KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

csillamunikornishercegno2003

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit
2017. szeptember 25.

Ez gyönyörű!😍
Első highlighter palettám, és akciósan vettem (1599 ft helyett 1199 ft volt).
Féltem a chocolate árnyalattól, de hiába. Egyfészt bronzosítónak is tökéletes, másrészt az arannyal keverve iszonyat szép és a világos bőrűeknek is jól áll. A rózsaszín tényleg nem olyan erőteljes, de magában is szép, a csokival keverve pedig igazi rose gold hatása lesz. Arannyal is lehet keverni, ez egy különleges, szép színt fog adni. Pirosítónak nem ajánlom. Az arany egy semleges szín, mindenhez megy. Én csak ajánlani tudom. Mágneses zár van rajta, szóval nem nyílik szét csak úgy.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. szeptember 15.

2017. 08. 29.
Eddig jó, hozza, amit ígér. Nekem tetszik. Hogy őszinte legyek, azzal engem már félig megvettek, hogy lehetetlenül világos színben is gyártják. Ez előtt essence korrektoraim voltak, amik sötétebbek voltak a kelleténél, de nem feltűnően, csak lehetett volna világosabb. Most sem ezt akartam megvenni, de nem volt olyan, amilyet akartam, és mivel ezt ajánlották, így ő jött velem haza. A catrice hd liquid coverage alapozóval gyönyörűen működik. Ma délelőtt vettem, szóval még nincs kifejlett véleményem, de egy hét után ki fog alakulni. Van ez a nagyon furi illata, amit nem tudok hova tenni, de elmúlik, szóval nem problémázok rajta. Összességében ajánlom mindenkinek.
UPDATE!
2017. 09. 15.
Továbbra sem tudok semmi rosszat mondani róla. A fucsa illatát még mindig nem szoktam meg, de elmúlik. Szépen fed, de nem pattanásokra lett csinálva, szóval erre nem a legjobb. Viszont szem alá istenien jó.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. szeptember 15.

2017. 04. 20.
Kemény 4 órája vagyok büszke tulajdonosa ennek az alapozónak, 010 LIGHT BEIGE színben. Első valamire való alapozóm. Eddig nem is tudtam, hogy ennyire hófehérke vagyok... Amikor hazaértem, az volt az első dolgom, hogy lemossam a napi sminkemet, arcot mossak, majd már vettem is elő az alapozót a táskámból. Nagyon kevés is elég belőle, és csodákra képes. Tényleg matt. Én nem mondanám, hogy erős fedése van, inkább közepes és erős között valahol elveszve, inkább az erőshöz közel. (Ez de szép leírás volt... :D)
Nagyon jó illata van. Tetszik a pipettás kiszerelés, kíváncsi vagyok, hogy a vége felé ez hogy fog működni. Állaga tényleg nagyon folyós. Sajnos az egyik pólóm bánta, remélem, hogy ki fog jönni... :( Könnyű eldolgozni, korrektorral is szépen működik, nem lesz foltos. Nekem nem sötétedett be, pedig nem tettem alá semmit. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire szárít majd, azért remélem nem fog. Rettentően olajos a bőröm a T zónában és az orcáimon, szóval remélem, hogy nem fog fényleni a fejen a nap végére. Most csak a korrektornál púdereztem, de olyan, mintha mindenhol használtam volna. Félreértés ne essék, egyáltalán nincs szó maszkhatásról. Barátnőmmel a Rossmannban voltunk, és mikor megláttam az árát, azt hittem, ott rögtön megszülök. Előtte megnéztem Szilva videóját, és csak ennyit tudtam róla, amit elmondott. Valami olyasmit mondott, hogy csak a 4. nekifutásra sikerült szereznie, így kicsit megijedtem, hogy nem lesz. Huzamosabb használat után update-elek.
UPDATE!
2017. 09. 15.
Ez az alapozó hihetetlenül jó még mindig. Majdnem 6 hónapja vettem meg az 1. üvevcsével, és még csak most fog kifogyni. Habár már a pipettás dolog nem igazán működik, de ettől függetlenül könnyen kijön, hiszen folyékony. Nem tudok róla rosszat mondani. A nyári színemhez lehet, hogy a 010es árnyalat kicsit világos, de nem feltűnően. A catrice camouflage korrektorral gyönyörű, de azért kell púderezni. Egyértelműen újravevős a termék. Csak ajánlani tudom.