csajreni

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. február 8.

2018.02.01.
Sziasztok! A kapcsolatom ezzel a krémmel kb. 3 hete tart. Kombinált (vízhiányos, de ugyanakkor gyorsan zsírosodó, pattanásos, problémás) bőröm van.
Nagy reményeket fűzök ehhez a krémhez. Viszont mióta használom mégtöbb nagyobb pattanás lett az arcomon.
De nem tágítok, serényen használom esténként, mert biztosan kell még idő, mire hozzászokik a bőröm.
Egyébként könnyen eloszlatható, pont jó az állaga és én imádom a pipettás kiszerelést.
Így egyelőre csak 3 csillagot kap tőlem, de később visszatérek!
(U.i.: Le a kalappal a The Ordinary előtt, hogy ennyi pénzért ilyen minőségi terméket biztosít számunkra. Még a doboz is minőségibb, amiben van.)

2019.02.08.
Megvettem hozzá a Geek&Gorgeous Cheer up hámlasztóját. Minden este először a hámlasztó, rá ez a szérum majd utolsó lépésként hidratálókrém. Néha reggel is használom a szérumot. Remélem, hogy így együtt még hatásosabbak lesznek :) Később visszatérek tapasztalatokkal.

Ilcsi Ichtiolos Gyógyfüves Pakolás

Ilcsi Ichtiolos Gyógyfüves Pakolás
2019. január 6.

Ez egy csoda! :) Évente 2x járok arctisztító kezelésre (sajnos sokszor problémás a bőröm) és a végén mindig ilyen pakolást tesz rá a kozmetikusom (azaz még valami ilcsis pakolást belekever, de nagyrészt ez van benne). A hét elején arra jártam és beszaladtam hozzá krémért, kevert is ki nekem, így jött velem haza ez a kis csodaszer. Eszméletlen, hogy egyetlen használat után mennyire összehúzza a tág pórusokat, nem hittem a szememnek (pedig nekem elég tágak a pórusaim az orromon és az arcom két oldalán)! Mivel most is elég problémás a bőröm, így heti 2x tervezem használni alapos radírozás után. A kezelést minden este ilcsi ichtiolos korrektorral egészítem ki. Már 1 hét alatt látványos a javulás! :)
Én megelőlegezem neki egy 5 csillagot, mert tényleg szuper kis termék!
U.i.: Kövezzetek meg, de én imádom az illatát :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. október 30.

Update (2018.10.30.): A nyári könnyed cc krémek után visszatértem hozzá. Kétségkívül AZ alapozó! A legszebb, legtermészetesebb eredményt úgy lehet elérni, ha vizes szivaccsal dolgozzuk el (nekem a rossmann-os vált be a legjobban) ütögető mozdulatokkal. Múltkor megvettem kuponnal a L'oreal True Match alapozóját..szép-szép, de délutánra úgy néztem ki, mint egy zombi. Tudom, hogy lehetetlen pontosan összehasonlítani egy matt fedésű alapozót egy nem matt finishűvel, de nálam akkor is 1:0 a Catrice javára. Az tény, hogy alaposan alá kell krémezni, de megéri. Ha púderrel fixálom, akkor sokkal később fényesedik át az arcom, mint más alapozók esetében. Nálam még mindig 5 csillag!

Az alapozók közül nekem eddig ez vált be a legjobban, bár ez sem tökéletes. A sebeket, szárazabb részeket nagyon kiemeli. Tényleg nem mindegy, hogy milyen krémet használ alá az ember lánya, mert van, amelyikkel nagyon ronda lesz a végeredmény. Viszont szerintem megéri kísérletezgetni, mert a végeredmény szép. További negatívum, hogy eléggé eltömíti a pórusokat. Elég sűrű, nekem nehéz eloszlatni a bőrön (próbáltam ecsettel, szivaccsal, kézzel is - az utóbbival működik a legjobban). Összességében egy jó termékről van szó, már a második üveggel használom (bár most lecseréltem egy könnyebb cc krémre így nyárra).