csajreni

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hideggyanta Csíkok

Balea Hideggyanta Csíkok
2018. augusztus 19.

Én megtaláltam A gyantát :) A karomra használom (bár szőke, de elég sok szőr van rajta) és tökéletesen bevált. Néha hagy ott egy-egy szálat, de ez szerintem még a profibb gyantáknál is előfordul. Gyönyörű az eredmény és tartós. A lábamra nem vált be, mert ott is szőke a szőr és túl gyenge, valahogy nem az igazi. Viszont ezt semmi pénzért nem váltanám le a karomnál. (Mondjuk az utóbbi alkalommal szokatlanul piros lett utána a bőröm, amit eddig nem tapasztaltam, de másnap reggelre elmúlt.) A márkásabbak (Veet, Xepil és társaik) nekem csalódások voltak, ez teljesen megéri az árát.

UPDATE (2018.08.19.): Sajnos megváltoztatták az összetevőket és a csoda hatásnak szinte teljesen vége :( Most már gyümölcsös verzióban lehet kapni, de korántsem olyan hatású, mint a régi. Ragad össze-vissza, nehéz vele dolgozni. Emiatt már csak 3 csillagot érdemel, mert bár így is tette a dolgát, de sokkal körülményesebb és több küzdelem árán. Nagyon sajnálom, mert tényleg imádtam!

La Roche-Posay Effaclar Habzó Arctisztító Gél

La Roche-Posay Effaclar Habzó Arctisztító Gél
2018. augusztus 14.

Bőrgyógyász ajánlotta az Effaclar Duo + krémet (+ egy erős krémet éjszakára) erősen pattanásos arcomra.
A krémtől el voltam ájulva, gondoltam, hogy hatásosabb, ha a termékcsalád többi tagját is elkezdem használni, így szereztem be a micellás vizet (imádom), illetve ezt az arctisztítót is.
Én este a micellás vizes tisztítás után, illetve reggel felkelés után használom. Nagyon szeretem, érzem, hogy tényleg tisztítja az arcomat.

Akiknek szárította az arcát ajánlom, hogy szerezzenek be egy krémet ebből a termékcsaládból, az remekül ellensúlyozza és így nagyon puha, selymes bőrt lehet elérni.

Csak ajánlani tudom, 5 csillag!

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Zsíros, Érzékeny Bőrre

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Zsíros, Érzékeny Bőrre
2018. augusztus 14.

Másfél hónapja ajánlotta a bőrgyógyász az Effaclar Duo + krémet (szerintem egy csodakrém) és gondoltam még jobban fog hatni, ha elkezdem használni a termékcsalád többi tagját is. Nem bántam meg! Soha nem próbáltam még micellás vizet, így nem tudok nyilatkozni, hogy mennyiben más az olcsóbb, drogériás vizekhez képest. Imádom! Minden sminket leszed az arcomról (2 vattakorong azért kell), még a szempillaspirált is. Idáig akármivel mostam le a szempillaspirtált, másnap reggel mindig tisztára fekete lett a szemem alatt,a mikor megmostam az arcomat. Ilyen problémám már nincs.
Bár érzékeny bőrre való, nekem első alkalommal picit csípte a szemem alatt (pedig nem érzékeny a bőröm). Ez második használatnál már nem lépett fel.
Nagyon-nagyon sokáig elég lesz, hatásos, maximálisan megéri a pénzét és megérdemli az 5 csillagot!