KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

creamchito

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2017. december 5.

Nagyon szuperül erősíti a hajat, sokkal dúsabbnak látom a hajam 4 hónap használatot követően. Van egy pont a fejemen, ahol a bőr egy ideje jobban kilátszott, de mióta ezt a terméket használom, újra dúsabb ott is a haj, így nem látszik ki a fejbőr. Továbbá az inkább zsírosabb hajam is normál állapotba állt be.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2017. október 24.

Update: Pattanásokat okozott! Nem csak nekem, hanem a páromnak is! Reggelre jelentkeztek a pattik, amikor este használtam, majd nappal használtam és akkor pedig estére jöttek ki. Gondoltam, a páromnak adom kipróbálni; neki más a bőrtípusa, de ugyanazok a tünetek voltak nála is. Amúgy a lentebb írt előnyei továbbra is fenn áll, de ez így nem játszik.

A teljes arcra használom a készítményt. Az állaga miatt haragszom, lassan szívódik, kissé ragacsos érzete van. Mivel másik krém követi, így ez nem érződik tovább, de 15 perc után amúgy is teljesen eltűnne ez az érzet. Viszont ami a lényeg, reggelre (mert csak este használtam eddig) nagyon hamvas, puha, feltöltött arccal ébredek. Igazán hatásosnak ítélem hidratálás tekintetében.

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination
2017. szeptember 25.

A smart szérummal használom együtt esténként. Reggelre mindig nagyon puha és feszes arcbőrrel ébredek. Egységes és szép a bőrképem, nagyon hatásosnak találom, így a szérummal együtt működve. Ráadásul nem is a bőrtípusomnak megfelelőt használom, hanem a száraz-kombinált bőrre valót, de egyáltalán nem nehéz, inkább könnyed és jól beszívódó krém. Semmilyen problémát nem okoz az arcomon.

1 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ