KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

creamchito

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Skin Balancing Carbon Mask

Paula's Choice Skin Balancing Carbon Mask
2017. június 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a maszkkal. Nagyon jó az összetevője, ami látszik is a hatékonyságán. A pórusokat szépen kitisztítja, friss és üde lesz az arcbőr a használatát követően. Nyári melegben jó szolgálatot tesz a zsíros arcbőrnek. A pórusokat is összehúzza, valamint ideiglenesen, de szép matt lesz az arc. Továbbá a gyulladásokon is enyhít sokat.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. június 6.

Pár éve több micellás vizet is használtam, aztán áttértem a drágább tisztító készítményekre. De nem voltam 100%-ig elégedett ezekkel a drágább tisztítókkal, lemosókkal. Aztán eszembe jutott milyen jók voltak a micellás vizek, Garniert pedig még nem használtam, a sok jó értékelések alapján így vettem egy kisebb kiszerelést. Maximálisan elégedett vagyok vele. A nap során felgyűlt szennyeződést teljesen eltávolítja, nem irritálja és tisztítja túl a bőrömet. Használatát követően langyos vízzel leöblítem. Egyszerű, nagyszerű! Nincs értelme szerintem minden jóval telenyomott tisztítókért nagy összegeket kifizetni, többet ér, ha azt az összeget a krémekre, szérumokra fordítja az ember.

Estée Lauder Nightwear Plus Anti-Oxidant Night Detox Creme

Estée Lauder Nightwear Plus Anti-Oxidant Night Detox Creme
2017. június 6.

Reggelre szépen kisimítja a bőrt, élettel teli lesz, egységes bőrszínt eredményez már pár használatot követően. Tipikus éjszakára való krém. Könnyen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a bőrön, nincs zsíros hatása. Az illata pedig fenomenális!