KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cseniko

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Yves Saint Laurent Vernis Á Lèvres Pop Water Ajaklakk

Yves Saint Laurent Vernis Á Lèvres Pop Water Ajaklakk
2019. január 21.

Imádatom legújabb tárgya!😍 YSL sima glossy stain-ből is birtokolok egyet, amire azt mondtam attól jobb nem létezhet, aztán rátaláltam erre a csodára!

205 pink rain az én színem, csodásan krémes, gyönyörűen terül, nem vándorol el és valóban egy vizesen csillogó végeredménnyel, táplálva védi és csodásan feltöltöttnek mutatja a télen kiszáradásra hajlamos ajkaimat!

Nem a tapadós, ragadós típus, de ennek ellenére elég jól tart és szépen, egyenletesen kopik!
Szívesen ajánlom!🤗

Omorovicza Gyors Tökéletesítő Szérum

Omorovicza Gyors Tökéletesítő Szérum
2019. január 21.

Még szeptember végén rendeltem meg szettben az Omoressence és az Oxygen boosterrel együtt.

Arctisztítást-tonizálást követően először az esszenciát kell alkalmazni, aztán jöhet a szérum, vagy a booster és szérum keveréke, majd a hidratáló. (Vagy ha nem a szérumba, akkor a hidratálóba kevert booster.)

Mivel ekkor az arctökéletesítő korrektort is megvettem, ami egy 20-as fényvédős fehér krém, ki kellett hagynom a gyorstökéletesítő szérumot nappalra, ugyanis lemorzsolódott az arcomról az utolsó lépésnél minden, bármily kis mennyiségeket igyekeztem is használni.
Maradt az esti rutinban való használat.

Időközben másik fényvédőre váltottam(ez állítólag nagyon sápasztott), és a booster is kifogyott, így újra hasznàlom nappalra a szérumot.

Csodás homokfújt 30ml-es üveg, remek pumpás adagoló, egy átlátszó, folyékonyhoz közelebb álló gél, ami inkább megszárad mint beszívódik, ad feszesítés érzetet, de hidratáltságot egyáltalán nem(írja is, hogy ez a lépés után hidratáló krémet kell használni.)

Nekem az essencia és a booster jobban bevállt, nincs ezzel a termékkel gond, csak a beszívódás után hagyott érzet okán, a többiért szívesebben nyúlok. Legközelebb kipróbálok egy másik szérumot a márkától, de ez simán 4 csillag.

Tiffany & Co. EDP

Tiffany & Co. EDP
2019. január 20.

Csodálatos, szemet gyönyörködtető, gyémántot szimbolizáló üveg és minőségi doboz!
50 ml-es üveget tulajdonolok, még augusztusban kaptam.

Nyáron és ősszel szívesen fújtam...itt ki is térnék a fújókájára ami szintén magas minőség, ugyanis csodásan porlaszt!!!
Most télen kicsit ridegnek érzem. Rajtam elsősorban a citrom, majd a rózsa dominál, de csak igen rövid ideig, tartóssága csupán 1-2 óra.

Megdöbbentett 1-2 komment...ez az illat minden csak nem “picsás”! Igenis nagyon rendben van, egy kifinomult nyári, frissítő illat a legcsodálatosabban kivitelezett üvegben, dobozzal és fúvókával!

1 ÖSSZETEVŐ