KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Creme Brulee

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lush Fairy Ring Szappan

Lush Fairy Ring Szappan
2017. október 6.

Ó, szép emlékek. Első Lush szappanom volt, úgy is mondhatnám, vele indult el a lavina. :) Imádtam az illatát, meg az egész designt. Nyilván csak az árán látszott zavaróan, hogy meg kell fizetni azt a kreatív munkát. Szívesen szednék a kosaramba belőle, ha egy eső után netán felbukkanna megint. :)

Aubusson Desirade

Aubusson Desirade
2017. augusztus 28.

Erről a finomságról még senki nem írt?
Gyümölcsös (szilva, ananász) édesség, egy adag fehér és sárga virággal, majd fás-balzsamos leszáradással, picit füstölős beütéssel. Orientális virágos vagy orientális fás, ízlés kérdése. A gyümölcsök savanykás zamatosságát én végig kiérzem. Hatalmas 100 ml-s adag vicces áron. Kb Fath de Fath kategória, de itt szárazabb, fás a végjáték, nem csúszik el vaníliás nyalánkság irányába. (Nem, annyira nagyon nem hasonlítanak, csak hirtelen ez ugrott be hasonlításnak, és végül is addig stimmel, hogy gyümölcsös-édes kategória, a leszáradás indul el másik irányba. A lényeg, hogy bőven elférnek a polcomon egymás mellett.)
Az üvege eléggé retro-trampli, de ez engem nem különösebben zavar amíg ilyen kellemes kis illat rejtőzik benne. Egyetlen egy problémám vele, hogy nem túlságosan tartós, a hatósugarát sem érzem túl nagynak, de ilyen ár, mennyiség mellet ez még megbocsájtható szerintem. Úgy érzem szeretni fogom a hűvösebb, őszies időben, kíváncsian várom akkor milyen arcát mutatja majd. (Nagy melegben cseppet émelyítőnek éreztem.)
Inkább a régimódibb illatok kedvelőinek ajánlom, mert azért érződik rajta, hogy 1990 se tegnap volt. (khm együtt öregedhetünk :D) Kellemes hétköznapi illata lehet annak aki szereti az ilyesmiket, mert könnyen viselhető a maga kategóriájában.

Cartier Le Baiser du Dragon EDP

Cartier Le Baiser du Dragon EDP
2017. július 19.

Úgy látszik ma a sárkány nagyon a levegőben volt. Hosszú-hosszú vágyakozás után végre ma megkaparinthattam belőle egy fújósnyi adagot. Már a kupakból éreztem, hogy jóban leszünk. Na jó, sejtettem én ezt már látatlanba is, de újabban ezt a játékot űzöm, semmi eszement össze-vissza rendelgetés, néhány ml próba, hogy a sejtések bizonyossággá váljanak...
Mint egy gazdag fűszeres likőr. Egy pillanatra sem egysíkú, a sok-sok finomabbnál finomabb összetevő tökéletesen egybe simul, és hála ennek a sok jóságnak mindig más arcát tudja mutatni. Szerencsére a leszáradása sem csak egy unalmas, édeskés ámbra lesz (Pedig féltem, mert ilyen elég sokszor előfordul, amikor az izgi fűszerek leköszönnek, és marad egy bágyadt, szintetikus, ámbrának csúfolt valami.) Itt határozottan kiérzem az étcsokit, pacsulit, karamellt, cédrust...(plusz bezavarnak a vacsora után a levegőben maradt fűszerek :) )
Lesz itt még néhány ismerkedős kör, mert félig meddig útközben, 35 fokban vannak nüansznyi finomságok, amik elkerülik a figyelmet, meg gyorsabban is illan az illat (de így is kb 5-6 órája itt csücsül a csuklómon). Már várom milyen lesz egy közös vénasszonyok nyara.

7 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cukor csillag.