KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

csemezb

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő
2018. november 9.

Jó erős levendula illat, aki szereti az illatát, annál nyerő. Én szeretem, viszont nekem az állaga nem jön be, olyan nehéz szétkenni, és szerintem kicsit drága is.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2018. október 17.

Még a tavaszi glamour napokon vásároltam belőle, kuponnal jó áron volt, amúgy a teljes árát egy kicsit én magam is sokallom. Az illatát nagyon szeretem, az állaga is nagyon jó, nem olyan nagyon tömött és elkenhetetlen, mint a Dove tusfürdőké, ezek a gyöngyök benne nagyon jók. Nem szárít, nem bántja a bőrömet, pedig van benne néhány nem túl szép összetevő. Tőlem 5 csillag, eléggé megkedveltem!

L’Oréal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Sampon Száraz Hajra

L’Oréal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Sampon Száraz Hajra
2018. október 5.

A tavaszi glamour napokkor vásároltam meg, egyrészt mert volt hozzá 50%-os kupon, másrészt mert agyon volt reklámozva mindenhol. A pumpás kiszerelés amúgy hasznos lenne, de amúgy itt nem is ezzel van a baj. Első használatkor, ami először is feltűnt, hogy alig habzik, az én csípőig érő hajamra meg elég sok kellett így. Sajnos kimosni sem volt olyan egyszerű, összeállt tőle a hajam fél nap után zsíros volt. Tetszik, hogy nem tartalmaz szilikont, színezékeket, csak sajnos nekem maga a termék nem vált be, így nem tudom elhasználni.