KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

creamchito

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bruno Vassari Pure Solutions Balance Fluid

Bruno Vassari Pure Solutions Balance Fluid
2017. augusztus 2.

Inkább összehasonlítósan írom le, a Bruno Vassari oil-free moisturizing géllel, mert az ugye 100% tökéletes termék. Pár napig különben is úgy teszteltem, hogy az egyik orcámon ez, a másikon pedig az volt. Kell ennél hatékonyabb összehasonlítás? Szóval ez a fluid kevésbé hagy egységes bőrfelszínt maga után, a foltokat nem halványítja, az amúgy nem látható pötyiket pedig inkább kiemeli. Továbbá nekem pattanásgátló hatása is gyengébbnek minősült, mert kijött azon az oldalon pár kisebb belőlük. Míg a másik oldalon semmi. A matt hatása alul marad a gélhez képest, mivel kissé fényesebb is a bőr, és nem tart annyi ideig a hatása. Illetve nem hagy olyan finom selymes érzetet sem maga után. Amúgy nem rossz, csak így a gélhez képest... Illetve szerintem a gél inkább problémás kombinált-zsíros bőrre való, a fluid pedig inkább egy problémás száraz-kombinált bőrre. Szóval ennyi!

Bruno Vassari Pure Solutions Oil-Free Moisturizing Gel

Bruno Vassari Pure Solutions Oil-Free Moisturizing Gel
2017. augusztus 2.

Az eddigi egyik legjobb krémnek találom kategóriájában. Csak éjszakára használtam, nappalra nem. Szenzációsan könnyed textúra, szépen terül az arcon, csodás természetesen matt finissel. Semmi irritáció, semmi pirosság, csak a kellemes illat. Annyira könnyed a viselete, mintha semmi sem lenne rajtam. Pattanás nem jött ki rajtam egy sem, a régebbi foltokat halványítja. Tehát a pattanásos, rosaceás bőrre tökéletes! Ajánlom!

Pandhy's True Delight B'matt Line Mattító Bőrápoló Krém

Pandhy's True Delight B'matt Line Mattító Bőrápoló Krém
2017. július 3.

Be kell vallanom, hogy szkeptikus voltam nagyon, ezért nem is teszteltem sokáig a mintákat, amit kaptam. Vajon mit érthet a mattításhoz egy natúrkozmetikum??? Fogalmazódott meg bennem a kérdés, a választ pedig az első használatot követően megadta a krém: Sokat! 🙂 Hihetetlen, hogy el tudja érni növényi összetevőivel, hogy az arcbőr tökéletesen matt legyen! Ráadásul szilikonok nélkül lesz egységes, szép a bőrfelszín. Finom és puha a tapintása. Nyugtatja a bőrt, kontrollálja a pattanások kialakulását. Este és reggel is ezt a krémet használtam. Kategóriájában egy szuper készítmény. A szaga kicsit hétköznapi, amolyan illóolajos.