és üde lesz az arcom, tényleg megújul. Tehát a leírásának, így az elvárásoknak is abszolút megfelel. Eddig mindig utolsó lépésként használtam, előtte csak szérumot, esetleg még egy könnyebb krémet teszek fel.

7 ÖSSZETEVŐ

Gellidiella Acerosa Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen