KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

csillamunikornishercegno2003

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Essence Prismatic Rainbow Glow Highlighter

Essence Prismatic Rainbow Glow Highlighter
2018. április 20.

Akciós volt, gondoltam egy próbát megér. Hát jól gondoltam. Nagyon szép színei vannak, a színek külön-külön is nagyon szépek, együtt se hagynak cserben. Ár-érték arányban nagyon jó, csakúgy, mint az essence-es termékek többsége. Természetesen van jobb, szó se róla, de az nem 1300 ft-ba kerül.

RdeL Young Fixing Spray

RdeL Young Fixing Spray
2018. március 25.

Olyan, mintha alkoholt fújkálnék az arcomra... Annyira tömör és erős szaga van, hogy nem tudok mit kezdeni vele, néhanapján a csillámos szemhéjpúdert fixálom vele, ha olyan helyre megyek, de amúgy ott áll a polcon. Ha lehetne, nulla csillagot kapna.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2018. március 25.

Szóval, hol is kezdjem... Nem az első maybelline szempillaspirálom, viszont egy ideje nem használtam maybelline-t. Több beauty guru hatására vettem meg (youtube-on: sophdoesnails és James Charles, akik végleg rávettek), de már előtte is szemeztünk ezzel a drágával.
Amit tudni kell róla:
-nem potyog, szóval jó kezdés
-HATALMAS pillákat lehet vele varázsolni, de tudni kell vele bánni (ha valakit érdekel, sophdoesnails csatornáján van egy nagyon jó videó arra, hogy hogyan csináljunk hatalmas pillákat)
-nekem nem száradt be, pedig már bőven másfél hónapja használom
-a keféje nagy, de nem az a fajta, amivel kéményt lehetne tisztítani. Megfelelő méretű.
-szépen szétválasztja a pillákat, és szerintem dúsít is, vagy legalábbis olyan, mintha
-és ami az egyik legfontosabb: nem csinál póklábakat
Nem tudom másik skirálhoz hasonlítani, hasonló keféje van egy avonos spirálomnak, de arról inkább ne is beszéljünk. Nem a természetes hatásra megy, szóval aki arra hajt, az inkább essence-ék lash princess-ésél kopogtasson, abból is a rózsaszín mintásnál.