KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

csemezb

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Silk Edition Compact Powder

Bourjois Silk Edition Compact Powder
2018. július 19.

Életem első púderét szerettem volna a legutóbbi glamour napokon megvásárolni, erre pedig 50% kedvezmény volt. Láttam itt a véleményeket, amiknek amúgy nagyon örültem, hiszen ezek nélkül valószínűleg meg se vettem volna. 53-as Golden beige árnyalatot vettem meg, és tökéletes. Annyira finom a textúrája, olyan kellemes, külön tetszik, hogy van tükör benne. A hozzá csomagolt kis szivacs is viszonylag használható, én ecsettel szoktam szépen felvinni, viszont ha nincs nálam ecset, akkor marad ez a kis szivacs, fel szoktam "ütögetni" apró mozdulatokkal a bőrömre. Nekem elég sokáig mattítja a bőrömet, pedig én még izzadós is vagyok. Összességében nagyon szuper kis termék, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, fél áron szinte ajándék volt. Az eredeti ára szerintem egy kicsit sok érte, de ettől függetlenül megy az 5 csillag.

Ombia Free & Easy Aroma-Tusfürdő

Ombia Free & Easy Aroma-Tusfürdő
2018. július 13.

A piros változat van meg nekem, meglepően olcsó volt, amúgy meg se vettem volna, csak elfogyott a tusfürdőm és nem mentem már másik boltba, aztán amolyan "úgy is szeretek mindig új kozmetikumokat meg mindenfélét kipróbálni, jó lesz ez is" - vásárlás volt. Hát, nem lett jó. Nagyon híg az állaga, sok kell, hogy felhabozzon, az illata még egész kellemes, DE iszonyat irritálja a bőröm, a mellkasom, a karom vörös volt tőle és nagyon égett. Második használatra már kevésbé voltam piros, azóta már jó néhány használaton túl vagyok, és úgy érzem, több esélyt adtam már ennek a terméknek, mint kellett volna. Még mindig irritál.

Baba Szappan Krémes

Baba Szappan Krémes
2018. július 13.

Annyira szerettem régebben, és most meg annyira nem. Az illatát nagyon nagyon szeretem, kézmosásnál jól tisztít, viszont annyira fehérre szárítja a kezemet, meg ahol megmosom magam, hogy folyamatosan vakarózom tőle, nagyon kellemetlen.