csemezb

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Sublime Nature Tonka Bean Parfüm

Oriflame Sublime Nature Tonka Bean Parfüm
2018. szeptember 12.

Megrendeltem. Elolvastam itt a véleményeket, mert rendelés előtt, itt még nem volt egy vélemény se erről a termékről. Amikor megláttam, hogy elvileg unisex, kicsit megijedtem, hogy nehogy nagyon férfias illata legyen. A csomagolását már első látásra nagyon megszerettem, persze nem ez a fontos. Elég erős, jellegzetes illata van, tuti, hogy nincs belőle ötvenféle bármerre megyek. Amúgy kifújás után pár perccel, már inkább nőiesebb, érzékibb illata van. Én nagyon szeretem, korábban hasonló illatú parfümöm nem volt még, ezért még szoknom kell, egész nyáron ezt használtam, és még most is, bár már ősz van. A tartóssága is egész jó én még délután is érzem magamon. Ami az árát illeti 50 ml 10000 forintért, hát soknak tűnik, de 50 ml sem kevés. Én fél áron jutottam hozzá úgy abszolút megérte, lehet, hogy teljes áron már nem venném meg, de ha lesz megint akcióban, akkor újra fogom venni.

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás
2018. szeptember 11.

Meglepően olcsó termék volt, de nem lepett meg :D Ha nagyon vékonyan kenem, le lehet szedni, de fájdalmas, viszont egy csomó marad a kis tasakban, amit ugye ki kell dobni. Ha többet kenek kicsit, akkor le se lehet vakarni, konkrétan vörösre kapartam a fejem, mire lejött. Arról nem is beszélve, hogy a szaga, mintha vodkát kennék a fejemre, annyira érezhető az alkohol szaga benne..

Dicora Tusfürdő - Citrus és Barack

Dicora Tusfürdő - Citrus és Barack
2018. szeptember 8.

Az illatát nagyon szeretem, nem okoz nekem semmilyen problémát. Külön tetszik, hogy ki van emelve, hogy állatkísérlet-mentes.
400 ml nagyon sokáig elég nekem és az ára is egész jó :)