KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

csajreni

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. október 30.

Update (2018.10.30.): A nyári könnyed cc krémek után visszatértem hozzá. Kétségkívül AZ alapozó! A legszebb, legtermészetesebb eredményt úgy lehet elérni, ha vizes szivaccsal dolgozzuk el (nekem a rossmann-os vált be a legjobban) ütögető mozdulatokkal. Múltkor megvettem kuponnal a L'oreal True Match alapozóját..szép-szép, de délutánra úgy néztem ki, mint egy zombi. Tudom, hogy lehetetlen pontosan összehasonlítani egy matt fedésű alapozót egy nem matt finishűvel, de nálam akkor is 1:0 a Catrice javára. Az tény, hogy alaposan alá kell krémezni, de megéri. Ha púderrel fixálom, akkor sokkal később fényesedik át az arcom, mint más alapozók esetében. Nálam még mindig 5 csillag!

Az alapozók közül nekem eddig ez vált be a legjobban, bár ez sem tökéletes. A sebeket, szárazabb részeket nagyon kiemeli. Tényleg nem mindegy, hogy milyen krémet használ alá az ember lánya, mert van, amelyikkel nagyon ronda lesz a végeredmény. Viszont szerintem megéri kísérletezgetni, mert a végeredmény szép. További negatívum, hogy eléggé eltömíti a pórusokat. Elég sűrű, nekem nehéz eloszlatni a bőrön (próbáltam ecsettel, szivaccsal, kézzel is - az utóbbival működik a legjobban). Összességében egy jó termékről van szó, már a második üveggel használom (bár most lecseréltem egy könnyebb cc krémre így nyárra).

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2018. szeptember 27.

Én erről az ajakápolóról csak magaslatokban tudok beszélni (vagy hogy is fogalmazzak:)). Nekem MINDIG (értsétek szó szerint) ki van száradva a szám. Már mindent kipróbáltam (Blistex, Carmex, Manna stb.), volt, ami átmenetileg használt, de ez szuper!!! Mindig segít! Először fura volt, mert amikor a cserepes számra tettem, akkor nem hatott rögtön, viszont rá 1 órára kb tökéletes lett. Ha valaki igazán szép eredményt szeretne elérni, akkor minden este lefekvés előtt tegyen a szájára és reggelre tökéletes lesz (főleg, ha napközben szokott rúzst használni)! A legfontosabb, hogy már kb 4 hónapja használom kb minden nap és nem szokta meg a szám, tehát ugyanolyan jó, mint az elején :)
Egyetlen hátránya, hogy elég kevés helyen lehet hozzájutni.
Szlogen: Forever Aloe Lips ajakápolót minden nőnek! :)

Update (2018.09.27.): Most hogy elkezdődött az ősz, vettem még egyet és az éjjeli szekrényemen figyel. Minden este lefekvés előtt bekenem a számat és így garantáltan hidratált lesz reggelre.

Balea Hideggyanta Csíkok

Balea Hideggyanta Csíkok
2018. augusztus 19.

Én megtaláltam A gyantát :) A karomra használom (bár szőke, de elég sok szőr van rajta) és tökéletesen bevált. Néha hagy ott egy-egy szálat, de ez szerintem még a profibb gyantáknál is előfordul. Gyönyörű az eredmény és tartós. A lábamra nem vált be, mert ott is szőke a szőr és túl gyenge, valahogy nem az igazi. Viszont ezt semmi pénzért nem váltanám le a karomnál. (Mondjuk az utóbbi alkalommal szokatlanul piros lett utána a bőröm, amit eddig nem tapasztaltam, de másnap reggelre elmúlt.) A márkásabbak (Veet, Xepil és társaik) nekem csalódások voltak, ez teljesen megéri az árát.

UPDATE (2018.08.19.): Sajnos megváltoztatták az összetevőket és a csoda hatásnak szinte teljesen vége :( Most már gyümölcsös verzióban lehet kapni, de korántsem olyan hatású, mint a régi. Ragad össze-vissza, nehéz vele dolgozni. Emiatt már csak 3 csillagot érdemel, mert bár így is tette a dolgát, de sokkal körülményesebb és több küzdelem árán. Nagyon sajnálom, mert tényleg imádtam!