csemezb

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Body&Soul Wellness Mediterrán Fürdősó

Body&Soul Wellness Mediterrán Fürdősó
2019. január 24.

Hát azért levendula illatnak érdekes, de egyébként kellemes, nem az a nagyon zavaró illat. Vízben is kellemes, akciósan vettem, semmi különöset nem csinál, de nagyon kellemes :)

Hakle Nedves Törlőkendő - Cseresznyevirág

Hakle Nedves Törlőkendő - Cseresznyevirág
2019. január 22.

Akciósan vettem kb fél éve, nagyon jó áron volt. Teljes áron nagyjából ugyanannyiba kerül, mint a Zewa, és ugyanannyi is van benne, szóval úgy már nem biztos, hogy megvenném, de ha lesz még akciós, akkor újra fogom venni, az illata miatt is meg úgy alapvetően is meg voltam vele elégedve, nem szakadt olyan könnyen, a mérete is teljesen jó volt, és a nedvessége is.

Balea Kókusz és Ananász Tusfürdő

Balea Kókusz és Ananász Tusfürdő
2019. január 8.

Az illata az egész jó, bár én annyira nem érzem ki külön-külön a kókuszt és az ananászt, de egész jó párost alkotnak. Tetszik a színe a tusfürdőnek, hogy nem az a tejszínű szokásos Balea tusfürdő, állagra ugyanaz a kicsit hígabb, megszokott minőség. Azt nem mondanám, hogy annyira megvédené a bőrömet a kiszáradástól, mert annyira jól nem hidratál, de nem is viszketek tőle, szóval tőlem az ára miatt meg úgy összességében 4 csillagot kap.

Update: zuhanyzás után, vörös lett az egész mellkasom, vállam, karom, és nagyon égett, viszketett. Úgy gondolom érthető, miért kap egy csillagot :(