KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

creamchito

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination
2017. szeptember 25.

A smart szérummal használom együtt esténként. Reggelre mindig nagyon puha és feszes arcbőrrel ébredek. Egységes és szép a bőrképem, nagyon hatásosnak találom, így a szérummal együtt működve. Ráadásul nem is a bőrtípusomnak megfelelőt használom, hanem a száraz-kombinált bőrre valót, de egyáltalán nem nehéz, inkább könnyed és jól beszívódó krém. Semmilyen problémát nem okoz az arcomon.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2017. szeptember 6.

Nagyon hasznos készítménynek találom ezt a krémet. Már hónapok óta megvan, de csak pattanás, gyulladás esetén szoktam használni, helyileg. Igazán hatásos az ilyen problémákra, a legjobbnak tartom azok közül, amiket már kipróbáltam. Hamar elmulasztja a problémákat, ha időben észreveszek egy gyulladást és kezelem vele, láthatóan kezd visszahúzódni, így folt sem marad, mint egyébként. Problémás bőrre igazán ajánlom!

Bruno Vassari Skin Comfort For Sensitive Skin Stop Redness

Bruno Vassari Skin Comfort For Sensitive Skin Stop Redness
2017. augusztus 21.

Könnyen beszívódik a bőrbe, szeretem nagyon a fluid szerű krémeket. Nem hagy zsíros réteget a bőrön. Könnyű a viselete, tényleg nyugtatja a bőrt. Nem kimondottan rosaceás a bőröm, viszont nagyon érzékeny, így jó szolgálatot tesz, megalapozza a nehezebb krémek felvitelét, melyektől azelőtt sokszor kipirosodtam. Kellemes illata van, de az illatanyag annyira könnyű, hogy nem hiszem, hogy bárkinek is irritálná a bőrét.

1 MÁRKA