KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

csajreni

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testápoló Vaj

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testápoló Vaj
2018. július 10.

Nemrég kezdtem el használni. Írták, hogy túl zsíros nyárra, viszont nekem a nyáron is száraz bőrömre tökéletes. Jó illata van, finoman ápol, kell ennél több? :)

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus
2018. július 10.

Hát ez valami katasztrófa! Nem szoktam első használat után véleményezni, de annyira rossz volt az első benyomás, hogy muszáj.
Az egyetlen pozitívum, hogy az ecsetet könnyű használni.
Nap végére elkenődött, a felső szemhéjam fekete csíkos lett.
Hatalmas hátrány, hogy a sminklemosóval alig lehetett levakarni, az egész arcom fekete darabkás lett és azokat is alig lehetett leszedni, amikor elmosódott. Erősen dörzsölni kellett és úgy is alig jött le. Tény, hogy nem olajos alapú lemosót használok, hanem biot. De a mai világban szerintem mindenki törekedik arra, hogy természetes alapú dolgokat használjon, így nem szívesen használnék erősebb sminklemosót, idáig maximálisan elbánt mindenféle sminktermékkel.

Dove Regenerate Nourishment Hajbalzsam

Dove Regenerate Nourishment Hajbalzsam
2018. május 30.

Nem ez a tökéletes hajbalzsam, viszont tud annyit, mint a drágább társai. Nekem egész jó állapotú hajam van, így problémásabb haj esetén nem tudok nyilatkozni.
Az illatát imádom, már kb 2 éve ezt használom. Még másnap is érzem rajta a jó illatot :) A hajtövekre nem teszek belőle, így nem zsírosodik jobban tőle a hajam.