KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

csillamunikornishercegno2003

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Essence Camouflage Full Coverage Korrektor

Essence Camouflage Full Coverage Korrektor
2017. április 20.

Én személy szerint szeretem az essence-es termékeket, és kísérletezni is szeretek. Megvettem, gondolván, hogy ez is ugyan olyan lesz, mint a stay all day, csak másik csomagolás. Ez igazából jobban fed így elsőre, és teljesen más az applikátora. A textúráját nézve szerintem sűrűbb. Nekem tetszik. Catrice alapozóval gyönyörű. Csak ajánlani tudom. :) És az ára is nagyon jó.
Persze, kell fixálni, anélkül nem ér semmit.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 20.

Kemény 4 órája vagyok büszke tulajdonosa ennek az alapozónak, 010 LIGHT BEIGE színben. Első valamire való alapozóm. Eddig nem is tudtam, hogy ennyire hófehérke vagyok... Amikor hazaértem, az volt az első dolgom, hogy lemossam a napi sminkemet, arcot mossak, majd már vettem is elő az alapozót a táskámból. Nagyon kevés is elég belőle, és csodákra képes. Tényleg matt. Én nem mondanám, hogy erős fedése van, inkább közepes és erős között valahol elveszve, inkább az erőshöz közel. (Ez de szép leírás volt... :D)
Nagyon jó illata van. Tetszik a pipettás kiszerelés, kíváncsi vagyok, hogy a vége felé ez hogy fog működni. Állaga tényleg nagyon folyós. Sajnos az egyik pólóm bánta, remélem, hogy ki fog jönni... :( Könnyű eldolgozni, korrektorral is szépen működik, nem lesz foltos. Nekem nem sötétedett be, pedig nem tettem alá semmit. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire szárít majd, azért remélem nem fog. Rettentően olajos a bőröm a T zónában és az orcáimon, szóval remélem, hogy nem fog fényleni a fejen a nap végére. Most csak a korrektornál púdereztem, de olyan, mintha mindenhol használtam volna. Félreértés ne essék, egyáltalán nincs szó maszkhatásról. Barátnőmmel a Rossmannban voltunk, és mikor megláttam az árát, azt hittem, ott rögtön megszülök. Előtte megnéztem Szilva videóját, és csak ennyit tudtam róla, amit elmondott. Valami olyasmit mondott, hogy csak a 4. nekifutásra sikerült szereznie, így kicsit megijedtem, hogy nem lesz. Szerencsére azért nálunk Szolnokon 2 Rossmann van egymástól max. 50 m-re.elsőre sikerült szerezni, szóval öröm és boldogság. Mondjuk a 020-s színből már nem volt, legalábbis a polcon, ezért gondolom ezt használják a legtöbben.
Húha... Kicsit sokat beszélek. Na mindegy. Most ennyit tudtam róla írni, majd huzamosabb használat után update-elek. Ha végigolvastad, akkor szép napot Neked! :)

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor
2017. április 18.

Az van, hogy mivel szeretem az avonos termékeket, és a többségük nagyon jó, így ez számomra HATALMAS csalódás volt... Úgy voltam vele, hogy "tök olcsó, kipróbálom, és ha működik, ezt fogom Hiba volt megvenni, de legalább tanultam belőle. A legvilágosabb árnyalatot választottam ki, tekintettel arra, hogy kicsit csalókásak lehetnek a képek. Hát nem kicsit volt csalókás: nem kicsit sárgásabb tónusú, hanem konkrétan narancs... A fedése még viszonylag elviselhető lenne, ha mondjuk nem lenne természetellenes színe. Én komolyan nem értem, hogy kire tervezték. El lehet használni, baking alá elmegy, de aki nem akar ilyenekkel bajlódni, annak pénzkidobás.